Horoskopy
podle tarotu

Horoskop podle karet od 30. 6. do 6. 7.

Prázdninový týden je v rozpuku a s ním k vám přichází také nový horoskop. Pojďte se podívat, jak vám půjde práce od ruky a do čeho se máte pustit ve svých domovech. Bavte se a berte život s humorem.

Beran (21.3. – 20.4.)

Práce: Nový týden vám uteče jako voda, snad je to tím, že většina z vás se chystá na zaslouženou dovolenou nebo již odpočíváte a práce vám ani trošku nechybí. Přesto, se můžete těšit na úspěch nejen pracovní, ale také služební – na cestách. Prostě se vám daří Beránci. Snad jen malinkato kroťte své nadšení, impulsivnost a ohnivost. Jak se říká všeho s mírou a kráčet zlatou střední cestou.

Domov: Velký úklid? Ano, to je pro vás hračka a relax v jednom. Vše vám půjde od ruky a ještě si vyčistíte hlavu od přebytečných myšlenek. Na zahrádce zlikvidujte plevel, sbírejte a sušte bylinky.

Býk (21.4. – 21.5.)

Práce: Těšte se, milí Býčci na rozmanité pracovní aktivity, které vás budou bavit. Dovolená odstartovala a vy za své chybějící kolegy odvádíte opravdu skvělou práci. Nejen, že si rozšíříte obzory, dost možná, začnete přemýšlet o malé pracovní změně. S chutí do ní, máte na to a šéf vám vyjde vstříc. Nový týden ve znamení nových možností. Gratulujeme.

Domov: Úklid, vaření a ještě dobrá nálada, jste úžasní a práce vám jde od ruky. Dokonce se s klidem pusťte do dávno zapomenutého šití. Pokud přestavujete byt či dům, zvládnete to v rekordně krátkém čase.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Práce: A jaj, práce pro vás nebude nic ani moc, prostě a jednoduše se vám nechce. Co s tím? Nedá se svítit, musíte přežít a vydržet, týden uteče jako voda a vidina volného víkendu, vás naplní radostí. Zkuste se tvářit klidně a rozhodně před šéfem nedávejte najevo nespokojenost, nesdílel by s vámi vaše pocity a zbytečně byste si zadělali na problémy. Pozor, na chyby z nepozornosti.

Domov: Zapomeňte na velký úklid, užívejte víkend podle svých představ. Pokud se vám chce jen tak lenošit v posteli, poslechněte tělo a dopřejte si zasloužený klid a odpočinek. Welness, bazén, masáž nebo kosmetika je vhodnou tečkou, rozhodně se vyplatí a únava z náročného týdne bude pryč.

Rak (22.6. – 22.7.)

Práce: Milí Ráčci, přesto, že většina kolegů je duchem nebo tělem na dovolené, vás se to rozhodně netýká. Pracujete na plné obrátky a daří se vám dokončit i starší resty. Těšte se na pochvalu od šéfa a zajímavou finanční odměnu. Pokud máte skládat ještě zkoušku nebo dokončujete rekvalifikaci, buďte v klidu, zvládnete vše na jedničku s hvězdičkou.

Domov: Neuklízejte, práce neuteče a nešla by vám od ruky. Odpočívejte, dopřejte si zdravou stravu a vyzkoušejte něco nového. Vhodné jsou ovocné a zeleninové šťávy, jídlo si rozdělte na menší porce, váš přecitlivělý žaludek to ocení.

článek

Lev (23.7. – 22.8.)

Práce: Přišli jste o práci a máte pocit, že stojíte na místě? Zkuste se na problém podívat z jiného úhlu, máte čas odpočívat a hledat něco lepšího. Pokud se vám podaří zklidnit mysl, výsledek se dostaví velmi brzy. Zaměstnaní, na vás, žádné radikální změny nečekají, jednou nožkou jste již na dovolené a pracovní povinnosti, plníte jen z nutnosti.

Domov: Zajděte si s partnerem nebo přáteli na dobrou večeři. Práce neuteče a vám by stejně nešla od ruky. Pokud se vám nechce do restaurace, zkuste společnou koupel, saunu nebo vzájemnou masáž, budete se cítit jako v ráji.

Panna (23.8. – 22.9.)

Práce: Tvoříte, motivujete druhé a ještě zaskakujete za chybějící kolegy. Milé Panenky, jedete na plný pln, což ocení váš šéf a navrhne vám pracovní povýšení se zajímavým finančním ohodnocením. S klidem práci přijměte, jste dostatečně schopní vše zvládnout.

Domov: Úklid? Ano, cokoliv chcete, zvládnete levou zadní. Od úklidu, po zahrádku nebo manuální práce. Ještě vám zůstane dostatek času na odpočinek a zábavu s rodinou a dětmi. Pokud se chystáte k holiči na novou barvu nebo letní střih, budete nadšená. Nebojte se experimentovat, léto miluje žhavé barvy a odvážné střihy.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Práce: Práce vám půjde od ruky, manuálně pracující Váhy, budou sklízet pochvaly a ocenění. Je velmi pravděpodobné, že si vaší zručnosti všimne někdo z venku a nabídne vám velmi lukrativní nabídku. Přijměte ji, máte na to! Kancelářské Váhy, pokud máte před sebou závěrečné zkoušky, vše bez problémů zvládnete.

Domov: Nezatěžujte se velkým úklidem, stejně se vám nechce. Udělejte si víkend podle sebe, aranžujte květiny, vyměňte závěsy nebo si udělejte radost novým truhlíkem s bylinkami nebo kytkami. Pokud vás honí mlsná, zkuste se nepřejídat a zvolte raději odlehčený jídelníček s dostatečným množstvím tekutin.

Štír (24.10. – 22.11.) 

Práce: Vrátili jste se z dovolené a jste nemile překvapeni změnami, které se za vaší nepřítomnosti staly? Nezoufejte, pořádně se vydýchejte a v klidu si promluvte s šéfem. Je velmi pravděpodobné, že vás někdo z kolegů nařkl z něčeho, co jste neudělal. Vše se nakonec vysvětlí a vrátí se zpět do starých kolejí. Konec týdne bude již v klidu a pohodě, stačí, když nezačnete zmatkovat, nepropadnete panice a beznaději.

Domov: Odpočiňte si, pracovní týden byl náročný a je potřeba odbourat zbytkový stres. Sport, pobyt v přírodě, návštěva sauny nebo bazénu vás opět postaví na nohy. Dělejte cokoliv vás, naplní klidem a radostí. Dopřejte si dobré jídlo a klidně může být ostřejší chuti. Relaxační koupel na závěr dne, odplaví zbytek černých myšlenek.

článek

Střelec (23.11. – 21.12.)

Práce: Dostali jste nabídku na novou práci? Překontrolujte si raději všechny informace, nestyďte se oslovit zaměstnance a zalovte také na internetu. Ne, všechno je tak, jak vám slíbili. Jak se říká, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají, pozor ať nenaletíte. Zaměstnaní, na vás nečekají žádné velké změny, začátek týdne se trošku povleče, ale nakonec si ani nevšimnete a volný víkend je před vámi.

Domov: Zapomeňte na velký úklid, překontrolujte dětem kufry a také nezapomeňte zkontrolovat letní vybavení na dovolenou. Kupte si nové plavky a sluneční brýle, zasloužíte si malý dárek. Cvičte, relaxujte a užívejte volné dny. Plaváním si pročistíte hlavu a zbavíte se stresu z práce.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Práce: Těšte se na pohodový a krásný týden, milí Kozorozi. Všechno vám jde od ruky, práce, peníze i ocenění od nadřízených. Vychutnávejte svůj úspěch a využijte ho ve svůj prospěch. Dlouhodobě nezaměstnaní, mohou sehnat dobře placenou práci. Nebojte si rozšířit své obzory a přijměte nabídku na rekvalifikaci. Jen tak se posunete dál, pokud opravdu chcete, úspěch je na spadnutí, jediné co je potřeba udělat – překonat lenost.

Domov: Do čehokoliv se pustíte, zvládnete hravě a rychle. Zahrádkáři sklízejte úrodu, zavařujte, sušte bylinky a míchejte marmelády.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Práce: Zbytečně se podceňujete a pak vás to v práci nebaví. Díky nejistotě, zvládáte pracovní povinnosti stále hůř a stres přibývá. Zapracujte na sobě, pochlapte se a najděte odvahu se projevit. Jednou byste toho mohli litovat. Mohlo by se totiž stát, že jen díky vašemu ostychu, povýší méně zdatného kolegu. Pracovní týden se povleče, ale nebojte se, na dovolené si pořádně odpočinete, pátek je za chvíli tady.

Domov: Zapomeňte na velké gruntování. Ať vás to ani nenapadne, všechno by vám padalo z ruky a ještě byste si ublížili. Pokud opravdu potřebujete něco dělat, zkuste natřít plot nebo posekat trávník. Večer si dopřejte relaxační koupel s bylinkami a voňavým olejíčkem. Nezapomeňte také na nožky a dopřejte jim zaslouženou péči.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Práce: Máte chuť studovat nebo si jinak zvyšovat kvalifikaci? S chutí do toho, neváhejte a klidně se přihlaste na studia. Budete úspěšní a škola vás začne opět bavit. Pokud vám šéf nabídne jazykový kurz v zahraničí, přijměte jeho nabídku, jednou se vám bude hodit. Umělecky nadaní jedinci, nebojte se uspořádat výstavu, klidně jen v práci pro kolegy, nikdy nevíte, kam vás to posune dál. Zkrátka přijímejte výzvy, nabídky i pracovní pobyty, budete velmi spokojení.

Domov: Nechce se vám uklízet a raději tvoříte v kuchyni? Dobře děláte, povolte uzdu fantazii a připravte pro své milované nové pokrmy. Vaření i servírování vám půjde od ruky a ještě si společně pochutnáte. Nezapomínejte na dostatečný přísun tekutin. Po dobré večeři klidně relaxujte v bazénu, jste přeci rybičky a voda je váš živel.

Afirmace pro všechna znamení:
Nejsem zodpovědná za ostatní. Všichni jsme pod vlivem našeho vlastního vědomí. Luise L. Hay

Foto zdroj: profimedia.cz

30.6.2014 12:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist