Jaký je Brad Pitt milovník aneb Se Střelci v posteli!

Individualisti. Tvorové, které není lehké oblafnout, protože mají doslova rentgenové oči. Jejich znamení je ovlivňováno Jupiterem, což je planeta zasvěcená bohům. Umí si poradit s běžným životem, ale jejich duše zároveň pluje ve vysokých duchovních rovinách.

Jsou tak trochu rozpolcení. Touží po jistotách a obyčejném žití, zároveň však nesmírně silně touží uniknout z běžných muk pozemského bytí. Většinou se přiklánějí k tomu prvnímu, je to přece jen pohodlnější.  Cesty do výšek mimo realitu jim poskytuje sex.

Žena Střelec je nenasytná nymfomanka
To možná trošku přeháním, ale Střelkyně je velmi náruživá milenka a jen málo mužů s ní umí udržet krok. Pokud si získá klíč k její duši, tato žena je pak navždy jeho. Profesně velmi úspěšná, miluje krásné oblečení, u kterého má takovou drobnou úchylku – nerada ho nosí dlouho, nejraději by kousky šatníku po dvou třech onošeních vyměnila.  Je to taková krásná koketka, miluje bezděčné dotyky, čímž naznačuje svou zdánlivou dosažitelnost. Zdánlivou – umí potom zase hezky cuknout zpět.

Život je jedna velká oslava – i v posteli!
Tedy hlavně tam. Střelkyně si umí užívat života, chápe se všech příležitostí, které vyhodnotí jako příjemné a pro sebe obohacující. Neupejpá se nad společenským životem a štědře ho kolem sebe udržuje. Je radost s ní jít na oslavu, neodejdete z ní střízliví, to si pište! Čím je starší, tím je v posteli živelnější, rozvíjí se jako divoká orchidej. A upřímně, milí pánové s malým vybavením, nechte si zajít chuť. Střelkyně miluje VELKÉ a OBJEMNÉ.
Bohužel. Až tedy budete snít o Tině Turner, Sinead O´Connor nebo Kim Basinger či Katie Holmes, tak pozor na to.

Muž Střelec je ztělesněním divokých fantazií
Jestliže byl předchozí Štír v posteli jedovatý a jízlivý, se Střelcem to nebude o nic lepší.  Občas bývá docela bezohledný.  Buď všechno, nebo nic. Nechce nic polovičatě, a pokud mu nechcete vyhovět, běžte od něj raději dál. A to jak v životě, tak v posteli. Je ryze praktický člověk a jeho výlety do světa bláznivého snílkovství mohou být pro partnera překvapením.  V posteli chce mít nadvládu a své partnerce rozhodně bude měnit pohled na svět. Jestli k lepšímu, těžko říct… O tom by mohly povídat partnerky Střelců, například Brada Pitta, Johna F. Kennedyho jr. nebo snad Ozzyho Osbourna?

[[related]]

Ideální partner je jeden
Střelec je zobrazován jako kentaur. Napůl kůň, napůl člověk. Přesně takové má své vybavení – koňské. Snad prý ještě Býk má podobně velké – to jen pro náročné dámy, které zrovna nemají po ruce mužského kentaura. Střelci bývají velmi, velmi přitažliví muži, jsou hezcí a souměrní až téměř hřmotné postavy. Do páru si ale často vybírají ženy, které mohou působit „že se k němu nehodí.“ Proč ne? V tomto je Střelec ovlivňován nikoliv svou mužnou chloubou, ale bohudík, hlavou a srdcem. Potom je společný sex úchvatnou jízdou.

Foto zdroj: profimedia.cz

21.11.2012 8:00| autor: Renata Petříčková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist