Sportovec? Podle vědců je tenhle týpek nejhorší milenec! Jak to?

Možná patříš k většině holek, kterým pohled na svalnaté maníky v upnutých tílkách evokuje nejednu hříšnou myšlenku. Vždyť se to přímo nabízí, co? Rychle zařaď zpátečku. Tady ti milostná pšenka fakt nepokvete!

Asi není seznamka, ve které by ženy mezi hlavními požadavky na muže snů neudávaly „sportovní založení“. Jasně, že pevné tělo, dobrá kondice a nějaké ty „bicáky“ nejsou úplně k zahození, jenže ve finále to nadělá víc škody než užitku. Ukázalo se totiž, že zapřisáhlý sporťák má dost podstatnou nevýhodu pro partnerské soužití…

Pohyb jako nepřítel

Studie provedená na americké University of North Carolina šokuje ve všech směrech. Proč? Odborníci odhalili zcela novou souvislost mezi cvičením a sexem! Čím větší je totiž chlapík blázen do sportu, tím menší s ním je pod peřinou zábava. A to jsme si dodnes mysleli, že je to přesně naopak. Jak se něco tak šíleného vlastně zjistilo? Snadno. Stačilo přemluvit tisícovku zpocených hošanů k zajímavému pokusu. A pak se děly neuvěřitelné věci!

Vyhledávaná vlastnost? Lenost!

Všichni respondenti byli požádáni, aby podrobně popsali své pohybové návyky. Nesměly chybět sebemenší detaily, jako přísnost tréninků, frekvence i celkové zapálení do „akce“. Zároveň však zúčastnění dostali několik otázek na tělo, týkajících se jejich sexuálního života. Výzkumníky samozřejmě nejvíce zajímalo, jak jsou na tom s chutí na sex, kolikrát měsíčně provozují milostný akt a podobné citlivé údaje. Z analýzy výpovědí pak vzešla na světlo fakta, která rozhodně žádnou ženu nepotěší. I tebe to asi zvedne ze židle…

Jak fyzická aktivita ovlivňuje libido?

Vědecký tým na základě tohoto unikátního dotazníku odhalil, že muže, kteří sportují buď výjimečně, nebo vůbec, pohání střední až vysoký sexuální pud. Kam se hrabe Casanova! Pochopitelně na rozdíl od těch, co jsou ve fitku jako doma a posilují tam jak o život. Tihle jedinci, kteří si libují v namáhavých činnostech, mají totiž sexuální touhy na bodu mrazu. Tudíž přemluvit je k lechtivým hrátkám, je nadlidský úkol. Respektive marná snaha.

Nová doba, nový idol

Zkrátka a dobře, jako skvělý milenec se jeví ten, který místo činek raději vezme do ruky čokoládovou tyčinku, svalí se na gauč a pustí si televizi. A že má trochu „panděro“? S tímhle mínusem se holt budeme muset smířit, pokud si chceme večer v ložnici přijít na své… No jo, každá mince má dvě strany.

Informace, co budí rozpaky

Autor výzkumu a profesor fyziologie Anthony Hackney v rozhovoru pro New York Times podotkl, že opravdu nechtěl dojít k závěru, že sport způsobuje úpadek libida. Jenže podle něj spolu tyto dva aspekty úzce souvisí. Bohužel… No vida. Kvůli tomuto pánovi už budeme na sportovce hledět navždy jinýma očima! Adepta na přítele se tedy rozhodně nevyplácí hledat ve sportovních centrech, ale spíš v „línějších“ vodách. Už tě nějaké místo, kde se schází „flákači“, napadá? Honem tam upaluj, než budou všichni rozebraní!

Co si o tom myslíš? Může cvičení vážně ohrožovat sex? Napiš nám svůj názor na tuto delikátní situaci. A když už jsme u toho, jestli je na tom něco pravdy, pak si na tyhle sporťáky ve videu musíme nechat zajít chuť. Ale že to stojí velké přemáhání… Potěšíš oko? 

Foto: Shutterstock.com

6.3.2017 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist