Nejhorší módní prohřešky tohoto století. Vedou Beckhamovi!

Piercingový kroužek ve rtech je věc, která se jen tak neodpouští. Alespoň ne, pokud se jmenujete Victoria Beckham. Tahle celebrita sice poslední léta dokazuje, že má vkus a snad i talent na módu, nicméně i přesto se svým kroužkem zvítězila v britské anketě o nejhorší módní prohřešek našeho století.

Nic naplat, Victora se sice snaží být ikonou módy, seč může, ale hříchy z dob mládí se prostě jen tak odpárat nedají. Rebelský piercingový kroužek jí bude ještě dlouho mrzet.

A aby si s manželem Davidem neměli co vyčítat, slavný fotbalista obsadil hned druhé místo.

Odborníky i laiky iritovaly jeho zapletené afrocopánky, kterými „zkrášlil“ svou vizáž v roce 2003. „Vůbec nevím, co tím chtěl David sdělit,“ uvedla jedna z hlasujících. No, upřímně řečeno, my si dovedeme představit ještě daleko horší prohřešky… Jak by asi dopadl účes typu „deka“, kterým se pyšnil Jaromír Jágr, či kožichy Leoše Mareše?

Jako třetí skončily v britské anketě, které se zúčastnilo 1000 respondentů, masové šatičky Lady Gaga. Jistě vzpomínáte na rok 2010 a udílení cen MTV, kdy tato skandalista rozčeřila stojaté vody pop-music a svým oblečením naštvala vegetariány, kteří je označili za nechutné, ale i jedlíky masa, těm zas bylo líto těch kil kvalitního hovězího, které přišlo takříkajíc vniveč. „Vím, že na sebe chtěla upozornit, ale tohle prostě přepískla. Kdykoliv vidím fotku těch šatů, popadne mě záchvat vzteku,“ říká jeden z hlasujících, mimochodem vegetarián.


Na čtvrtém a pátém místě se umístily celebrity, u jejichž outfitů se už nedá říci, že by šlo o jednorázový úlet. Tanečnice a herečka Kim Kardashian prostě budí údiv čímkoliv, co si vezme na sebe, a plusové body ji nezajistí ani fakt, že hadříky obléká na lepé tělo. A úplně stejně dopadla u nás nepříliš známá rapperka Nicki Minaj, které to účastníci ankety spočítali za její slabost pro pestré barvy – styl papoušek prostě moc nefrčí a i v jejím případě platí metafora: „Co tím chtěl básník říci?“.

Trochu překvapením je, že v anketě bodovala i krásná a většinou decentně oblečená Angelina Jolie, která skončila na sedmém místě. V jejím případě se průšvihem stala černá róba s rozparkem takřka do pasu, kterou oblékla na loňském udílení Oscarů. Nejen šaty, ale také póza, kterou v nich zaujala, se staly ihned terčem četných internetových vtípků. Naštvaná Jolie si pak zchladila žáhu na stylistovi, který dostal padáka.

Žebříček nejhorších módních prohřešků od roku 2000

  1. Victoria Beckham (kroužek ve rtech)

  2. David Beckham (afrocopánky)

  3. Lady Gaga (masové šaty)

  4. Kim Kardashian (vše)

  5. Nicky Minaj (vše)

  6. Tulisa (růžové šaty)

  7. Angelina Jolie (Oscarové šaty)

  8. Simon Cowell (vše)

  9. Kanye West (červená kůže)

  10. Katy Perry (outfit na koncertu ve West Hamu)

A jak vypadjí takové módní úlety? Podívejte se v naší fotogalerii!

 
Zdroj: besthairstyles.com, hollywoodreporter. com, mydaily.co.uk

Módní doplňky – inspirativní fotogalerie

módní doplňky inspirace fotogalerie

12.2.2013 12:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist