AUTOMATICKÁ KRESBA Jakým způsobem se provádí

„Těší mne, když mi lidé, kteří si nechali zhotovit rozbor svého zdravotního stavu pomocí automatické kresby sdělují, že byli mile překvapeni přesností diagnózy a řada z nich také předesílá, že něčemu takovému předem nevěřili.“ JAK TO VLASTNĚ FUNGUJE „S automatickou kresbou jsem se setkala před několika lety, když jsem se začala zajímat o různé metody alternativní medicíny. Nejdříve se mi ani nechtělo věřit, že je něco takového možné a nedovedla jsem si vůbec představit, jak to funguje. Tak jsem si řekla, že to zkusím. Vzala jsem si tužku a papír a zkusila, co se bude dít. Najednou jsem v ruce ucítila takové prazvláštní brnění a tužka mi začala čmárat po papíře sem a tam. Nejdříve jsem se mírně vyděsila, DNES ale MOJE AUTOMATICKÁ KRESBA DENNĚ POMÁHÁ ŘADĚ LIDÍ PŘI ŘEŠENÍ JEJICH ZDRAVOTNÍCH, PARTNERSKÝCH i dalších PROBLÉMŮ.

Automatická kresba

Jak to vlastně funguje?

Samotné vykreslení zdravotního stavu touto metodou může trvat pouhých „pár“ minut a přesto lze dosáhnout značně přesných výsledků. Poté však následuje poměrně složitý popis, který na jedné straně vychází z anatomických zvládnutí jednotlivých orgánů a na druhé straně musí být srozumitelný pro žadatele.

A kde se ty informace berou?

Je to skutečně dosti problematické vysvětlit racionálně myslícímu člověku, jak automatická kresba funguje. Můžeme si to představit třeba tak, že kolem nás v určité výši proudí jakési energetické pole všech informací od vzniku lidstva a možná i vesmíru a že lidé, kteří mají vysoký stupeň citlivosti, jsou schopni se na toto informační pole napojit a těchto informací využívat. Chápu, že toto vysvětlení není dostačující a že si trochu zahrává s bujnou fantazií, ale je to tak. Proto se raději nepokoušejme vědecky zkoumat proč a jak to funguje, ale spíše se snažme těchto informací využít ku prospěchu ozdravění našeho organismu. Vědci se již delší čas domnívají, že se jedná o určité druhy bioenergie.

Jakým způsobem se kresba provádí?

Každý, kdo se touto metodou zaobírá, má svůj osobitý styl, který mu umožňuje dosahovat co nejlepších výsledků. K tomu, abych se na energetické pole určitého člověka mohla napojit, abych zjistila „jak na tom je“, potřebuji znát jeho datum narození, jméno, příjmení a u žen rodné jméno. Tyto informace potřebuji znát jen proto,abych se nenapojila na někoho jiného. Janu Nováků v Praze je určitě několik desítek, ba možná i stovek. Pokud se zájemci chtějí dozvědět, jaký je jejich současný partnerský vztah a jeho vývoj do budoucnosti, tak k tomu účelu potřebuji znát tytéž informace o partnerovi.

Já jsem se s automatickou kresbou setkala před několika lety, když jsem se začala zajímat o různé metody alternativní medicíny. Během této činnosti jsem, dalo by se vlastně říci „narazila“ na knihu, která zajímavým způsobem informovala o automatické kresbě. To mě zaujalo. Nejdříve se mi ani nechtělo věřit, že je něco takového možné a nedovedla jsem si vůbec představit, jak to funguje. Tak jsem si řekla, že to zkusím. Vzala jsem si tužku a papír a zkusila, co se bude dít. Najednou jsem v ruce ucítila takové prazvláštní brnění a tužka mi začala čmárat po papíře sem a tam. Trochu jsem se vyděsila a s pokusy jsem na nějakou dobu přestala. Ale stejně mi to nedalo, a tak jsem se k tomu po nějaké době vrátila a vracela a zkoumala a učila se, až jsem si vytvořila svůj vlastní systém, který nyní k automatické kresbě využívám již několik let a neustále jej zdokonaluji.

Obracejí se na mne lidé s různými dotazy. Nejvíce ale chtějí znát svůj zdravotní stav, ženy se také dotazují na to, jak to vypadá s jejich partnerských vztahem, či jak se bude vyvíjet do budoucna. A protože automatickou kresbu považuji za výbornou diagnostickou metodu, používám ji též v oblasti reflexní terapie, která je mým dalším koníčkem. Těší mne, když mi lidé, kteří si nechali zhotovit rozbor svého zdravotního stavu pomocí automatické kresby sdělují, že byli mile překvapeni přesností diagnózy a řada z nich také předesílá, že něčemu takovému předem nevěřili. Ale s tím se léčitelé a psychotronici setkávají velmi často. Já osobně jsem ráda, že moje automatická kresba denně pomáhá řadě lidí při řešení jejich zdravotních problémů.

automatickakresba.mysteria.cz

18.2.2004 12:00| autor: Jiřina Hennlichová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist