Oblíbené dovolenkové destinace celebrit. Kam slavní jezdí odpočívat?

Thajsko, Kostarika, Vietnam nebo ostrov Svatá Lucie. Přesně tady lze obdivovat nejen úžasnou přírodu, ale potajmu i celebrity. Spatřit tak můžeš prince Harryho, Angelinu Jolie či Beyoncé. A pěkně v celé své kráse!

dovolena-celebrit-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Čas dovolených se nezadržitelně blíží, což si uvědomují nejen obyčejní smrtelníci, ale i populární osobnosti. Ostatně, kdekdo z červeného koberce už má v tuto chvíli jasno, kam přesně vyrazí za sluncem i odpočinkem. Jak to víme? To je snadné. Stejně jako se pachatel vrací na místo činu, tak některé známé tváře opakovaně navštěvují stejné prázdninové destinace. Kde můžeš potkat hvězdy filmového plátna, modelky, zpěvačky nebo dokonce členy britské královské rodiny?

Thajsko, tady to miluje nejen Blake Lively

Thajské království, zkráceně Thajsko, se dá charakterizovat asi takto. Je to romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním – naservírovaná na orientálním podnose. Každý jeho návštěvník se může přesvědčit o tom, že tento stát v jihovýchodní Asii je zemí neuvěřitelných možností a protikladů. Moderní velkoměsta se totiž mísí s buddhistickou tradicí.

Pláže s bílým pískem zase střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Dokonalý obraz pak doplňuje průzračně tyrkysové moře, ve kterém si ráda zaplave třeba herečka Blake Lively, známá ze seriálu Super drbna. Ovšem na Thajsko nedá dopustit ani supermodelka Kate Moss, což je všeobecně známá věc.

Na Kostarice řádí Beyoncé i klan Kardashianů

Chtěla bys podpis známé divy Beyoncé, nebo na vlastní oči spatřit pověstný zadeček profesionální celebrity Kim Kardashian? Pak si zarezervuj letenky na Kostariku. I tohle místo je velice oblíbené, protože kromě nádherných pláží nabízí i tropické deštné pralesy jako stvořené pro nezapomenutelné výlety.

Uvádí se, že bývalá banánová republika nemá co do počtu živočišných a rostlinných druhů ve světě srovnání. Pozorovat zde můžeš i sopky – samozřejmě hezky zpovzdálí. Pestrá paleta ekosystémů, rozmanité stravování i průměrná roční teplota kolem 32°C. To jsou lákadla, která si ani celebrity nenechají ujít!

Svatou Lucii si oblíbila Gwyneth Paltrow i princ Harry

Svatá Lucie se nachází na východním okraji Karibského moře a patří mezi nejvyhledávanější místa na světě. Taky není divu. Je známá pro své písečné pláže schované v uzavřených zátokách. Vyznavači soukromí, což známé tváře bezpochyby jsou, si tady tedy rozhodně přijdou na své.

Nejen koupání „na tajňačku“, i hornaté vnitrozemí ostrova plné vzácných tropických stromů, popínavých lián a stromových kapradin uchvátilo třeba herečku Gwyneth Paltrow. Za svobodna sem často jezdil i britský následník trůnu princ Harry. Kdo ví, možná co nevidět krásy tohoto ostrova ukáže i své ženě Meghan Markle.

Do Vietnamu míří Angelina Jolie

Vietnam je zemí bývalé Indočíny, která nemá nouzi o bohatou historii. Snoubí se zde francouzská tradice s doteky orientu. Ovšem neméně patrné jsou i stopy komunismu. Vietnam však své návštěvníky doslova pohltí. A to nejen nádhernými scenériemi a pestrou přírodou, ale i tradičními rýžovými poli, tyrkysovým mořem, specifickou kulturou a vynikající kuchyní. Jako druhý domov ho vnímá i představitelka sexy hledačky pokladů Lary Croft, Angelina Jolie. Že má k tomuto místu svůj osobní vztah, potvrzuje i fakt, že v roce 2007 z místního sirotčince adoptovala tříletého chlapce Paxe Thiena.

Kam bys nejraději vyrazila ty? Máš mezi zmíněnými místy svého favorita, nebo tě to táhne docela jinam? Napiš nám o tom do diskuze, těšíme se na příspěvky. 

Foto: Shutterstock.com

30.5.2019 6:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist