BŘIŠNÍ TANEC NA VIDEOKAZETĚ!

Břišní tanec léčí. Pomáhá od tělesných neduhů, uvolňuje napětí a stres. Tančit můžete nejen v pravidelných kurzech, ale nyní také v pohodlí domova – podle videokazety s názvem Břišní tanec. Kazeta je nápaditým vánočním dárkem pro vaše přítelkyně a rodinu, ale radost můžete udělat též sama sobě a příjemně se tak odprostit od nastávajícího předvánočního shonu.

Videokazeta je vhodná pro začátečníky, tj. pro ty dámy, slečny, maminky a babičky, které ještě nikdy břišní tanec netančily, stejně tak i pro pokročilejší tanečnice, které chtějí zdokonalit svůj taneční styl.

Důraz je kladen zejména na kvalitní a lehce pochopitelnou výuku. Všechny prvky a pohyby jsou proto vysvětlovány systematicky a podrobně – krok za krokem tak, abyste měla možnost si daný prvek osvojit a správně jej aplikovat při tanci.

Stodvacetiminutovou kazetou provází lektorka Katka Krejčová, která vás postupně zasvětí do tajů tohoto krásného a starodávného tance..

Hudba byla složena speciálně pro tuto videokazetu, střídavě se tančí na hudbu reprodukovanou a také na hudbu živou. Při jednotlivých tanečních sestavách vám tak budou hrát k tanci živí hudebníci.

V Průvodci přiloženém k videokazetě naleznete povídání o břišním tanci, praktické rady a doporučení a podrobný popis tanečních kombinací, které jsou probírány na videokazetě. Mimoto zde najdete povídání o lektorce Katce Krejčové a také přehledný obsah s minutáží, který jistě oceníte ve chvíli, kde se budete chtít vrátit k určité části, která vás zaujala nebo kterou byste si ráda prohlédla znovu a zopakovala.

Co konkrétního se s videokazetou naučíte?

Výuka je rozdělena tématicky do několika částí, které jsou prokládány tzv. Kombinacemi. V nich se naučené taneční kroky a prvky spojují a procvičují v praxi při tanci. Videokazeta je dlouhá 2 hodiny a za tu dobu se naučíte více jak 50 tanečních prvků a variací.

Mimo rozcvičky a závěrečného protažení jsou na kazetě tyto tematické celky:

– Jemné pohyby (výsuny a kroužky pánví, chůze s kroužkem pánví, kroužek hrudníkem a hlavou aj.)
– Pohyby paží (postavení prstů a paží, kroužek zápěstím, vlny, mlýnek aj.)
– Třasy a akcenty (klasické shimmy, twist, akcenty do boků, chůze s akcenty, shimmy rameny aj.)
– Kroky a otočky (taneční chůze, arabský krok, křížený krok, točení aj.)
– Taneční kombinace

Asi každá z nás si někdy dala novoroční předsevzetí, a proto víme, že až na výjimky bývají těžko splnitelná. „3x týdně posilovna, žádné sladkosti, 10kg dolů, neutrácet tolik za kosmetiku“ atd. … Ale „protančit nový rok,“ „potěšit sama sebe“ a navíc tím prospět svému zdraví… to je velmi příjemná a přitom snadno splnitelná alternativa.

Videokazetu připravilo Centrum Orientálního Tance. Objednat si ji můžete na stránce www.orientalnitanec.cz/videokazeta

Lenka Ullrichová
www.orientalnitanec.cz

3.12.2004 12:00| autor: Markéta Dušková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist