AUTOMATICKÁ KRESBA Žádná kouzla, žádné štětce, žádný stetoskop…

„Jsou lidé, kteří si pod tímto názvem neumí představit vůbec nic a jsou i tací, kteří zavrhují cokoli, na to si tzv. nemohou sáhnout. Proto jsem se rozhodla napsat článek, který by čtenářům automatickou kresbu trochu přiblížil a vysvětlil smysl jejího fungování.“ JEDNA Z METOD ALTERNATIVNÍ MEDICÍNY. Pomocí automatické kresby lze vykreslit současný zdravotní stav člověka i s vývojem do blízké budoucnosti, s její pomocí lze zachytit také patogenní jevy a zóny a je možné nakreslit i zdravotní stav domácích miláčků, jako jsou psi, kočky a ostatní zvířátka. „ČASTO SE NA MNE OBRACEJÍ ŽENY SE ŽÁDOSTÍ O URČENÍ VZTAHU MEZI NIMI A MANŽELEM, MILENCEM, PŘÍPADNĚ MUŽEM, KTERÁ SE JIM LÍBÍ, a s nímž by se chtěly více seznámit. A AUTOMATICKÁ KRESBA SKUTEČNĚ FUNGUJE i v těchto případech…“

Automatická kresba

Jsou to nějaká kouzla?
K čemu tato metoda slouží?

To jsou nejčastější otázky, které vás jistě napadnou při setkání s tímto názvem, kterého používá jedna z metod alternativní medicíny. Tento termín také svádí mnohé k mylným představám o přítomnosti něčeho tajemného a nadpřirozeného. Jsou lidé, kteří si pod tímto názvem neumí představit vůbec nic a jsou i tací lidé, kteří, když si „na to tzv. nemohou sáhnout nebo to nevidí“, tak automatickou kresbu přímo zavrhují. Proto jsem se rozhodla napsat článek, který by čtenářům automatickou kresbu trochu přiblížil a vysvětlil smysl jejího fungování.

Tak jako jsou lidé, kteří mají vrozené dispozice například pro hudební nadání, tak jsou i lidé, kteří dostali „vzácný dar“ k používání automatické kresby. Je to schopnost vrozená, kterou člověk v mnoha případech u sebe objeví buď zcela náhodně nebo pod vlivem jakéhosi „vyššího vnuknutí“. Pomocí automatické kresby potom může dle svých schopností vykreslit v symbolické podobě i ty skutečnosti, které současnými vědeckými metodami nejsou vysvětlitelné.

Automatická kresba je především vynikající diagnostická metoda a jedinec, který s ní disponuje, může s její pomocí vykreslit nejenom energetické poruchy čaker a aury člověka, ale také energetické poruchy způsobující poškození jednotlivých lidských orgánů. Pomocí automatické kresby lze vykreslit současný zdravotní stav člověka i s vývojem do blízké budoucnosti, s její pomocí lze zachytit také patogenní jevy a zóny a je možné nakreslit i zdravotní stav domácích miláčků, jako jsou psi, kočky a ostatní zvířátka. Ti z psychotroniků, kteří jsou na vyšší duchovní a mediální úrovni, jsou dokonce schopni zakreslit i duševní stav člověka a také toky energií nejenom mezi partnery, ale i v oblasti mezilidských vztahů obecně. Často se na mne obracejí ženy se žádostí o určení vztahů mezi nimi a manželem, milencem, případně mužem, který se jim líbí, a s nímž by se chtěly více seznámit. A automatická kresba skutečně funguje i v těchto případech..

K čemu tato metoda slouží?

Automatická kresba je poměrně univerzální. Nejvíce se využívá pro určení zdravotního stavu a partnerských vztahů.

Když za mnou přijde někdo s problémem, že ho například bolí břicho, ale neví přesně, jaký orgán tyto bolesti způsobuje, soustředím se na jeho osobu a během chvilky mi tužka vykreslí energetickou poruchu na tom orgánu, který je „pachatelem“. Orgán sám nemusí vykazovat vůbec žádné patologické změny, a proto mnohokrát má klasická medicína velký problém v odhalení příčin těchto zdravotních problémů.

Člověk, který je „relativně“ zdravý a nechá si vypracovat obrázek svého zdravotního stavu pomocí automatické kresby pouze ze zvědavosti, těžko uvěří tomu, když mu automatická kresba zakreslí energetické změny u některých orgánů, že může v nejbližší době očekávat nějakou funkční poruchu anebo dokonce onemocnění orgánu. On sám se cítí v tu dobu naprosto zdráv a žádné potíže přece nepociťuje! V tom je však přednost automatické kresby, že právě zakreslením energetické změny upozorní člověka na možné potíže mnohem dříve, než je sám skutečně citelně pocítí a ten může včas zasáhnout tak, aby se blížící zdravotní problémy nevyvinul do té míry, kdy již způsobuje nepříjemné stavy a potíže našemu organismu. Nezřídka se mi stalo, že jsem vykreslila energetickou poruchu v oblasti horních cest dýchacích s podezřením na angínu, sinusitidu apod. Dotyčný v té době nepociťoval vůbec žádné problémy a nejednou téměř dotčeně mi po telefonu oznamoval, že je zcela zdráv, ale během 1 až 2 dnů sípavým zahuhňaným hlasem se mi omluvil, že jsem s tou angínou měla přece jenom pravdu. Je třeba si uvědomit, že lidský organismus je velmi komplikovaný a téměř vše v něm souvisí se vším. K narušení homeostázy stačí malá energetická změna na ledvinách, kterou mi plně automatická kresba vykreslí na tomto orgánu, i když pacient sám ji bude pociťovat jako běžné nachlazení v oblasti horních cest dýchacích.

Musím však říci, že dnešní doba již ve věcech chápání principů metod alternativní medicíny pokročila a mnoho lidí již ví, že každé konkrétní nemoci či poruše orgánu předchází právě energetická změna. Někdy je velice obtížné vyšetřením u lékaře zjistit, co nám vlastně je právě v takovémto případě. A to je tzv. „případ pro automatickou kresbu“.Představme si člověka, který se necítí dobře a který projde mnoha vyšetřeními, kde stráví spoustu svého drahocenného času a někdy dokonce i nervů a který se nakonec dozví, že je naprosto zdráv a že mu dle „medicínského“ hlediska nich nechybí. Ale on naprosto bezpečně ví, že mu není dobře, že se cítí velice zle. V těchto případech je diagnostika pomocí automatické kresby přímo neocenitelná. Ona vám totiž přesně určí, kde „energetický problém“ je a na který orgán se máte zaměřit, abyste se svých problémů zbavili. Neočekávejte žádné diagnózy s číselným označením, které jsou doménou klasické medicíny, ale označení orgánu, který je v energetické nerovnováze a který „zlobí“. Právě toto označení může velmi pomoci ve včasném a správně zaměřeném léčení. Člověk se tím může zcela vyhnout zdlouhavé a nákladné léčbě a stejně tak zdlouhavé diagnostice.To je případ samozřejmě ne běžný, jelikož ve většině případů je diagnóza lékaře správná a léčiteli svým určením zdravotního problému pomůže.

automatickakresba.mysteria.cz

Milé čtenářky, hned zítra se dozvíte jak automatická kresba funguje, jak se provádí a kde se ony informace berou. Rozhodně se máte na co těšit! .-)

17.2.2004 12:00| autor: Jiřina Hennlichová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist