Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář na nový týden

Přichází úplněk a s ním také silné emoce i koliky

Ve čtvrtek nás čeká úplněk a bude velmi intenzivní hlavně co se emocí týká. Pozor si budeš muset dát na ukvapená rozhodnutí i koliky ze stresu. Co ti pomůže a jak si užít nový týden podle lunárního kalendáře? To ti prozradíme právě teď.

9. – 10. 1. – Blíženci

Luna putuje ve znamení Blíženců a ovlivňuje ramena, plíce, dech, paže a ruce. Cokoliv v těchto dnech uděláš pro ramena, paže a ruce působí velmi blahodárně. Všechno, co tyto orgány nadměrně zatěžuje, působí škodlivěji než v jiné dny.

Vánoční svátky byly náročné nejen na psychiku, ale také na přemíru jídla, ať již tvé tělo muselo zvládnout nadbytek cukru nebo soli, nebo smažených dobrot. Zkus alespoň vyrazit na svižnou procházku a zhluboka dýchej. Nezapomeň také na střídmější jídelníček a dovol tělu, ať opět získá zpět svoji lehkost a sílu. Možná máš pocit, že ti na ramenou sedí veškerá tíha tvého života, ramena bolí a ty nevíš co s tím. Zjisti příčinu!

Pocit, že ti všechno leží na ramenou, nikdo ti nepomůže a strach, že nezvládneš vyřešit nejen své problémy, ale také zbytku světa, ti nedovolí pohnout se vpřed. Zamysli se nad příčinou, co ti brání v rozletu, proč se necháš ovlivnit svým okolím, proč se bojíš samoty a máš pocit, že ti již nikdo nepomůže a nemá tě rád. Teď máš velkou šanci svůj život změnit, zkus to! Pokud máš problém s rameny a trápí tě bolest, dopřej si masáž u odborníka.

11. -12. 1. – Rak

Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď a plíce. Cokoliv v těchto dnech uděláš pro tyto orgány, působí velmi blahodárně. Všechno, co tyto orgány nadměrně zatěžuje, působí škodlivěji než v jiné dny. Rozhodně se vyhni smaženým a tučným pokrmům, zařaď do svého jídelníčku jednoduchou stravu a nezapomínej také na dostatek tekutin.

Ve čtvrtek je úplněk 12:34, který je důležitý především pro citlivé Raky, ušetřeni však nebudou ani ostatní. Magická síla Luny v tobě může probudit sebelítost, nezapomínej, že je to pouze tvůj vnitřní postoj, je zbytečné litovat se, raději situaci, která ti již neslouží, změň, přesto, že změny nemáš ráda, uleví se ti.

Pozor na citlivé zažívání, úplňková síla dokáže rozbouřit emoce, které u slabších jedinců mohou rozpoutat pořádnou žaludeční koliku. Drž se proto raději stranou a nenechej se zatáhnout do hádek a sporů, rozhodně se ti to vyplatí. Nedělej ani zásadní rozhodnutí, neukvapuj se s výpovědí nebo rozchodem, dovol si počkat alespoň tři dny a až potom jednej. Uvidíš, že ti tvůj problém bude později připadat malicherný. Pokud o svém postoji budeš přesvědčená i po několika dnech, pak teprve začni jednat.

Co nám ještě úplněk přináší? Otevírá také téma rodiny, můžeš řešit domácnost a ženy ve tvé blízkosti. Nedořešené spory mohou být konečně jednou provždy ukončené, ale pouze v případě, že jako první podáš ruku ke smíru a zapomeneš na minulost. Na povrch mohou vylézt také staré bolesti, křivdy a zranění, přijmi je, to, co se stalo, již změnit nelze, v danou chvíli jsi udělala vše potřebné, nemá smysl se trápit a cokoliv si vyčítat. Pro někoho je úplněk velmi bolestný, nenechej se vtáhnout do starého děje a přijmi do svého života lásku a radost.

13. – 15. 1. – Lev

Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v tyto dny uděláš pro své srdce a krevní oběh, působí blahodárně a léčivě. Všechno, co tyto orgány nadměrně zatěžuje, působí škodlivěji než v jiné dny.

Jestli máš volný víkend, rozhodně neseď doma a vyraz s rodinou nebo přáteli na procházku nebo výlet. Chůze je skvělá nejen na vyčištění hlavy, ale také prospívá srdci, které pohyb miluje. Pokud nemáš zdravotní problémy, tak zvol svižné tempo a neboj se střídat chůzi s během, vyzkoušej to, zapomeneš na deprese i smutek. Pečuj také o své vlasy, zastřihni konečky a udělej si masáž pokožky hlavy. Nezapomínej na úsměv a radost, to je základ pro zdravé srdce a spokojený život.

Foto: shutterstock.com

8.1.2017 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist