Hádky podle znamení zvěrokruhu. Kozoroh nesnese kritiku, na Býka musíš s klidem

Spočívá recept na klidné a spokojené partnerství skutečně ve hvězdách? Podle astrologů rozhodně ano. I v případě hádek na každé z dvanácti znamení zvěrokruhu platí něco jiného. Jednomu je potřeba ustoupit, s druhým se můžeš chopit iniciativy. Co na koho platí?

hadky-podle-znameni-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Skopci jsou velmi energičtí a vášniví, lidově řečeno mají někdy příliš horkou hlavu, je tedy důležité umět si připravit a dobře načasovat argumenty, protože jinak nemáš proti nim šanci a někdy je lepší takticky ustoupit a nechat je vést diskuzi.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Lidé v tomto znamení jsou velice tvrdohlaví a často odmítají o problémech diskutovat. Tajemství úspěchu tkví podle astrologů v klidnějším tónu hlasu, to prý Býka přiměje k diskuzi. Je dobré ujistit ho, že řekneš ty své a pak budeš naslouchat i ty jemu a jeho argumentům.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Blíženci obecně velmi rádi mluví, komunikativnost je jim vlastní, a tak budou chtít věc pořád rozebírat. Často své argumenty hrotí. Je dobré nechat je trochu vymluvit, pak hlavně sobě dopřát pauzu, aby ses mohla trošku nadechnout a teprve poté celou věc znovu rozebrat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci mají velké srdce, což je činí velmi citlivými. Při řešení konfliktu s nimi musíš postupovat opatrně a pozvolna, raději se připrav na možný emocionální výbuch. Vůbec nejlepší bude, když ho po hádce obejmeš a ujistíš, že ho stále miluješ.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi mají silné ego a rádi mají pravdu výhradně oni a za všech okolností, proto je velmi obtížné s nimi debatovat nebo se snad hádat. Pokud chceš být v hádce úspěšná, pak je dobré střídat argumenty s lichotkami.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny rády vše rozebírají do morbidních detailů, trik, jak s nimi zvládnout spor, je nenechat je celou záležitost příliš pitvat. Je dobré problém co možná zestručnit, jinak se budete hádat dlouhé hodiny.

Čtěte také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy mají rády vyváženost argumentů a férovost. Proto budeš muset své námitky umět dobře obhájit. Zabere to určitě trochu více času. Nevyplatí se příliš pospíchat, také u Vah platí, že je nutné postupovat velmi opatrně.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři jsou otevření diskuzi, ale zároveň podléhají emocím. Je dobré zkusit si s nimi popovídat při večeři, ideálně připrav jeho oblíbené jídlo a při svíčkách celý problém v klidu vyřešte.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci mají rádi zábavu, ale jsou také poměrně hádaví. Pokud chceš s nimi zvládnout hádku, pak poslechni odborníky, co doporučují krátkou procházku, během níž se jádro sporu dá probrat, jen je potřeba vyhnout se osobním útokům.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, kteří se tak rádi drží při zemi, jsou zranitelní velmi snadno. Je nutno vytasit se s jasnými fakty a raději se úplně vyhnout kritice, to by situaci ještě zhoršilo.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Při hádce s Vodnářem se snaž argumentovat klidně. Slzy a emoce moc neocení. Vodnáři rádi analyzují každý detail, v dramatech se ale vůbec nevyžívají.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou velmi všímavé a citlivé na skryté narážky. Takže si konverzaci s nimi raději dopředu připrav. Ryby mohou často propadnout emocím, a takový záchvat vzteku nebo pláče tě určitě rozhodí, v takovém případě je lepší chvilku počkat a pak vše probrat stručně znovu.

Tak co říkáš? Sedí to? Nebo se to na tebe a tvého partnera vůbec nehodí? Napiš nám do diskuze.

text: Marta Dostoupilová, zdroj: Sluneční znamení Linda Goodmanová, Foto: Shutterstock.com

17.8.2022 2:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist