muzi-a-slova-2-352x198.jpg

5 oblíbených mužských slov, která naštvou každou ženu

sex a vztahy

V čem muži vynikají? Když se chtějí vyjádřit, použijí krátké a věcné výrazy mířené přímo k věci. Na nějaké dlouhé hovory je vážně neužije! Jaká jsou jejich nejoblíbenější a nejpoužívanější slova, která ženy vytáčí do vrtule?

Diskuze

1 komentář

  Božena Němcová

  Pokud není sama autorka „Feiková“ fake, tedy neexistující identita, pak nechápu, proč takovou koninu jako tenhle článek vůbec napsala. Koho to zajímá, že je ona sama tak hloupá a zakomplexovaná, že ji rozčilují tyhle úplně normální a potřebné výrazy i schopnosti? Koho zajímají takové výplody slepičího mozečku?
  Ať laskavě mluví jen za sebe, protože tohle co píše je nesmysl, který sice určité procento žen-slepic bohužel splňuje, ale rozhodně to není ani krásné, ani obdivuhodné. Proč to vnucuje všem jako by to byla nějaka obecně platná definice a ne stupidní stereotyp, vyplývající z její hlouposti a vlastní omezenosti:
  „Ano, bez mučení přiznáváme, že jsme občas nepraktické, kupujeme si neužitečné věci jen tak pro radost, logika nám nic neříká a rozumné být prostě nechceme, ale to je na ženách právě to krásné.“
  Njn, „Femina.cz“. Kdyby to nemělo reklamu na Seznamu, nikdy by se k normálnímu člověku takový zbytečný blábol nedostal.
  Ať žije logika, rozum, užitečnost, vážnost a praktičnost! A ať zmizí ze světa hlupáctví, nelogičnost, neužitečnost, nevážnost a nepraktičnost. A slepičí mozečky rádobynovinářek i obskurní zbytečné weby, které jim dávají prostor k prezentaci jejich hlouposti ať konečně zmizí v propadlišti dějin!

Zpět na článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist