Čtenářský trapas: Jak jsme lovili kondom

Bylo to už před 10 lety, když jsme se s přítelem znali asi 3 měsíce. Po jednom vášnivém milování si partner chtěl sundat kondom a zjistil, že žádný nemá.

Byl z toho v šoku, začal horečně prohledávat postel a divil se, že nemůže nic najít. Já jsem to kupodivu brala docela s humorem, začala jsem se smát a řekla mu ať nepanikaří, že mu musel sklouznout ještě při milování a zůstat ve mně. Tak ať si zahraje na doktora a hezky ho ze mě vytáhne. To už se začal smát taky a opravdu ho vyndal. Pak jsme řešili co dál, když ochrana selhala. Byla neděle, takže jsme jeli na pohotovost pro Postinor. Když jsem viděla, jak je z toho přítel vyjukaný, šla jsem do ordinace radši sama. Byla tam sympatická paní doktorka, která, když jsem jí vylíčila co chci, mi řekla, že se stávají i horší věci a napsala mi recept.

To ještě ale nebyl konec, jelikož lékárny byly zavřené, museli jsme s receptem do nemocnice, aby mi ty prášky dali přímo tam. Přítel zaplatil 300,-Kč (to se mu to milování pěkně prodražilo 🙂 ) a přišla sestra, učiněný generál, dala mi prášky, už jsem chtěla odejít, ale ona mě nepustila, že prý si ten prášek musím vzít ještě teď před ní a přinesla mi vodu na zapití. Nechápala jsem proč, když si ho můžu vzít i doma, ale raději jsem ji poslechla, abych ještě jednu neschytala :-).

I když to pro nás oba s přítelem nejdřív byl docela nepříjemný zážitek, postupem času jsme se na něj začali dívat spíš než jako na trapas, jako na humornou příhodu.

Foto zdroj: profimedia.cz

25.3.2014 12:00| autor: Čtenářský příběh

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist