Femina.cz » Šeptem » O sexu » Léto láká k sexu v přírodě... i celebrity!

Léto láká k sexu v přírodě... i celebrity!

Léto láká k sexu v přírodě... i celebrity!

Šeptem: O sexu | autor: Isabela | vydáno 01. 07. 2013

Letní měsíce jsou teplé, plné slunce, vody, odpočinku a také sexu. Letní čas je k milování jako stvořený. Vždyť možností k seznámení a následnému užívání si je tolik. A co s nahromaděnou touhou? Když se tělu zachce, mnohdy se ani celebrity nedokážou ubránit....

Děláte si hlavu se sexem v přírodě? Tak to rozhodně nemusíte. Nejen, že je to příjemná změna, ale je to také velmi vzrušující. Mnohé páry představa, že by je mohl někdo přistihnout v akci ohromně vzrušuje. A nejsou to jen obyčejné páry. K sexu na veřejnosti nebo v přírodě se nechaly zlákat i celebrity. 

Šikovní paparazzi zachytili při sexu, kde se nevyhýbali nejen milování ve vodě a na souši v nejrůznější polohách, ale ani orálnímu sexu bývalou playmate Playboye Shaunu Sand s jejím přítelem. Užívali si sex opravdu náruživý na pláži v St Barts v Karibiku.

Vášnivým radovánkám neodolala ani topmodelka Kate Moss. Dráždivé hrátky na pláži St Barts v Karibiku vyvolal její nadržený přítel Jamie Hince. začal opravdu nevinně přejížděním po bříšku a sypáním písku. Pak ale přešel k laskání ňader...no, užili si to oba dva, než se vrátili zpět na loď za svými přáteli.

Ale ani obyčejní smrtelníci občas nejsou k přehlédnutí. Takto si to rozdával mladý pár v Estonsku. Bojíte se, že by na vás v lese nebo v parku mohli narazit turisti? Pak zkuste vylézt vysoko nad jejich hlavy. Ovšem pozor na milovníky ptáků a přírody. Se svými foťáky jsou doslova všude. 

O zábavu na univerzitě v Los angeles v Kalifornii se postaral párek sexuchtivých studentů. Když to na ně uprostřed vyučování přišlo, vyrazili na střechu univerzity. Jenže netušili, že další student stojící naproti v budově, je u toho vyfotí. Ale užili si asi skvěle. Nezůstalo jen u orálního sexu, došlo i na milování ve stoje, zezadu... Doufáme jen, že za to neskončili ve vazbě. Však víme, jaké jsou některé zákony v Americe. Ostudu měli už i tak pořádnou. Oba dva jsou podle zdroje špičkoví studenti a teď mají z ostudy kabát.

Takže sex v přírodě ano, ale pozor na slídily :-). 

Foto zdroj: profimedia.cz

 

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

TOPlist