Nuda v posteli aneb Co dělat, když váš vztah funguje, akorát nejste sehraní v sexu?

Jsi zamilovaná až po uši, tvůj přítel to má stejně tak, rozumíte si téměř ve všem, ale jen v jedné oblasti to drhne. A to v posteli. Poradíme ti, co dělat, aby váš vztah byl vášnivý a mohli jste si ho užít se vším všudy.

sex-2-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Nedokážete se navzájem uspokojit, nebo prostě je jen nuda v posteli a žádné výbuchy vášně se nekonají? Jestli ale jinak vztah funguje, nezahazuj ho hned do kytek a zapřemýšlej, jestli není nějaký způsob, jak si k sobě najít cestu i v sexuální oblasti.

S pravdou ven

Nemá cenu před tím strkat hlavu do písku. Pokud vám to v posteli neklape, ale jsi rozhodnuta s tímto mužem být po zbytek života, nezbývá ti nic jiného, než si o problému se sexem promluvit. V případě, že byste oba dělali, jako že se nic neděje, jen by se vše zhoršovalo a za pár let byste byli oba tak sexuálně frustrovaní, že by to vážně ohrozilo váš vztah.

Neboj se říct své touhy

Každý má svou představu o sexu. O romantickém milování jsi možná snila v šestnácti, ale podívej se pravdě do očí a přiznej si, co tě doopravdy rajcuje. Jestli jsi submisivní a toužíš, aby tě partner svázal a použil různé erotické pomůcky, tak je jasné, že si s romantikou a růžemi poházenými po polštáři nevystačíte do aleluja. Zeptej se i svého partnera, co jeho láká a narovinu mu řekni, že se nemusí bát, sexuální představy má každý jiné a není se za co stydět.

Pomůcky pomohou

Erotické pomůcky zachránily nejeden vztah, tak na nich rozhodně nešetři. Výběr je široký, takže proč se omezit jen na vibrátor či pouta. Venušiny kuličky, erekční kroužky či pás cudnosti pořádně rozvíří váš sexuální život. Pozornost věnuj i erotickému prádlu, které v sexshopu najdeš. Například z latexových podvazků bude ten tvůj tak odvázaný, že rázem zapomenete na to, že vám to kdy v sexu neklapalo.

Změňte místo

Je dost možné, že vám to v sexu neklape jen proto, že se váš milostný život stal velmi rychle fádním. Co si ho takhle okořenit vášnivým milováním někde jinde než v posteli. Sex v přírodě nebo například u tebe v kanceláři po pracovní době je natolik rajcovní, že nuda to rozhodně nebude.

Přečti si také:

Vadí, nevadí

Základem vztahu je upřímnost, a to platí i v sexu. Je nám jasné, že se ti nechce tvému miláčkovi nic vyčítat a ani ty nechceš slyšet nějaká negativa, ale o tom budování vztahu je. Samozřejmě na to ale musíte diplomaticky. Asi těžko bude váš vztah klapat, když mu například řekneš, že mu páchne z úst. Ale jestli ti opravdu v milování překáží jeho dech, protože z něj cítíš cigaretu, tak ho popros, aby před milováním nekouřil. Jestli ti vadí, že je cítit celodenním potem, navrhni, že se oba předtím osprchujete.

S tím, co ti vadí, musíš ale opravdu velmi opatrně. Vezmi si, jak tebe by se dotklo, kdyby ti řekl, že se nedokáže vzrušit, protože máš špatně oholený klín. Takže to, co vám vadí, si oba řekněte jemně a ideálně i s nápadem na řešení. Tedy místo toho, aby ti tvůj partner řekl, že mu vadí tvé chlupy v klíně, by měl navrhnout, že si tě krásně oholí podle svých představ.

Uspokojit se musíte oba

Častým problémem bývá předčasná ejakulace. Pokud i ten tvůj je hotový dříve, než ty se vůbec dokážeš vzrušit, je pak jasné, že se země pod tebou nezatřese. Tak s tímhle problémem musí dělat něco hlavně ten tvůj, a dá se to trénovat. Ale než se tak stane, zkuste se zpočátku zaměřit na tebe a tvé potřeby. Věnujte se tvému tělu, ukaž mu, co ti dělá dobře, a i ty mu oplácej dotyky. Samotný sex už může být jen třešnička na dortu.

Stalo se ti někdy, že s tvým vysněným princem to v posteli nebylo žádné rodeo? A myslíš, že je to na překážku nebo sex není tak podstatný, když se ti dva mají opravdu rádi? Napiš nám do diskuze, za nás v redakci je sex ve vztahu opravdu hodně důležitý…

text: autorský článek Alžběta Bublanová, foto-zdroj: shutterstock

30.11.2022 2:00| autor: Alžběta Bublanová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist