Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Cizinci ve vztazích

Cizinci ve vztazích

Cizinci ve vztazích

Magazín: Sex a vztahy | autor: Simona Maxová | vydáno 31. 07. 2009

Léto s sebou přináší také celou řadu nových setkání. Často s muži jiných národností nejen přicházíme do styku, ale často také navazujeme vztahy. Jací jsou muži, se kterými se v době dovolených budeme nejčastěji setkávat? Podívejme se z blízka na Francouze!


Jak na francouzské milování


Francouzi mají mnoho specifických zvyklostí, které je od Čechů velmi odlišují. Francouzi mají téměř obřadné rituály spojené s jídlem a pitím, v Čechách nejsme zvyklí běžně pít před jídlem aperitiv a pozve-li vás Francouz na večeři, bude to jistě dlouhá pozdní večeře. Dobu, kterou Francouzi považují za ideální k večeři, bychom my již ani neoznačili jako večer, spíše jako noční hodiny. Proto je dobré zapomenout na české zvyklosti, jinak byste si dlouhé francouzské stolování příliš neužila.

Francouzi jsou pyšní na svou kulturu


Francouzští muži bývají často velmi vzdělaní, není výjimkou, že vás muž bude chtít získat na dobrou literaturu, víno a příjemné vyprávění. Budete-li chtít pozvání francouzského nápadníka přijmout, zkuste se ale naučit alespoň pár francouzských slovíček. Přestože jinak Francouzi cizincům neznalost svého krásného jazyka příliš neodpouštějí, k vám bude milenec shovívavý. Snaha ovládnout náročnou Francouzštinu, stejně jako zájem o francouzskou kulturu a historii jako takovou se vždy cení.

Do ouška vám bude šeptat Je t´aime

Nejvíce se ale těšíte na ono pověstné „francouzské milování“? V málokterém jazyce se láska vyznává tak melodicky jako ve francouzštině. Je t´aime, je t´embrasse, ma chèrie... Jen pro ženský klín vymysleli Francouzi 223 výrazů, mezi nimi l´abricot fendu (náštíplá broskev), le café de deux colonne (kavárna u dvou sloupů), Les Pays-Bas (Nizozemí), la fontaine (studánka). Muži svou okrasu zase nazývají jako Cyclope (Kyklop), Charles-le Chauve - plešoun Čárlí, l´allumette (zápalka). Pro pohlaví muže francouzština obsahuje 292 výrazů, tak ať nejste překvapená.

Pozvání na gurmánské hody vás jistě nemine

Máte-li ráda dobré jídlo a jste v pravém slova smyslu gurmánkou, přijdete si na svých milostných toulkách Francií jistě na své. Francouzi rádi večeří v dobrých restauracích. Kultura stolování a jídlo jako společenská událost je pro Francouze natolik důležité, že neváhají nechat v restauraci pěknou sumu i za večeři ve dvou. Bývá zvykem ke každému chodu pít jinou značku vína. A o víně ví každý všechno, Francouzi se tak dovedou vášnivě přít o to, zda právě tato značka vína se hodí k tomuto sýru.

Francouzská večeře zdaleka není jen o jídle

Jestli ovšem máte dojem, že půjde na večeři ve dvou jen o výborné jídlo, jste na omylu. Francouzští milovníci vsázejí na dlouhé svádění a výborně padnoucí oblečení u dlouhé večeře je pro ně samozřejmostí. Stejně tak jako si můžete být jistá, že váš Francouz bude mít i skvěle padnoucí spodní prádlo podtrhujícím přednosti pod kalhotami (momentálně jsou v kurzu těsné skvěle padnoucí boxerky), bude se od vás očekávat, že budete za dámu..

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
14. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
19. 10. 2011 Jokini Fotka (reakcí: 0)
14. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
25. 07. 2011 helenadon cizinci (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

28. 03. 2017 Horoskop Rak

Dnes budeš jednat s horkou hlavou. Rozbouřené emoce tě dovedou až do krajnosti a ty tak pustíš z pusy slova, kterých ... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist