Chceš zažít v posteli extázi? Vyzkoušej tantrický sex

Máš pocit, že jsi v sexu už ledacos zažila a že je to vlastně stále dokola? Chtěla bys opravdovou vášeň, ale s tím tvým už jde jen o rutinu? Tak to vyzkoušej tantrický sex. Prodloužíš si tím vyvrcholení a hlavně v sobě oba najdete obrovskou sexuální touhu.

tantricky-sex-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Potřebuješ svůj vztah rozvášnit? Vyzkoušejte s partnerem tantrický sex

Oddalování vyvrcholení, nekonečné sexuální napětí a nakonec gejzír vášně? Tohle vše ti nabídne tantra. Jde o intenzivní prožitek, který budeš vnímat každou částí tvého těla. Někteří vyznavači tantrického sexu ho považují spíše za meditační techniku, při které se uvolní nejen tělo, ale i duše a prohloubí se citové pouto mezi milenci. Zajímá tě to a láká? Poradíme ti, jak na to.

Dostatek času

Tak nejdříve ze všeho to chce abstinenci. Čím déle si budeš sex odříkat, tím lepší tantru pak zažiješ. A jakmile začneš se svým miláčkem s tantrickým sexem, neznamená to, že na to hned hupsnete. Dejte si zkrátka na čas a vzájemně se poznávejte, vyhraďte si na tantru několik večerů a začněte nejdříve letmými doteky. Uvidíš, že ke konci týdne budete oba nažhavení.

Dívání se do očí a polibky

Než dojde k samotnému aktu, prohlub v sobě i ve svém partnerovi zájem. Sedněte si naproti sobě a dívejte se do očí. Vnímejte navzájem svůj dech, naučte se uvědomit si blízkost toho druhého a poté se zlehka polibte. Podle tantry není sex jen ukojení pudů, ale spojení dvou energií. A erotično může mezi vámi jiskřit, i když nedojde k pohlavnímu styku.

Najdi na těle energetické body

Sexuální předehra nemusí spočívat jen v tom, že ty mu mneš jeho penis a on vezme útokem tvůj rozkrok. Věděla jsi, že na těle je několik tajných dotykových bodů, které mají co do činění se sexuální energií? Jde jen o to je najít a věnovat jim pozornost. Co takhle vyzkoušet před sexem masáž? Probádej partnerovo tělo a sama zjisti, co ho uvolní. To samé by měl udělat i on, tedy dotýkat se tě, jemně a něžně a vnímat každý kousek tvého těla.

Oddalování orgasmu

I když je jasné, že v závěru každého sexu by měla přijít extáze rozkoše, v tantře se učí orgasmus oddalovat. A také prožívat vše, co je před orgasmem, tedy nedělat sex právě kvůli tomu vyvrcholení, ale prožívat každý okamžik, kdy jsme v blízkosti toho druhého. U tantry je důležité to, že nejdeš za cílem. Výsledkem pak může být dlouhé milování, na které nikdy nezapomeneš. 

Bez pohybu

Tak jasně, sex je prostě tělocvik a nikdo nechce, aby jeho partner byl v posteli jako prkno. Ale úplné zastavení pohybů není od věci. Jestli chceš opravdu zažít rozkoš všech rozkoší, vyzkoušej novou techniku, kdy se uprostřed soulože oba přestanete hýbat a tvůj partner bude v tobě několik minut bez jakéhokoli pohybu. Uvidíš, jak najednou budeš svého miláčka více vnímat. 

Čtěte také:

Zkušenosti čtenářek:

Tereza (32 let):Na tantrický sex nedám dopustit, ale je dost těžké přesvědčit chlapa, aby se s vámi nejdříve jen mazlil a nebyl v sexu tak hrr. Ale když ho přesvědčíte, dá vám za pravdu, že je to opravdu síla. Rychlovky jsou oproti tomu nic,“ má jasno Tereza.

Hanka (29 let): „Já tedy nevím, co je na tantrickém sexu tak zvláštního. Já to se svým manželem vyzkoušela a byla to nuda. Já jsem prostě vášnivý typ a v posteli potřebuji akci,“ svěřila se Hanka.

Iva (36 let): „Tantra není pro každého. Jde totiž hlavně o duchovno, o vesmírnou energii a přijetí sexuality. Nejde to dělat jen tak pro zpříjemnění večera, ale opravdu tomu věřit,“ radí Iva.

 

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist