Hasič

Hasič Bob se seznámil Magdou při jedné ze školních exkurzí. Magda byla mladá učitelka prvního stupně základní školy. Na této exkurzi se hodně zajímala jak o vybavení a hasičskou techniku, tak i o pana hasiče. Ptala se na vše tak, aby si žáčci z návštěvy odnesli co nejvíc vědomostí a zážitků.

Bob byl chlap jak hora, vysoký ramenatý svalovec. Magda se vedle něho cítila jako křehká žena, ale v bezpečí. Bobovi hasičská kombinéza moc slušela. Vypadal opravdu jako neohrožený ochránce z amerických akčních filmů. Od kolegů si zjistila jeho telefonní číslo a napsala první sms s pozváním na rande. Bob na ni zareagoval a rozjela se smršť esemesek.

Na první schůzce v kavárně si povídali o práci a zážitcích, o svém životě. Za tu hodinku a půl se sblížili natolik, že proběhla i první velká pusa. A další schůzky po sobě rychle následovaly. Byli spolu tak často, jak to Bobovi dovolovaly směny. Někdy obden, někdy jednou za dva dny. Chvíle, kdy nebyli spolu, jim nahrazovaly erotické sms, ve kterých jejich chuť a intenzita narůstala.

článek

„Víš, co dnes budeme dělat? Lehneš si na záda, já tě pomuchlám a začnu líbat, potom se přesunu na prsa a bradavky, sjedu níž, rozevřu pysky a jazykem budu jezdit po poštěváčku, nasaju ho do pusy a olížu, jak to dostaneš, tak ho uvolním a zas ho budu jen přejíždět jazykem. Pěkně si tě přimáčknu rukama, abys sebou moc neházela a znovu ho vsaju a vychutnám si ho. Budu si s ním hrát. Pak ti zvednu nožičky a pomalu ti zasunu svůj kolík dovnitř a ven, zrychlím a začnu přirážet co nejvíc a nejhlouběji, celou tě vystříkám, nebudeme dělat žádnou pauzu a hned se začnu věnovat tvojí broskvičce, znova ji začnu lízat a sát“ přečetla si Magda o přestávce pěkně barvitou sms. Měla co dělat, aby z toho příliš nezrudla. Usmívala se a podlamovala se jí kolena. Ještě jedna taková esemeska a bude si muset dát studenou sprchu!

článek

Jednoho květnového dne se rozhodla pro soukromou exkurzi na hasičskou základnu, protože jeho další erotická sms ji tak neskutečně vydráždila, že nevydržela čekat do noci, kdy by k ní měl Bob přijít. „Jsem hodně vzrušený, jenom na tebe pomyslím a představím si, jak spolu ležíme, hladíme se, jak tě líbám po těle, hraji si s tvými ňadry, lížu a saju bradavky, líbám tě na bříško a sjíždím níž, pomalu lehce a něžně ti roztahuji nohy, líbám tě na ní a …Tak nějak by sis to představovala, paní učitelko? Já tedy ano. Jaké bys chtěla pokračování?“ „Pokračování bych chtěla hned po škole hasiči, jak to provedeme, když jsi v práci?“ odepsala mu obratem. Za chvilku bude výjezd, zařídím si to, abych mohl zůstat na služebně a držet pohotovost, dojdi!“ Magda tedy hned po práci spěchala za Bobem. Skutečně na služebně kromě Boba a jeho kolegy nebyl nikdo. Bob Magdu tajně propašoval do garáží, s tím že jde zkontrolovat auta. Takové místo Magdu docela vzrušovalo. Líbil se jí pach benzínu, oleje,….

články

Bob ihned předvedl ve stoje své erotické představy, tak jak je prve popsal. Opřel si ji o skříň s nářadím, zajel jednou rukou pod blůzičku a druhou pod sukni do jejích vlhkých kalhotek. „No tam je teda horko, to budu muset asi rychle uhasit nebo tu za chvíli vznikne pořádný požár.“ Magda mu rozepnula kombinézu a okamžitě vytáhla tu jeho stříkačku. Bob jí poodhrnul kalhotky a ihned svou stříkačku prudce zasunul, byl nejvyšší čas, opravdu ji měla hodně horkou. Jejich touhu popohánělo i to, že by se každou chvíli mohli vrátit kolegové z výjezdu a přistihnout je v nejlepším. Po rychlém a žhavém milostném splynutí se okamžitě oblékli. Magda se trochu přičísla, spravila sukni a šli si raději sednout ven na lavičku, kde si ještě chvilku povídali, než dorazilo služební auto z terénu. Jejich nenasytná touha byla alespoň na chvilku uhašena. V noci pak hasili několik dalších požárů u Magdy v ložnici.

Foto zdroj: profimedia.cz

3.6.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist