6 osvědčených tipů, jak se stát v roce 2020 magnetem na úspěch

Žádné vision boardy, nástěnky přání, ani vysvětlování, jak funguje zákon přitažlivosti v tomto článku nehledejte. Přináším vám moje osobní a životem prověřené tipy, které s minimálním úsilím zvládnete do svého života začlenit i vy a nebudete se stačit divit, jak účinné jsou.

uspech-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Zařaďte do svého života alespoň tři kroky z šesti uvedených a pozorujte jejich okamžitý účinek a pozitivní vliv na váš život. Pamatuji si, jak jsem před deseti, možná dvanácti lety hltala všechny informace o tom, jak si zhmotnit svoje přání, navštívila jsem snad všechny semináře a workshopy jejichž ústředním tématem byla tvorba vize a její manifestace (zhmotnění) v realitě.

Přečetla jsem všechny knížky o tom, jak funguje zákon přitažlivosti v praxi, které v té době byly dostupné, vyhledávala informace ze zahraničních zdrojů. Několik let jsem surfovala na vlně manifestace a úplně tomu propadla, abych se na konci svojí cesty vrátila k jednoduchým praktikám, které jsem dělala i před tím a které skvěle fungovaly.

A o ty se s vámi nyní chci podělit, protože abyste je uvedli do života, nepotřebujete žádné speciální know-how, pouze svoje odhodlání.

Poznejte, kde váš život drhne a co konkrétně potřebujete změnit aby plynul přirozeně a s lehkostí.

1#Hojnost přitahuje hojnost

Obklopte se lidmi, kteří dosáhli toho, o čem vy zatím jen sníte. Všímejte si hojnosti kolem sebe a každý den si zapište 3 věci, které vás nějakým způsobem obohatily. Zapisovat si můžete do telefonu, do diáře nebo do vašeho deníku. Už po týdnu budete mít na svém osobním seznamu bohatství 21 položek, za měsíc 84 a za tři měsíce 252. To už je slušná zásoba, ze které můžete kdykoli čerpat.

Vidíte-li hojnost kolem sebe a u druhých, můžete ji mít taky.

 2#Inspirujte se od úspěšných

Najděte si odpovídající vzory v oblasti, ve které chcete uspět. Nekopírujte, ale modelujte, to znamená přizpůsobte odpozorovanou strategii svým potřebám. Když dva dělají totéž, není to totéž a co funguje druhému, nemusí ze 100 % zafungovat vám.

 Inspirujte se, buďte kreativní a „modelujte“.

 3#Nepřehlížejte své úspěchy

Mnoho z nás má tendenci přehlížet svoje úspěchy. Stanovíme si cíle, ale když jich dosáhneme, neumíme si pocity úspěchu vychutnat. Napište si seznam všeho, co se vám loňský rok podařilo. Oceňte se za všechny, byť drobné, úspěchy. Seznam si někam na chvíli vyvěste a těšte se ze všeho, co jste dokázali.

Naučte se vychutnávat úspěch a radovat se z něj.

4#Přej a bude ti přáno

Máte navenek radost z úspěchů druhých, ale uvnitř vás hlodají pochybnosti, jestli vy to někdy dokážete? Možná, že byste při podrobném zkoumání objevili dobře ukrytý osten závisti. Možná že i vás někdy napadají ponuré myšlenky, když vidíte, že někdo jiný už dokázal to, o čem vy zatím jen sníte…

Jakýkoli úspěch je důvod k oslavě. Vyhledávejte příležitosti, kdy můžete s druhými oslavovat jejich úspěch. Pozvedněte pomyslně číši a připijte si kdykoli se dozvíte, že se někomu ve vaší blízkosti podařilo dosáhnout cíle.

Přestaňte se srovnávat a buďte přející.

 Článek vznikl ve spolupráci s  Adélou Sen, koučkou a mentorkou s vášní pro byznys a šamanismus.

Pokračování článku si přečtěte TADY, součástí textu jsou super materiály ke stažení – 20 motivačních afirmací v PDF i MP3 a PDF, které obsahuje celkem 15 tipů, jak se stát v roce 2020 magnetem na úspěch.

30.12.2019 10:00| autor: Adéla Sen

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist