Máte deprese nebo je vám spíš smutno

Ženy trpí nevysvětlitelným smutkem, častěji než muži, kterým činí potíže rozlišit smutek od zármutku. Logicky proto, že na vině je estrogen, který jakožto ženský hormon řídí cyklus a ovládá nálady. Pakliže žena ovuluje poznáte snadno. Projevuje, byť podvědomě snahu o důraznější líčení, oční stíny mají za úkol udržet mužský kontakt, rty zvýraznit prokrvené a leskem připravené pysky labia a silnější růže k erotogenní zóně vypomůže.
Ovšem je tu i tzv. premenstruační syndrom, kdy se cítíme nafouklé, zavodnělé, otupělé, nehezké a nešťastné.
Jak z té šlamastiky ven Naučte se na sebe fígle, které platí…

Potkala jsem kamarádku kamarádky, která tvrdila, že si dnes koupila nový make-up, aby se jí rozjasnily líce, ale nebyla šťastná více, pořídila si tedy novou blůzku, ale ani ta jí úsměv nepřinesla, zašla si na manikúru, ale cítila se tu jak otrávená Kleopatra a pravidlo jedna zní:
Nemůžeš-li dodat radost sobě – obdaruj jí druhé! .-)

PREMENSTRUAČNÍ SYNDROM!!
BANÁNY ZPOMALUJÍ STÁRNUTÍ A POMÁHAJÍ PŘI PREMENSTURAČNÍM SYNDROMU!
Oblečte se do hebké kůľe, a» ho pocit něhy zmůľe…

Jakmile se za kamarádkou zavřely dveře, prozradila mi manikérka zcela žensky a tudíž pochopitelně tajně, že kamarádčin přítel je Ital a jako takový se ve svojí domovině zdržuje více, než by slečně líbal líce…
Holt nemáte-li ráda dlouhá data,
pořiďte si natotata živého a SVÉHO chlapa!

SEDM DNÍ PRO DVA A LÁSKU
Přírodní AFRODISIAKA ovlivňují nejen libido…
Zaľili jste orgasmus

Pokud neumíte nasytit pudy, potom si vybavte něco, co jste dlouho, ale opravdu dlouho neochutnala. Něco vzácného, ne lehce dostupného, takřka ve vzpomínkách gurmána nepolapitelného. Popřemýšlejte a vrhněte se do víru hledání chutí.
Pochoutku obstarejte a náležitě pokušení vychutnejte .-)

Hýčkejte se až do morku kostí, ať se lenost jednou postí!
Upravte nehty, dopřejte si zábal na ruce i na nohy. Napusťte si vanu s bublinkami, vonnými oleji, či solí. Naplácejte si pleťovou masku. Vlasy ve stejném tónu oživte barvící maskou. Nezapomeňte zvýraznit obočí, které je centrem výrazu vašeho obličeje. Oholte se. Masírujte se hutným abrazivním gelem, ošetřete i paty, lokty. Do celého těla vetřete výživný krém. Pocit znovuzrození vám stejně dobře dodá den v salónu i s masérem .-)

DOMÁCÍ MASKY Kosmetický dýchánek přímo u Vás doma! .-)
V péči o své ruce a nehty se dopouštíme sedmi prohřešků! Z čeho vstávají manikérkám vlasy na hlavě
Ať jsou dlouhé nebo krátké, jsou vaše…

Jakmile je ukojen prvotní zájem bytí, vrhněte se na žití…
Pořiďte si květinky a zasaďte je nebo naaranžujte, malujte květináče nebo s dětmi vymalovánky. Přihlašte se do kurzu keramiky, do lekcí břišního tance nebo si pusťte hudbu na plné decibely a bláznivě, nikoli bázlivě ji protancujte! Zkrátka tropte cokoli, ať váš žití nebolí. Hlavně neuklízejte a nepřestavujte nábytek. Změna musí přijít zevnitř, nikoli zvenčí, pamatujte, že čím větší máte potřebu hygienická čistoty, tím větší nánosy nervozity máte v nitru.

Nejstarąí tanec na světě – ORIENTÁLNÍ TANEC
Kdo říká, ľe kytky nepatří mezi zbytky
Muľské a ľenské elementy v kontrastu módy a punku

Nakrmte duši, jak se na hosta sluší…
Jsme-li tělem, hostem pro duši, potom se o hosta dobře postarejte, skončete dřív v práci, zajděte do kina, do divadla, na výstavu, do knihkupectví, na nákupy .-) A buďte tam tak dlouho, dokud si duše nepochutná. Teprve tehdy budete dobrým společníkem. Cílem není hosta naštvat, ale nadchnout. Počínejte si s vlastní duší jako s tím nejváženějším hostem, buďte jí nejmilejším hostitelem a nabízejte samé pikantní specialitky.

Můžete samozřejmě vyzkoušet co vaše odvaha snese a dopřát si cosi docela jiného, obrázek na na kůži, ba přímo tetování, neplánovaný výlet plní touhu po poznání, lávové kameny, chození po uhlí, lifting, či jiné proměny, však podstatou není šokovat a málem ani překonat, nýbrž naučit se v praktickém životě pohodu definovat a potom také „nahmatat“… .-)

Lidé se zdobí, co svět světem stojí. Tetování ale není pro nerozhodné.
Tetování, které nebolí
PERMANENTNĚ KRÁSNÁ

Sám sobě nejupřímnějším lhářem a podfukářem
Pokud jste viděli Jimma Careyho, potom víte, jak náročné a zároveň kuriózní je prožít celý den ABSOLUTNÍ pravdy. Buďte k sobě shovívavé a místo čtyřiadvaceti hodin si stanovte si deset minut (denně, týdně, měsíčně) kdy si budete klást otázky a odpovídat na ně ústy kamarádky, která věc vidí z nadhledu, jelikož se jí nedotýká. Schůzka s kamarádkou však vyžaduje dochvilnost a upřímnost. .-)

Neptejte se proč to nejde,
ale hledejte způsob jak zařídit aby to šlo!
České ženy si často stýskají, ne protože neví, jak věc udělat, ale protože neví, zda jim vynaložená energie bude stát za to. Vtip je v tom si připustit vlastní lenost A porazit ji!!!
Není strachu, nedostatku sebedůvěry, špatných nastaveních, manipulaci, jen dobře živené a veskrze podlézavé lenosti. Položte ji mrchu na lopatky a držte ji v šachu. .-) Jak

Naučte se na sebe finty, které platí…
Ženy milují testy, procedury a rituály.
Zahrajte si hru, která má jasná pravidla a cíl značka ideál.

Vypište si na papír všechna:
PRO, které vás nabíjí – A PROČ
PROTI, které vás vybíjí – A PROČ
Nemluvte, soustřeďte se, řádek po řádku zhluboka prodýchejte, uvědomujte si, co se na sebe dozvídáte.

Vezměte jiný papír a na něj postupně, nejlépe i podrobně popište, řádek po řádku, jak budete užívat vašich pro a cíleně se tak nabíjet.
Popište, krok za krokem, jak budete řešit své proti a eliminovat tak cíleně úbytek elánu.
Papír si dejte na místečko, které budete mít STÁLE na očích.

První lejstro s výpisem strastí a pastí nemilosrdně spalte!!! Proč
Řešení máte…
není již tedy problému neřešitelného
jen dosud neřešeného,
není již energie nedosažitelné,
jen ještě nedosáhnuté.

Deprese je onemocnění. Má mnoho podob, ale diagnóza zní jednoznačně, neléčená končí smrtí. Pokud vám nepomůže ani jeden z výše uvedených tipů, pokud „potíže smutku“ přetrvávají, nabalují se, pokud večer usínáte s pocitem, že se ráno vzbudíte a je to špatně… potom vyhledejte specialistu a v první řadě si upravte hladinu serotoninu, Náhody neexistují, pokud jste ještě tu, máte na to!

A vy ostatní nesmutněte a libovolně si dle „příručky“ zařáděte .-)

Syndrom strachu z tloustnutí
CO JE TO NADMĚRNÝ STRACH O ZDRAVÍ
Jednou z nejroząířenějąích nemocí je diagnóza.
POZOR ZABLOKOVÁNO! Problémy vyřeąíte, kdyľ víte jak na ně…

25.1.2007 12:00| autor: Markéta Dušková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist