Umění zacházet s muži – skutečné rady skutečných žen!

Asi každá z nás by si přála ovládat umění rafinované manipulace s muži. Některé z nás mají tento um již v sobě a jsou muži obletovány, jiné zase jako by neznaly rčení „sedávej panenko v koutě, nenajdou tě“.

Pro ty z vás, kterým právě teď problesklo hlavou něco ve stylu „…no tak to by mě teda zajímalo….“ jsme v redakci udělali takovou roztomilou anketku. Od grafiček přes sekretářky až do obchodnice a redaktorky – vyzpovídali jsme zkrátka všechny ženy a dívky, kam nás jen chodby zavedly…a tady je výsledek.

– Muže je třeba lákat, ale vždy mu nechat prostor pro jeho aktivitu. Sameček si vybírá, samička rozhoduje, zda ho pustí, či ne. Jen tak může vzniknout tolik potřebné erotické jiskření, bez kterého je vztah mezi mužem a ženou chladný a bez jakéhokoli napětí.

– Obzvláště zavedenými metodami, jak si muže omotat kolem prstu bývají dva základní postupy – jídlo a sex. (Celkem lhostejno v jakém pořadí, ovšem je zde patrný určitý vývoj v čase: ze začátku, když jde o zdvořilé dvoření, začíná se obvykle jídlem, v další fázi, kdy se jeden druhého nemůžete nabažit, bývá na prvním místě sex, a časem se to obrátí zase naopak…) Zkrátka a dobře, je-li muž nasycen, je možné po něm i žádat nějakou tu „bezvýznamnou maličkost“. A sexuálním řáděním potom upevníte jeho neskonalé štěstí.

– Dále se podle ženského osazenstva naší redakce také velmi dobře osvědčuje, aplikujeme-li na muže naši přirozenou ženskou nepředvídatelnost. Zkuste proto také být někdy jiná. Splňte mu náhle jeho sexuální tužby o nichž snil, zajděte s ním do sportbaru na pivo, a nebo mu z ničeho nic pochvalte jeho práci. Uvidíte, jak bude překvapen.

– Chytrá žena ví, že muže je třeba utvrdit v jeho mužství, ponechat mu pocit lovce a dobyvatele. Nikdy se ho nedotýká jako první, nesnaží se ho přesvědčit o své neodolatelnosti, na to musí přijít sám. Rozhodně jej však neurazíte, pakliže jeho budovatelské ideály a plány vyslechnete a s nadšením je pochválíte  – odvážnější se mohou přihlásit i o to, že by se do plánů svého miláčka chtěly nějak aktivně zapojit.

– Zkušená žena nikdy muži nevolá jako první, v kině ho nechá, aby našel volná místa sám a v žádném případě se k němu nechová ochranitelsky. Nesnaží se pečovat o něj jako o malé dítě, nevyžaduje dárky ani projevy přízně, protože ví, že pak je dostane zcela přirozeně.

– Rafinovaná žena obdivuje mužovu fyzickou sílu a sama nechává vyniknout své něžnosti, jemnosti a přirozené kráse ženského těla.

– Muži se mnohem více než ženy vzrušují vizuálně. Při sexu preferují světlo, mají rádi striptýz a velmi vzrušivě pociťují pohled na každou atraktivní dívku. To rozhodně nelze chápat jako nevěru. Právě naopak – takto vzniklé vzrušení je možno využít pro oživení partnerského vztahu.

– Stejně tak, jako se mazlíte s ním, mazlete se i s jeho egem – vždyť mužské ego, to je téma na spoustu knih, jejímž rozuzlením by vždy byla jedna jediná poučka , a to sice hýčkat, hýčkat, hýčkat.

– Pokud si skutečně chcete svého drahého omotat kolem prstu, nebojte se jeho kamarádů, naopak v momentě, kdy se jeho parta sejde, aby vás všichni ti „borci“ poznali, nebuďte „fifi“, buďte „kámoš“.

Vzhledem k tomu, že každá podobná debata vyvolá zajímavou, někdy více či méně příjemnou, ale vždy zábavnou rozpravu napříč pohlavími a generacemi, nevyhnuly jsme se ani mužským názorům. K mému překvapení se někteří velmi aktivně zapojili – třeba hlásali, že je si žena omotá kolem prstu především tím, že bude svá, tajemná a samostatná a nebude „stíhačka“.
No a kromě těchto vzácných případů se od většiny mužů ozývaly příspěvky typu „chci jíst a chci sex“ (ano, víme, viz výše).

Takže to vidíte, milé dámy, mužská duše umí být jak velmi prostá, tak i vznešená, proto je všechny neházejme do jednoho pytle a pokusme se aplikovat „omotávání kolem našich prstíků“ s takovou sofistikovaností, jaká je na každého jednotlivého muže potřeba, a každé moudré ženy hodna.

9.5.2011 4:00| autor: Lucie Elen

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist