Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Deset kroků, jak ulovit milionáře

Deset kroků, jak ulovit milionáře

Deset kroků, jak ulovit milionáře

Magazín: Sex a vztahy | autor: Nataša Slánská | vydáno 23. 05. 2012

Nikdo nepochybuje, že se chcete vdávat z pravé lásky. Přiznejme si však, překypuje-li vaše pravá láska penězi na účtě, je to bonus, kterým nikdo nepohrdne. Nezaškodí proto lovit v takových vodách, kde se pohybují dobře situované rybky oplývající jak šarmem, tak majetkem.

1. Investujte do sebe
Ani Popelka se nemohla ukázat na plese před princem umouněná, v poloroztrhaných šatech. Dbejte o svůj účes i make-up a oblékejte se podle rad zkušených stylistek. Nemusíte vyhazovat peníze za Versace, to by zavánělo marností. Víte přeci, že řada milionářů ráda chodí v ošoupaných džínách. Stačí být pěkně upravená... a udržovat si postavu.

2. Vzdělávejte se
Nedoufejte, že si vás nějaký milionář vyhlédne za kasou v supermarketu, případ Honzy Nedvěda je ojedinělý. Bohatým mužům imponují vzdělané ženy... a není výjimkou, že si je vyhlédnou už při studiích. Na škole ostatně potkal princ William svou milovanou Kate, životní lásku tímto způsobem našel také zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg. Není nutné pádit za chlapečky z bohatých rodin, stačí narazit na inteligentního muže s potenciálem.

3. Vyhledávejte akce vyšších kruhů
Vernisáže, filmové premiéry, slavnostní otevření místního aquaparku... tady všude se můžete setkat s osobami z vyšší společnosti a padnout někomu do oka. Samozřejmě je při této příležitosti vhodné vědět něco o umění a kultuře, abyste mohla zahájit rozhovor na úrovni. Na rozdíl od hrdinek staré dobré komedie Světáci si s Hynaisovou oponou bohužel nevystačíte.

4. Buďte decentní
Když už jsme u té konverzace... Přirozenost je určitě nejdůležitější krok ke získání sympatií. Drobné porušení bontonu může vypadat roztomile (ostatně, kdo dneska bonton pečlivě dodržuje, když nepočítáme Elišku Haškovou?), ale slovník by se měl přesto držet v mezích slušnosti. Vyhněte se vulgarismům, pomluvám a konfliktům s okolím.

5. Cestujte
Bohatí cizinci bývají většinou bohatší než bohatí Češi. Pomýšlíte-li na zámožného Američana, který bude schopen zaplatit letenky na svatbu celé vaší rodině, vyražte na dovolenou do letovisek, kde se takoví jedinci scházejí. Populární je v tomto ohledu italské Porto Ercole, Cap Cana v Dominikánské republice nebo osvědčená Mallorca.

6. Zajímejte se o světové dění
Měla byste mu dát najevo, že od života po jeho boku neočekáváte jen celodenní masáže a společenské recepce. I když bude vydělávat tolik peněz, že sama nebudete muset pracovat, budete si muset najít vlastní pole zájmů a věnovat se nějaké bohulibé činnosti, například charitě. Nezavírejte se do vlastního mikrosvěta, sledujte zprávy, zajímejte se o komunity a naznačte mu, že vám jejich osud není lhostejný.

7. Získejte kulinářské dovednosti
Budete se muset připravit na večery, kdy domů pozve významné obchodní partnery nebo svého šéfa. Při takové příležitosti byste měla umět připravit vhodné pohoštění, zpestřené nějakou tou kulinářskou kuriozitou. Láska prochází žaludkem... a sympatie vlivných osob ze světa obchodu také.

8. Přiučte se sportům bohatých

Lekce golfu nebo jízdy na koních se vám nikdy neztratí. Dobře situovaní mladíci mívají také rádi tenis a lyžování ve vyhlášených horských rezortech.

9. Netlačte na pilu
Hlavně nenápadně! Nakonec musí sbalit on vás, ne vy jeho. Nevnucujte se, nechte se dobývat. Vzbuďte v něm pocit, že nejste snadná kořist a jeho peníze jsou vám ukradené.

10. Dobře ho prověřte
Není milionář jako milionář. Některý mohl peníze zdědit po svém otci a neumí s nimi zacházet. Rozfofruje je dříve, než vám stačí koupit zásnubní prstýnek. V jiném se může skrývat podvodník, kterého vám nakonec odvede policie (ani jeho miliony nemusí být žádná výhra, jestli si je nosí domů v krabici...) Dobře si tedy prověřte, do jaké míry je váš cíl čestný a perspektivní, abyste nakonec nezplakala nad výdělkem.

Další články z rubriky

Komentáře (15)

Datum Autor Nadpis
25. 07. 2012 misule14 článek? (reakcí: 0)
08. 07. 2012 Darkwood - (reakcí: 0)
25. 06. 2012 avalsora za jedenácté (reakcí: 0)
25. 06. 2012 kolminka :) (reakcí: 0)
06. 06. 2012 nairi jak ulovit milionare ... (reakcí: 2)
04. 06. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
28. 05. 2012 kralicek miliardy (reakcí: 0)
24. 05. 2012 helenadon kroky (reakcí: 0)
24. 05. 2012 Daniela76 Deset kroků, jak ulovit milionáře (reakcí: 0)
24. 05. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
24. 05. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
24. 05. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 1)
23. 05. 2012 pepina . (reakcí: 0)
23. 05. 2012 manislava jak ulovit... (reakcí: 1)
23. 05. 2012 doublefantasy :D (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

27. 02. 2017 Horoskop Vodnář

Čekáš nějakou důležitou zprávu? Pak přestaň tlačit na pilu a buď trpělivá. Zbytečným chtěním a telefonováním, nebo ma... Celý horoskop

Karta dne

Královna pentaklu
Dnešek bys měla zaměřit na péči o své zdraví a tělo. Pokud již delší dobu přemýšlíš nad změnou stravovacích zvyků a láká tě být na chvíli vegetariánem nebo přejít na r...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist