Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 30.týden od 22.7. do 28.7.2013

Nový týden je tu a s ním i zcela nové možnosti. Co vás čeká? Kdo by měl více dbát na své zdraví, komu hvězdy přejí novou lásku nebo tolik vytoužené miminko a kdo se může těšit na peníze? To a mnohem více najdete v našem novém horoskopu.

  • Slunce je ve Lvu.23.8. vstoupí do pečlivé Panny.
  • Merkur je v Raku, kde setrvá do 8.8.
  • Venuše v Panně. Do Vah vstoupí 16.8.2013
  • Mars je v Raku, kde setrvá do 28.8.
  • Jupiter je v Raku, kde setrvá do 16.7.2014.
  • Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014.
  • Retrográdní Uran je v bojovném znamení Berana.
  • Retrográdní Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
  • Retrográdní Pluto je ve znamení Kozoroha.
  • Fáze Luny… V pondělí 22.7. nastane v 20.16 hodin úplněk ve Vodnáři. Poté začne měsíc ubývat.

Beran (21.3. – 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé. 
Vládcem znamení je Mars – polarita Yang

Ve vaší rodině bude vládnout přímo pohádková idylka, kterou ale vy můžete narušit, doslova zbořit, jedním jediným unáhleným rozhodnutím. Stejně tak nepromyšlenou akcí, která vás napadne v zaměstnání, si můžete pořádně pošramotit vztahy. Patrně půjde o kanadský žertík, který se vám vymkne kontrole. Tak se nedivte, když si ve dnech víkendu nebudete mít s kým popovídat, lidé na vás prostě budou naštvaní.

Býk (22.4. – 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin

Když si zkraje týdne nedáte pozor na jazyk a vybafnete na člověka, který od vás bude potřebovat pomoc, aby vás neobtěžoval, bude to mít efekt ledové sprchy. Uslyší to daleko víc lidí, než se vy budete domnívat a se stejnou příkrostí se k vám následně začnou některé osůbky z nejbližšího okolí chovat. Tak když vám dojde sůl, raději si ji jděte koupit, protože soused vás ji odmítne půjčit tak příkře, že se z jeho reakce budete vzpamatovávat ještě v neděli.

Blíženci (21.5. – 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné. 
Vládu drží Merkur – polarita Yang

Do nejisté situace vás v tomto týdnu dostane zdánlivě banální spor o dokumenty nebo pravdivost nějakého vašeho výroku. Může se také jednat o závazek, který nebudete schopni splnit. Vždycky je dobré hledat střední cestu, kompromis. Tak se o to v následných sedmi dnech snažte a hlavně, když se dostanete do problémů, nesvalujte vinu na druhé. Tím totiž pouze přilijete pověstný olej do ohně a následný žár sežehne některé vaše přátelské vztahy.

článek

Rak (22.6. – 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin

Snažte se každý nápad, který vám prolétne hlavou, hned realizovat. Jinak je zapomenete, což by bylo škoda! Máte před sebou totiž týden, který přeje novým začátkům v jakékoliv oblasti. Skvěle vám bude fungovat vaše vrozená intuice a chybět vám nebude ani kousek štěstíčka. Když si například splníte svůj dávný sen, přání, něco, po čem toužíte například již od dětství, vaše spokojenost se odrazí i v pohodové atmosféře na domácí půdě a v neposlední řadě i ve vašem intimním vztahu.

Lev (22.7. – 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé. 
Vládne Slunce – polarita Yang

Nároční budete v tomto týdnu na sebe, což by nevadilo, ale až příliš nároční budete i na své okolí, a to asi narazíte. Nenecháte sobě ani druhým žádný prostor pro emoce, navíc budete mít tendenci ostatní ovlivňovat, řídit a když jim nenecháte prostor pro svobodné rozhodování, postupně se k vám někteří lidé začnou otáčet zády. Tak se vzpamatujte a jakmile vás popadne chuť druhým organizovat život, stáhněte se!

Panna (23.8. – 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské. 
Vládcem je Merkur – polarita Yin

Pocit, že se vám život vymyká kontrole, si nepřipouštějte! Vy pouze budete mít v následných sedmi dnech tendenci stranit se ostatních. Navíc občas budete mít pocit, že už nemáte žádnou energii, tak ani nezvednete telefon. Díky tomu vám unikne spousta informací, občas možná prošvihnete i schůzku, třebas i pracovní poradu, a tak druzí rozhodnou o vás, bez vás. Z toho je jasné, že když si vezmete volno nebo vyrazíte na dovolenou, bude to pro vás to nejlepší.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné. 
Toto znamení ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang

Uvědomte si v následných sedmi dnech, že na vás bude jakoby víc vidět, a to jak ve společnosti, tak i v zaměstnání. To vám umožní zazářit ve své profesi, navazovat nové obchodní i přátelské kontakty. Dokonce nezadaní dostanou příležitost navázat romantický vztah. Nicméně když někdo vyčuhuje z davu, musí si dávat pozor, aby neudělal nějakou volovinu. Tak na to myslete a v druhé polovině týdne nepijte alkohol, protože by to skončilo veřejnou ostudou!

článek

Štír (24.10. – 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní. 
Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin

Máte před sebou dny, které budou přát vaší finanční oblasti, ale pro vás bude důležité udělat správné, patrně mírně riskantní rozhodnutí a hlavně o sobě nepochybovat. Vydělat si totiž peníze za hranicemi bude lákavá příležitost, ale když začnete otálet, zvažovat všechna pro i proti, někdo vám ji vyfoukne před nosem. Může se jednat i o příležitost zdokonalit se v zahraničí ve své profesi. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným, tam mějte sbalený kufr, připravený pas!

Střelec (23.11. – 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé. 
Vládcem je Jupiter – polarita Yang

Ideální bude, když v první polovině týdne zamknete pusu na zámek, dáte ruce do klína, a začnete okolo sebe sledovat cvrkot. Díky pozorování ostatních totiž přijdete na chyby, které občas děláte i vy, takže to berte jako školu hrou, učit se na chybách druhých. Připravte se ale na jedno zásadní. V tomto týdnu nebudete mít pod kontrolou hormony, a to by mohlo skončit i nevěrou. Je ale otázkou, zda se vám v novém vztahu tak nezalíbí, že si ke konci týdne začnete připravovat ústupovou cestu ze stávajícího partnerství. Při konjunkci Jupitera s Marsem je možné všechno.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské. 
Vládcem je Saturn – polarita Yin

Vy si pěkně hned v pondělí zaplaťte všechny složenky. Pocit, že nemáte dluhy, vás uklidní a začnete si plnými doušky užívat léto, relaxovat, čerpat sluneční energii. Nezapomeňte ani na výlety, protože horoskop vám do cesty přivede zajímavé turisty a není vyloučeno, že se vám s nimi bude tak skvěle povídat, že se následně začnete navštěvovat. Během víkendu se držte dál od ohně, i když půjde o opékání špekáčků, doma nezapalujte svíčky, jinak hasiči ve vašem okolí budou mít pohotovost!

Vodnář (21.1. – 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn – polarita Yang

Pokud jste sami, hledáte svou „druhou polovinu“, tak ani jeden den tohoto týdne neseďte doma a nebědujte nad svým osudem. Máte totiž příležitost konečně potkat svou lásku! Pamatujte si ale, že city a vášeň jsou skvělá věc, ale nic se nemá přehánět. Vy sami nesnášíte pocit omezení, tak nechte vztah dozrát a v zápalu zamilování si nenárokujte všechen volný čas své drahé polovičky. Příliš emocí by totiž mohlo žár uhasit.

Ryby (19.2. – 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní. 
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin

Na nic v tomto týdnu nespěchejte, zejména se to týká těch, kteří hledají práci. Nabídky totiž dostanete a hned budete mít tendenci reagovat na tu první, jenže to by byla kardinální chyba. Máte Slunce v sektoru práce, tak vyčkávejte, ta nejvíc finančně lukrativní a zajímavá svým zaměřením totiž přijde jako naschvál jakoby za pět minut dvanáct. Myslet byste měli na své zdraví a posilovat srdce pravidelnými večerními procházkami.

e-mail  :  nadamagic@seznam.cz 
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz
http://www.webpark.cz/nadasmidova
 
Foto: profimedia.cz
22.7.2013 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist