Jak si užít sex po několika letech manželství?

Nuda v posteli není v manželství nic neobvyklého. Přeci jen být například přes deset let s tím samým chlapem, je něco jiného, než na to hupsnout po desetidenní známosti. Ale žhavé chvíle si můžeš užít i tak. Poradíme ti, jak to v posteli pořádně okořenit, abyste se cítili jako tenkrát, když jste při prvním milováním ze sebe strhali šaty a země se otřásla.

sex2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Už jsi dlouho nezažila takový ten hřejivý pocit v břiše, když si vzpomeneš na milování s tvým mužem? Nevadí, co není, může být. Chce to jen zapracovat na milostných hrátkách. Manželský sex nemusí být rutina, máme pro tebe několik tipů, jak oživit sex v několikaletém vztahu.

Pomůcky jsou IN

Vibrátor, pouta, Venušiny kuličky, bičík, péřové BOA, podvazky či kalhotky s otevřeným rozkrokem. Nic z toho by nemělo být tabu. Opepři si sexuální život pomůckami, které tebe i tvého miláčka nažhaví na to správnou vlnu. Není se za co stydět a v manželském životě by tyto věci měly být snad i povinné. Uvidíš, že se do vašeho intimního života opět vrátí ta správná vášeň.

Příslib žhavé noci

Manželský sex je prostě manželský sex. Není na něm nic překvapivého a už se na něj netěšíme tolik, jako když jsme měli před deseti lety rande. Ale co si to těšení znovu vyvolat? Napiš manželovi do práce SMS, že dnes v noci to pořádně rozjedete, ať koupí láhev vína, a hlavně ať přijde včas. Můžeš mu napsat také pár erotických zpráv, co bys s ním ráda prováděla. A po cestě domů si sežeň erotické prádlo, už jen to nakupování tě pořádně navnadí. Klidně se v kabince vyfoť a fotku v lechtivém negližé svému miláčkovi pošli. Uvidíš, že až přijde domů, okamžitě se na sebe vrhnete a prožijete sex snů.

Mluv o tom

Tenkrát byl sex doslova bomba, ale už to není, co to bývalo? Tak o tom mluvte, řekněte si navzájem, co máte rádi. Možná si teď klepeš na hlavu, protože kdo jiný by tě měl v této oblasti znát lépe než tvůj muž, ale budeš se divit, mezi manželi není kolikrát téma sexuality zcela otevřeno. Dost možná jste na začátku po sobě šli jako diví poháněni zamilovaností a hormony, a tak na nějaké skryté fantazie ani nemuselo dojít. Kromě toho se ty fantazie mohou i měnit, takže kdo ví, co má rád tvůj muž nyní. A možná se stydí jen říct, že by rád, kdyby sis pořídila kostým letušky nebo ze sebe udělala dominu a z něj otroka. Stačí jen o tom mluvit.

Štěstí přeje připraveným

Takže si řeknete, že dnes budete mít sex, a ty si tedy po týdnu oholíš nohy, vyměníš staré vytahané kalhotky za červené sexy prádlo a k tomu navrch přihodíš podvazky? Takhle to ale nefunguje. Neříkáme, že sexy bys měla být pořád, ale určitě častěji než jen pět minut před tím, že na to hupsnete. Zaprvé čím častěji budeš sexy, tím větší chuť na hrátky budeš mít, a posílíš v sobě svou zdravou a sebevědomou erotičnost a za druhé, když po sobě náhodou zatoužíte někde v osamělém parku po cestě z vinárny, neodmítneš ho s tím, že tyhle kalhotky a takové strniště fakt ukázat nemůžeš.

Zkušenosti čtenářek:

Gábina (39 let): „Jsem se svým mužem 12 let a sex mezi námi je čím dále lepší. A recept? Nikdy nepřestat být ženou. Chovám se stále jako by to byl muž, kterého chci okouzlit. Těší mě, když mi pochválí nové šaty nebo hezké spodní prádlo. Jsem pro něj pořád dámou. A to je důležité, neustále ho překvapovat svou krásou,“ radí Gábina.

Hanka (43 let): „Tak manželský sex je pro mě už opravdu nuda. Přijde mi, že manžela pohání spíše potřeba si ulevit, ale vášeň už tam žádná žení. Zvažuji, že si pořídím milence,“ svěřila se nám Hanka.

Ilona (47 let): „Já jsem už rozvedená, ale pravda je, že špatný sex byl jedním z důvodů, proč jsme šli od sebe. Jeho přitahovaly jiné ženy a mně se chvěla kolena při pohledu na jiného muže. Podle mě manželský sex musí jít nutně do záhuby, nejde se vášnivě milovat dvacet nebo třicet let pořád s tím samým mužem,“ myslí si Ilona.

Co podle tebe dokáže okořenit manželské intimní chvíle? A jak to máš se svým mužem v posteli ty? Stále po sobě toužíte nebo začínáš pociťovat rutinu?

foto-zdroj: shutterstock.com

6.9.2019 4:00| autor: Alžběta Bublanová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist