Femina.cz » Magazín » Cestování » Průvodce pro single cestovatelky: Kde žijí největší krasavci světa?

Průvodce pro single cestovatelky: Kde žijí největší krasavci světa?

Průvodce pro single cestovatelky: Kde žijí největší krasavci světa?

Magazín: Cestování | autor: Lucie Feiková | vydáno 05. 01. 2017

Pomalu přemýšlíš, kam vyrazit v létě na dovolenou, nebo by ti po hektických svátcích bodnul prodloužený víkend? Víme, kde si to zatraceně užiješ. V těchto devíti městech se to sexy testosteronem jenom hemží!

Jistý zahraniční cestovatelský magazín ví, jak motivovat k turismu! Nedávno zveřejnil seznam devíti států, kde jsou kromě památek k vidění i nejkrásnější muži světa. Jelikož hlasovalo tisíce čtenářů na základě svých zážitků a zkušeností, je jasné, že na tomhle „šprochu“ bude hodně pravdy. Šest míst je dokonce v Evropě! Kam se ti vyplatí zajet?

1. Švédsko, atraktivní čahouni

Každý „průměrný“ Švéd se prý hezky obléká, zajímá se o národní kulturu, má jemné rysy ve tváři a navíc je hodně vysoký. Bonus navíc? Je to romantik, co umí v minutě rozdělat oheň, platí za dobrého společníka a je vyznavačem zdravé stravy. Hlavní město Stockholm je světová jednička ve výskytu nejlépe vypadajících chlápků planety na kilometru čtverečném. Co že máš plánu na tenhle pátek?

2. Spojené státy americké, mladí a bohatí

Hot místo za velkou louží? Jednoznačně New York. Tam se mísí různé kultury a národnosti, a protože je jedním ze světových center obchodu a finančnictví, mnoho kocourů jezdí právě sem hledat věčnou slávu a bohatství. A kromě toho se téhle metropoli říká „hlavní město módy“. Potěšení oka zaručeno!

3. Nizozemsko, svalnatí vtipálci

Co se výšky týká, Nizozemcům patří označení „nadprůměr“. Jsou sportovně založení, lehce konzervativní, ale nuda s nimi rozhodně nehrozí. I tady prý není o pánský cit k oblékání nouze, tudíž hošan ze severozápadu je vyladěný od hlavy až k patě. Radost pohledět!

4. Portugalsko, vlastenečtí svůdníci

Tady se nosí vzdělanost a hrdost. Pánové na své rodiště nedají dopustit! Ale na stranu druhou, mají pochopení i pro ostatní národy, tudíž povyšování jim nic neříká. Takový Lisabon je vůbec centrum sexy fešáků. Čtenářky zmíněného cestovatelského magazínu popisovaly především charisma a dobré vychování místních. Gentlemani hadr!

5. Argentina, smyslní tanečníci

Miluješ tanec? Pak bys na „dovču“ měla vyrazit právě sem - užít si pořádně žhavé tango! Argentinci jsou sice komplikovaní (kteří muži však nejsou…), ale za to mají přitažlivosti na rozdávání - vysportovaná postava, snědá pleť, jiskřivý pohled, to je naprostý základ tamní existence. Když si s takovým fešákem při západu slunce v Buenos Aires „hodíš botou“, budeš mít až do svítání o čem přemýšlet…

6. Austrálie, nespoutaní siláci

I u protinožců tě čekají samé příjemné zážitky. Australané milují legraci, nedělají s projevením emocí žádné cavyky, jsou chytří a umí naslouchat. Cože? Chlap, kterému se můžeš vypovídat a nepůjde to jedním uchem dovnitř, druhým ven? Žádné sci-fi, realita v Sydney.

7. Španělsko, vášniví milovníci

Obyvatelům Madridu nikdo neřekne jinak, než „latin lovers“. No, to ledacos naznačuje. Španěl tě doslova očaruje svým sofistikovaným kouzlem a pohltí tě jeho vášeň pro radosti života. Jenže pozor, někteří krasavci toho umí hodně zneužít.

8. Německo, intelektuální dobrodruzi

Berlín je co by kamenem dohodil a také kulturně různorodé město Evropy, alespoň podle většiny zúčastněných ankety. Němci si libují v příjemné konverzaci, kdy se mohou blýsknout svým smyslem pro poznání. Nejsou to žádní hlupáci, ale lidé s velkým množstvím vědomostí. Konečně plodná debata, ne? Nutno však podotknout, že tamní příjemná atmosféra je momentálně poškozená prosincovým teroristickým útokem na adventní trh. 

9. Itálie, mistři flirtu

Opálený, divoce gestikulující a s koketním výrazem? Klasický Ital, který nedá pokoj žádné sukni. Někdy fajn lék na depku, jindy trochu otravné. Ale každopádně muži konkrétně z Milána jsou hodně působiví. A skvěle oblečení! Tam určitě nepotkáš frajera v sandálech, ze kterých vesele trčí děravé podkolenky. Spíš hezkého fešáka, co ti bude opakovaně vyznávat lásku. Ber to ovšem s rezervou…

Co říkáš na tyhle tipy na parádní výlet? Necháš se inspirovat, abys pořádně dobila baterky? Nebo je to pro tebe po vánočních svátcích spíš provokace, protože se na dovolenou teď rozhodně nikam nedostaneš? Pak si prohlédni naši fotogalerii, i mrazivá zima má své kouzlo. 

Foto: Shutterstock.com, pinterest.com, facebook.com

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
30. 01. 2017 magic11 - (reakcí: 0)
07. 01. 2017 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
07. 01. 2017 pepina . (reakcí: 0)
06. 01. 2017 lidka2 . (reakcí: 0)
06. 01. 2017 goldie ... (reakcí: 0)
05. 01. 2017 patricia077 :-) (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

24. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Muž, se kterým tě pojí pracovní záležitosti, tě natolik okouzlí, že docela ztratíš rozum a úplně mu podlehneš. A to n... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist