Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Pohádkový příběh Priscilly Chan: Jak ulovila vynálezce Facebooku

Pohádkový příběh Priscilly Chan: Jak ulovila vynálezce Facebooku

Pohádkový příběh Priscilly Chan: Jak ulovila vynálezce Facebooku

Magazín: Sex a vztahy | autor: Libuše Burger | vydáno 21. 05. 2012

Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg nečekaně zavřel dveře všem zlatokopkám před nosem. O víkendu si vzal za manželku spolužačku z univerzity, kterou poznal ještě před svým internetovým úspěchem. Kdo je tou šťastnou?

Půvabná Američanka čínského původu Priscilla Chan potkala mladého nadějného programátora Marka na Harvardu. Tehdy ještě nikdo netušil, že se jeho internetový projekt, který započal se svými kamarády, dočká megaohlasu po celém světě. Když se tak stalo, Mark přerušil studia, aby se mohl plně věnovat výdělečnému Facebooku. Priscilla ve škole zůstala a po obdržení diplomu z biologie odešla do San Francisca studovat medicínu se zaměřením na pediatrii. Byla to také ona, kdo přiměl Marka, aby s pomocí Facebooku propagoval dárcovství orgánů.

Překvapení pro přátele
Vztah měl svoje vzestupy a pády a Priscilla se nastěhovala do Markovy rezidence teprve před dvěma lety. Před rokem si pořídili pejska, kterého si hýčkají jako miminko. Svatba byla však velkým překvapením nejen pro facebookovské fanoušky, ale také pro blízké přátele samotných snoubenců. Hosté se domnívali, že jsou zváni na oslavu Priscilliny promoce, místo toho se však na zahradě Markovy vily v Kalifornii odehrál svatební obřad.

Zbytek světa se o veselce dozvěděl prostým způsobem: Mark si jednoduše změnil status na Facebooku. Během nedělního večera už pod tímto oznámením našel 850,000 palců nahoře. Protože Markovo jmění dosahuje astronomických výšek, novináři se okamžitě začali zabývat otázkou, zda pár uzavřel manželskou smlouvu. Nikdo jim dosud nepodal odpověď, předpokládá se ale, že by v dnešní době žádný boháč neriskoval ženit se bez ní.

Známý miliardář Donald Trump na tohle téma shodou okolností promluvil minulý týden, aniž by tušil, že je svatba blíže než za humny. "Oni se vezmou a z nějakého důvodu se během příštích pár let rozvedou. Ona po něm bude žádat deset miliard dolarů a vyhraje jackpot. Nemyslím, že by měla dostat tolik. Měla by být ráda za milion," prohlásil Trump na adresu Priscilly s cynismem sobě vlastním.

Jsem prostá bytost
Ať si skeptický Trump říká, co mu jed na jazyk přinese, Priscilla potkala Marka ještě předtím, než se z něho stal miliardář, a nikdo by ji neměl vinit ze zlatokopeckých úmyslů. Navíc sama asi nebude princeznou z Nemanic, když vystudovala Harvard a stala se lékařkou. Povahou zůstává obyčejná a skromná, podobně jako sám Zuckerberg, proslulý nedbalým až levně vyhlížejícím stylem. "Ráda sleduju pořady o vaření a miluju sušená rajčata. Jsem prostá bytost," prohlásila o sobě Priscilla. Takovou ji má Mark rád - a takovou si ji vzal.

Další články z rubriky

Komentáře (9)

Datum Autor Nadpis
06. 06. 2012 nairi svatba (reakcí: 0)
04. 06. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
23. 05. 2012 kacenka811 . (reakcí: 0)
22. 05. 2012 kralicek pár (reakcí: 1)
22. 05. 2012 helenadon štěstí (reakcí: 1)
22. 05. 2012 Daniela76 Pohádkový příběh Priscilly Chan (reakcí: 0)
22. 05. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 1)
22. 05. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
21. 05. 2012 Fiona60 ,, (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

23. 03. 2017 Horoskop Kozoroh

Vyraž do společnosti, kde máš šanci potkat svého pana Božského. Zadaná si dá pozor na nevěru, protože bude mít chuť n... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist