Otevřený rozhovor s gigolem: Jak to bylo dál?

Jestli patříš k našim pravidelným čtenářkám, zcela určitě ti neunikl exkluzivní rozhovor s gigolem. V tom případě také jistě víš, jak tento rozhovor skončil. Ano, ano, Max mi nabídl svou společnost, své služby. Co tedy následovalo? Jak naše soukromé setkání probíhalo? Jsi zvědavá? Tady je slíbené pokračování.

Jen pro připomenutí, tady máš rozhovor a takto zněla Maxova nabídka:
„A co ty? Nestrádáš? Nemáš chuť vyzkoušet na vlastní kůži, jaké to je? Řekni, co bys chtěla? Splním ti to…“
Vykulila jsem na něj oči. To myslí vážně? Široce se usmál a mrknul na mě. Už zase. A kruci! Asi myslí.
„Tak, co ty na to? Chceš? Čistě z redaktorských úmyslů?“ upíral na mě svoje modrozelené oči a pořád se usmíval. Znovu se mi rozbušilo srdce a cítila jsem, jak mi začínají rudnout tváře. Tak to tedy vážně myslí vážně… Byla jsem zaskočená, styděla se, ale na druhou stranu jsem hořela zvědavostí. Bože, je vážně pěknej! Musel na mně vidět, že chci, ale stydím se to přiznat.

„Dáme si kafe?“ culil se. Souhlasila jsem. Spásný nápad v téhle situaci. „Nenutím tě, jen ti dávám šanci to vyzkoušet, záleží na tobě, jestli to přijmeš,“ pronesl klidně a pořád mě sledoval.
„Myslím, že to chci přijmout,“ vysoukala jsem konečně ze sebe. A proč taky ne! Ještě před chvílí jsem přece sama řekla, že by se ženy neměly stydět využít služeb gigola. Sice se jinak říká, než koná, ale… Jo! Chci to! V ten moment ze mě ta nervozita opadla. Chci ho a chci si to s ním užít! Věnoval mi další odzbrojující úsměv.
„A co bys chtěla? Co chceš, abych ti dělal?“
No páni, ten se s tím nemaže. Jenže, copak jde takhle u kafe jen tak vyjmenovat, co chci, aby mi tenhle božskej chlap prováděl? I když… Proč vlastně ne? Proč se upejpat, když oba víme, o co tady v tuhle chvíli jde.
„Mám ráda všechno,“ vrátila jsem mu úsměv, „něžné milování, ale i to trochu tvrdší, když mě chytneš za vlasy, naplácáš mi… Orální sex, prostě všechno. Teda všechno, žádné zvrhlosti, o kterých jsi ty sám mluvil. To ne.“
„Hmm…“ zamručel, usmíval se a pokyvoval hlavou. Pohladil mi ruku a já ucítila v podbřišku motýlky. Bože!

Problém s tím, kam půjdeme, vyřešil celkem rychle. Jeden telefonát a bylo. Pomalu jsme dopíjeli kafe a povídali si. Jak asi vypadá pod tou košilí? Přistihla jsem se, že si ho prohlížím čím dál mlsněji. A prý je dobře vybavený… Bože můj, asi vážně umřu!
„Tak můžeme?“ přerušil moje chlípné myšlenky.
Naprázdno jsem polkla: „Můžeme.“
V autě už jsem byla dost vzrušená. Naše povídání i to, jak mi hladil stehno a zajížděl pod šaty stále výš, vykonalo své.

„Jsi pěkná, moc se mi líbíš,“ sjížděl mě pohledem. Kompliment jsem mu vrátila a rozhodně byl pravdivý. Byl tak sexy! Odhodlaně jsem mu položila ruku na stehno a rozjela stejně dráždivou hru, jako on. Než jsme dorazili na místo, už jsme byli oba slušně nažhavení. K mému překvapení se na mě ale hned nevrhnul. Nabídl mi pití a řekl, ať se posadím. Byla jsem trochu zklamaná. Měla jsem na něj totiž velkou chuť. Docela dlouho jsme si zase povídali. O jeho práci, o mé práci, o dětech, zkrátka normálně povídali, oťukávali se. A potom, jen tak mezi řečí se natáhl a hřbetem ruky mě pohladil ve výstřihu… Naskočila mi husí kůže.

Ta nádherná husí kůže z toho návalu vzrušení. Naklonil se blíž a políbil mě. Byl něžný, ale zároveň tak rajcovně chtivý. Jeho ruce jsem cítila všude a ani já jsem nezůstávala pozadu. Rozepnula jsem mu košili. Měl chlupatou hruď! Bože můj! Miluju, když má chlap chlupatou hruď. Překvapeně jsem se na něj podívala. Nevím proč, ale žila jsem v domnění, že gigolo je i na hrudi hladce vyholený. Ale on nebyl! Velmi příjemné zjištění. Dostalo se mi vysvětlení, že je normální chlap, a že si nedovede představit, že by si holil prsa. Připadal by si prý divně. Byl to vtipný a tak krásně uvolňující okamžik. Smích v takové situaci vážně dokáže hodně.
„Pojď, půjdeme do sprchy,“ zašeptal a pomalu mi stáhl ramínka podprsenky…

Milování s Maxem bylo nádherný. Byl úžasný a pozorný milenec. V hlavě to má hodně dobře srovnaný. K tomu, co dělá, se staví vážně zodpovědně, myslí na své blízké, na své zdraví, na zdraví svých klientek. A je velmi diskrétní. Pravidelně podstupuje lékařské prohlídky a klidně odmítne dělat společnost ženě, o jejímž chování a zdraví pochybuje. V tu chvíli jsem si jeho nabídky vážila ještě mnohem víc. Rozhodl se věnovat mi svůj drahocenný čas a teď se podrž, bez nároku na finanční odměnu. Musím říct, že to mi vyrazilo dech. Prostě měl chuť strávit čas se ženou jen tak. Odreagovat se, uvolnit se… A já byla ta šťastná, ve správný čas, na správném místě. Děkuju, Maxi…

A teď vzkaz pro tebe, naše milá čtenářko: Doufám, že nejsi zklamaná, že jsem si detaily našeho milování nechala pro sebe. Ale je to intimní záležitost, naše malé tajemství.

Jestli i ty chceš mít své malé tajemství s gigolem, napiš mu. Kontakt je k dispozici v redakci.  

Foto zdroj: Thinkstockphotos.com, Pinterest.com

26.6.2015 4:00| autor: Petra Frajová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist