Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Pohádkový příběh Priscilly Chan: Jak ulovila vynálezce Facebooku

Pohádkový příběh Priscilly Chan: Jak ulovila vynálezce Facebooku

Pohádkový příběh Priscilly Chan: Jak ulovila vynálezce Facebooku

Magazín: Sex a vztahy | autor: Libuše Burger | vydáno 21. 05. 2012

Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg nečekaně zavřel dveře všem zlatokopkám před nosem. O víkendu si vzal za manželku spolužačku z univerzity, kterou poznal ještě před svým internetovým úspěchem. Kdo je tou šťastnou?

Půvabná Američanka čínského původu Priscilla Chan potkala mladého nadějného programátora Marka na Harvardu. Tehdy ještě nikdo netušil, že se jeho internetový projekt, který započal se svými kamarády, dočká megaohlasu po celém světě. Když se tak stalo, Mark přerušil studia, aby se mohl plně věnovat výdělečnému Facebooku. Priscilla ve škole zůstala a po obdržení diplomu z biologie odešla do San Francisca studovat medicínu se zaměřením na pediatrii. Byla to také ona, kdo přiměl Marka, aby s pomocí Facebooku propagoval dárcovství orgánů.

Překvapení pro přátele
Vztah měl svoje vzestupy a pády a Priscilla se nastěhovala do Markovy rezidence teprve před dvěma lety. Před rokem si pořídili pejska, kterého si hýčkají jako miminko. Svatba byla však velkým překvapením nejen pro facebookovské fanoušky, ale také pro blízké přátele samotných snoubenců. Hosté se domnívali, že jsou zváni na oslavu Priscilliny promoce, místo toho se však na zahradě Markovy vily v Kalifornii odehrál svatební obřad.

Zbytek světa se o veselce dozvěděl prostým způsobem: Mark si jednoduše změnil status na Facebooku. Během nedělního večera už pod tímto oznámením našel 850,000 palců nahoře. Protože Markovo jmění dosahuje astronomických výšek, novináři se okamžitě začali zabývat otázkou, zda pár uzavřel manželskou smlouvu. Nikdo jim dosud nepodal odpověď, předpokládá se ale, že by v dnešní době žádný boháč neriskoval ženit se bez ní.

Známý miliardář Donald Trump na tohle téma shodou okolností promluvil minulý týden, aniž by tušil, že je svatba blíže než za humny. "Oni se vezmou a z nějakého důvodu se během příštích pár let rozvedou. Ona po něm bude žádat deset miliard dolarů a vyhraje jackpot. Nemyslím, že by měla dostat tolik. Měla by být ráda za milion," prohlásil Trump na adresu Priscilly s cynismem sobě vlastním.

Jsem prostá bytost
Ať si skeptický Trump říká, co mu jed na jazyk přinese, Priscilla potkala Marka ještě předtím, než se z něho stal miliardář, a nikdo by ji neměl vinit ze zlatokopeckých úmyslů. Navíc sama asi nebude princeznou z Nemanic, když vystudovala Harvard a stala se lékařkou. Povahou zůstává obyčejná a skromná, podobně jako sám Zuckerberg, proslulý nedbalým až levně vyhlížejícím stylem. "Ráda sleduju pořady o vaření a miluju sušená rajčata. Jsem prostá bytost," prohlásila o sobě Priscilla. Takovou ji má Mark rád - a takovou si ji vzal.

Další články z rubriky

Komentáře (9)

Datum Autor Nadpis
06. 06. 2012 nairi svatba (reakcí: 0)
04. 06. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
23. 05. 2012 kacenka811 . (reakcí: 0)
22. 05. 2012 kralicek pár (reakcí: 1)
22. 05. 2012 helenadon štěstí (reakcí: 1)
22. 05. 2012 Daniela76 Pohádkový příběh Priscilly Chan (reakcí: 0)
22. 05. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 1)
22. 05. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
21. 05. 2012 Fiona60 ,, (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dlouhodobé krytí a intenzivní barvy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 20. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

20. 02. 2017 Horoskop Ryby

Máš pocit, že šéf zrovna není tvůj fanoušek a možná si na tebe i trošku zasednul? Zkus zapřemýšlet, jak moc aktivní v... Celý horoskop

Karta dne

Osm pentaklu
Nyní jsi v období, kdy můžeš dokázat a předvést, jaké talenty v tobě „dřímají“. Máš velkou příležitost dosáhnout úspěchu ve všech oblastech, o kterých máš pochybnosti ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist