Striptýz: Umění dokonalého svádění

Chcete oživit váš vztah? Připravit pro svého partnera svůdné překvapení, kterému neodolá? Pak byste do svých milostných hrátek měli docela určitě zapojit striptýz. Budete překvapená, jak skvěle na muže funguje!

„Pomaloučku jsem stáhla jednu rukavičku a s rukou nataženou od těla jsem ji upustila na podlahu. Seděl v křesle proti mně a nespouštěl ze mě oči. Loktem opřený o opěradlo, ukazováčkem si přejížděl přes spodní ret. Vzrušený. Prozrazoval to jeho výraz i vzedmutý poklopec. Totéž jsem udělala i s druhou rukavičkou. Bylo to poprvé, co jsem striptýz dělala. K mému překvapení jsem ale vůbec nebyla nervózní. Naopak. Líbilo se mi to, vzrušovalo mě to. Lehce jsem se pohupovala v bocích, dotýkala se svého těla a utápěla se v jeho žhnoucím pohledu. Jedno ramínko podprsenky sklouzlo dolů. Potom druhé a … kalhotky ze mě vzápětí serval sám…“ 

Tak co říkáte? Vzrušující? Pro naši čtenářku Veroniku velmi. A nejen pro ni. Její přítel Martin byl z překvapení, které mu připravila k narozeninám úplně vedle. Muži teď jistě závidí a ženy vlastně možná také. Ano, ano. Spousta jich touží umění striptýzu ovládat a spousta pánů zase prahne po partnerce, která jim žhavou šou předvede. Chtěla byste tuto podívanou svému milému dopřát, ale bojíte se, že to nezvládnete? Je to opravdu tak těžké naučit se dráždivý striptýz? Pojďme se na toto smyslné svlékání při hudbě podívat zblízka.

Dokonalý striptýz? Zapomeňte na stud!

Stud a zábrany musíte nekompromisně hodit za hlavu. Ať už máte pocit, jakkoliv nedokonalé vaše tělo je. Přece vám stále opakuje, jak jste krásná a jak vaše křivky zbožňuje. Věřte mu! Líbíte se mu, chce se na vás dívat, touží po vaší nahotě. Zblázní se štěstím a vzrušením zároveň, až mu striptýz budete předvádět.

článek

Svůdné erotické prádlo: Základ striptýzové šou 

Těžko budete svého partnera vzrušovat v nehezkém a opraném prádle. Pro tuhle příležitost si pořiďte něco extra. Nejlépe něco, co na vás ještě neviděl. A že je z čeho vybírat. Trh je doslova přesycený úchvatným erotickým prádlem. Pořád ale myslete na to, že pro vás musí být snadné si během striptýzu prádlo vysvléci. Při zápasení se složitým zapínáním budete vypadat spíš komicky. Všechno musí jít pěkně hladce a nenásilně dolů. Poohlédněte se také po vhodných doplňcích, jako jsou například rukavičky, které použila Veronika, nebo třeba nalepovací ozdoby na bradavky. Ale je toho mnohem víc, čím můžete partnera vyprovokovat a dovést k extázi. Své vykonají i botky na vysokém podpatku.

Pohyby ladné a plné vášně? I striptýzový tanec lze natrénovat

Pamatujte, že rychlé trhané pohyby nejsou vůbec, ale vůbec sexy. Při striptýzu se musíte pohybovat ladně a působit uvolněně. Nevíte, jak na to? Na škodu není malá inspirace. Filmová scéna, video na internetu… Určitě něco objevíte. Pusťte si hudbu, kterou máte ráda, která ve vás probouzí příjemné pocity, a uvidíte, že její tóny vám pomůžou zcela přirozeně rozpohybovat vaše tělo. Dotýkejte se sama sebe, pomalu se svlékejte a plně se tomu poddejte. Žádnou paniku, pokud to ze začátku nebude ono. Chce to cvik, ale půjde to. My ženy máme smyslnost v krvi. Buďte svému milému něžným sladkým koťátkem, ale i vášnivou šelmou s ostrými drápky. Bude hořet touhou po vás a nikdy se vás nenabaží.

A co vy a striptýz? Máte s ním zkušenost? A co na to váš partner? 

Foto zdroj: profimedia.cz

12.11.2014 12:00| autor: Petra Frajová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist