Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 7 odhalení v sexu se starším mužem

7 odhalení v sexu se starším mužem

7 odhalení v sexu se starším mužem

Magazín: Sex a vztahy | autor: Karolína Sladká | vydáno 05. 05. 2010

Platí obecná představa, že starší chlapi pálí po mladších ženách, mnohdy holkách. Ale to by jim bylo k ničemu, kdybychom taky my nepálily po nich. Tak v čem je chlap, který by skoro mohl být váš otec, lepší než váš bývalý spolužák?

 

1. Úplně nejlákavější jsou jeho zkušenosti. V jeho věku už moc dobře ví, jak vám zařídit to správné potěšení. Pod rukama mu už prošla pěkná řádka různých žen a to je jeho plus. Má to prostě už vypilované!


2. Nebude vám vyčítat nějaké chybičky, ví přeci, že jste o dost mladší a nemůžete všechno ještě tak perfektně umět. Naopak, ještě vás může leccos naučit, a buďte si jistá, že rád - uděláte tím totiž náramně dobře jeho egu. No přece byste nebyla s chlápkem, který si své ego hladí sám : - )


3. Bude si vědom toho, že jste mladá a zvyklá na skvělá a vypilovaná těla, a tak se jim bude chtít vyrovnat. Nemusíte se tedy bát, že mu jednoho dne naroste pupek. Přeci jenom ví, jak rychle mu dokážete utéct.


4. Bude si dávat záležet, abyste byla OPRAVDU spokojená, a nenechá vás usnout bez orgasmu. Moc dobře ví, že si vás musí opečovávat jako ptáčka v klícce, jinak byste mu mohla ulétnout!


5. Určitě se nebudete muset milovat za dveřmi obývacího pokoje na pěkně rozvrzané matraci. Starší muži jsou zajištění a dokážou si milování užívat na příjemnějších místech než je pokojíček v domě rodičů..


6. Ať uděláte jakoukoliv „chybu“ nebo přijdete s technikou či polohou, která pro něho nebude zrovna nejlepší, a bude si stěžovat, co jste si to zase vymyslela, můžete se ohradit, že to teď mezi mladými frčí! : - )


7. Báječné také je, že ho máte vlastně jistého. Těžko vám odfrnkne za nějakou mladší - on už si jednu našel: vás. Pro něj budete vždycky kost!

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
26. 03. 2014 Katka taky mám (reakcí: 0)
24. 02. 2014 Andy Souhlas (reakcí: 0)
19. 05. 2012 Mladá kost Blbost (reakcí: 0)
28. 11. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
17. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 2)
22. 07. 2011 helenadon sex (reakcí: 0)
14. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
21. 03. 2011 stepanecka Mě vždycky... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream je vyživující, hydratační a regenerační pleťový krém vyrobený ze Shea neboli Karité másla.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 27. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

28. 10. 2016 Horoskop Lev

Jsi skleslá a bez chuti do života? Možná bys měla přestat sledovat dění ve světě a prahnout po každé šílené události,... Celý horoskop

Karta dne

Paže mečů
Informace, kterou obdržíš, v tobě probudí mnoho zmatku a nejistoty. Na zprávu jsi čekala velmi dlouho a počítala jsi se zcela jinou odpovědí. Sdělí ti ji muž, který bu...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist