Partnerské horoskopy: Berani sklízí, co zaseli. Býci mají pocit, že jim partner nerozumí

Jaké budou energie v oblasti vztahů a lásky v týdnu od 1. do 7. srpna 2023, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotových karet.

horoskopy-lasky-1-1100x618.png Zdroj: iStock

Co tě čeká v tomto týdnu v oblasti vztahů a lásky?

Beran

Všechno, co jsi jako žena do vztahu vložila, nyní dostáváš zpět. Pokud je nějaká situace, která se ti nelíbí, zamysli se, jak bys mohla vše uvést do harmonie a rovnováhy. Partner stojí věrně při tvém boku, je ochoten ti naslouchat a pomoct. Nezadaná, pokud zvládneš ukončit minulost, přijde láska nová.

Býk

Pocit, že ti partner nerozumí, v tobě může prohloubit nespokojenost. Nebojuj a začni klidnit své rozbouřené srdce. Buď upřímná k sobě a také k partnerovi, rád tě vyslechne a společně naleznete řešení na tvou rozladěnost. Než cokoliv vyslovíš, zamysli se, jestli slova tvou lásku nezraní, jemnost a citlivost zvítězí.

Blíženci

Pokud jste s partnerem řešili nepříjemné záležitosti, ty bys nejraději na všechno zapomněla a naskočila zpět do rozjetého vlaku, tak věř, že tvá láska potřebuje víc času na zpracování a ukončení. Buď trpělivá, nespěchej na něj, připrav harmonické prostředí, které můžeš okořenit humorem a úsměvem.

Rak

Ohnivou jiskrou se rozhoří vztahy, které byly v krizi nebo řešily minulostní spory. Přichází období plné vášně, radosti, štěstí a také skvělých energií. Naslouchej intuici, neboj se otevřené komunikace a ukaž partnerovi, jak je pro tebe váš vztah důležitý. Štěstí přeje také všem nezadaným.

Lev

Vývoj vztahů se nečekaně zrychlí. Můžeš se těšit na skvělou zprávu, která tě nadchne a okouzlí. Díky tomu si uvědomíš, jak skvělého muže vedle sebe máš a zapomeneš na veškeré pochybnosti, které ti mohly běhat hlavou. Štěstí se usmívá také na všechny, které čekají na svého prince.

Panna

Ve vztazích se na chvíli zastaví čas, což vůbec neznamená, že se děje něco zlého. Naopak, využij tyto dny k odpočinku, k aktivitám, které jsou nenáročné, relaxační a také zábavné. Okořeň váš společný život humorem, smíchem a dobrou náladou.

Vyzkoušej také:

Váhy

Domov, láska, plánování společné budoucnosti nebo aktivit rozzáří každičký okamžik a naplní tě radostí, štěstím a harmonií. Máš před sebou nádherné a láskyplné dny, kdy od života dostáváš všechno, po čem jsi toužila. Užij si s partnerem kouzelné chvíle a sdílej je s těmi, které miluješ.

Štír

Nádherná zpráva od partnera v tobě probudí nesmírně krásné pocity a emoce. Ve vztazích se daří a podle toho se odvíjí také další dny. Štěstí se usmívá na všechny lásku hledající, zklamané či smutné ze samoty. Přijímej dary, které k tobě proudí ze všech stran, a sdílej svou radost s ostatními.

Střelec

Partnerské vztahy se rozzáří letním sluncem a svěžím vánkem. Všechno, co tě trápilo, odchází a do tvého života vstoupí uzdravující síla lásky. Štěstí se usmívá také na všechny, které hledají svou spřízněnou duši, vyjdi mezi lidi a usmívej se, tvá láska je na dosah.

Kozoroh

Nepodlehni energiím, které mohou být těžkopádnější a bojovné, jako bys neustále v hlavě spřádala plány, o kterých víš, že jsou nereálné. Drž si nadhled, partnerovi dopřej svobodu, klid a harmonii. Nesnaž se bojovat a prosazovat svou pravdu za každou cenu, pak prožiješ pohodové dny a partner tvou změnu náležitě ocení.

Vodnář

Vztahy se na chvíli zastaví a ustrnou na místě. Nenechej se zneklidnit, opravdu se neděje nic zásadního. Někdy je prostě potřeba poodstoupit a nechat život, ať se o sebe na chvíli postará sám. Užívej s partnerem krásné chvíle a nic neřeš. Všechno do sebe nakonec zapadne samo, bez tvého úsilí a snahy.

Ryby

Neboj se víc prosadit, řekni partnerovi svá přání a tužby. Jako bys měla strach otevřeně se projevit, což je zcela zbytečné. Únava a stres, který kvůli tomu cítíš, všechno jen zhoršuje. Zhluboka dýchej, v klidu své lásce sděl své pocity, pochopí tě, obejme a navrhne řešení.

1.8.2023 7:00| autor: autorský článek Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist