Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Nevšední erotické pomůcky stopnou stereotyp a nudu. Vyzkoušíte?

Nevšední erotické pomůcky stopnou stereotyp a nudu. Vyzkoušíte?

Nevšední erotické pomůcky stopnou stereotyp a nudu. Vyzkoušíte?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lenka Z. | vydáno 19. 06. 2014

Erotické pomůcky, které zvýrazní milostný prožitek. Vyzkoušeli jste je? Že ne? To potom děláte velikou chybu, zaženou totiž nudu a stereotyp v ložnici, navíc si můžete i pochutnat.

Milostná nuda a šeď číhají před dveřmi ložnice, a pokud se nic nového neděje a nezkouší, bez pozvání vtrhnou dovnitř a udělají nehezkou paseku. Po mnoha letech nás sex se stálým partnerem nebaví, nedokážeme se eroticky nastartovat a pak přichází řada na časté výmluvy, které slouží jako zástěrky toho, že nás představa milování vůbec neláká. Jde tomuto stavu předejít nebo z něj bez úhon vykličkovat? Vyzkoušejte fantastické erotické pomůcky a těšte se z nečekaných objevů vonících po lásce. 

Sladký sex – Pro gurmány aneb Když se pojí rozkoš s čokoládou

Zaslechli jste již o čokoládě na tělo? Tuhle sladkou vychytávku dostanete v sexshopech, a to buď v podobě pera nebo v tubičce se štětcem. Výhodou je, že si při sexu pochutnáte a můžete se například kreativně „vymalovat“ z lásky. Lechtivý dotek štětce vám krásně zabrnká na citlivá místečka a následný dotek partnerových úst či jazyka vám snesou bouřlivou odezvu, s níž přichvátá rozkoš téměř okamžitě. Malujte, pište, hrajte si!

Tip: Vyzkoušet můžete i sladký pudr nebo sladké kalhoty z bonbonků. 

5 milosrdných mužských lží. V tomhle pánové klamou!

5 milosrdných mužských lží. V tomhle pánové klamou!

Muži zamlčují mnoho věcí, protože jsou prostě chytří, nebo se stydí, dál některé informace pro vz...

Saténový šál, punčochy a mimořádně jemňoučké pírko

Tyto věcičky pořídíte za pár korun, ale jejich využití vás zabaví při milostném rodeu opravdu na 100%. Je více než zřejmé, že není třeba investovat tisíce do zlepšení milostného života, chce to jen dostatek fantazie a hlavu plnou nápadu. Saténovým šátkem můžete partnera spoutat nebo mu zavázat zraky, s páskou přes oči si užije vaše dráždění úplně jinak a tedy mnohem intenzivněji, než když vás vidí v celé kráse a ví, kam se vaše doteky budou směřovat. 

Punčochy si před ním svůdně stáhněte a v předklonu mu ukažte krásně tvarovaný zadeček a s ním také výhled na oblé pohoří, které se hříšně dme pod černočernou krajkou.  Punčochou mu spoutejte skálopevnou a pulzující erekci, je jen na vás, zda se pustíte do orální péče nebo do pravého milování se vším všudy. 

Jemný dotyk pírka tím nejlepším způsobem rozdráždí vaše smysly, partner vám jím může přejíždět přes hroty ňader, šíji, podbřišek nebo přes vaši lasturku. Pak si role neváhejte prostřídat, pokračování je na vás. Užijte si bláznivé hrátky a nezapomeňte experimentovat.

Čím vším je pro vás sex? Prostředníkem k orgasmu nebo cestou, jak partnerovi sdělit, že ho opravdu milujete? 

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
11. 07. 2014 Lukáš konec nudy v posteli (reakcí: 0)
08. 07. 2014 Jarmilka Bodystocking (reakcí: 0)
20. 06. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
20. 06. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Helena Rubinstein Korektor očního okolí

Helena Rubinstein Korektor očního okolí

Vaše oči budou rozzářené!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 17. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

17. 01. 2017 Horoskop Panna

Očekávej velkou změnu, která na delší dobu ovlivní tvůj život. Všechno, co tě trápilo, od nefunkčních vztahů, práce, ... Celý horoskop

Karta dne

Kolo štěstí
Důvěřuj v přirozený běh života, jedno náročné období je u konce, možná ještě necítíš úlevu a stále jsi ve vleku smutných událostí, ale věř, že zlepšení již přichází. Z...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist