Sousedka

Tento skoro sex trapas se stal nedávno mojí kamarádce Lídě. Už delší dobu chodí s Milanem a jejich sexuální chutě jsou někdy opravdu veliké. Lída je požitkářka a nejraději to má venku někde v přírodě. Oba mají rádi výlety do přírody, kdy se jejich procházka vždy zakončí na nějakém odlehlém místě s řádným pomilováním.

Tento sex trapas se ale odehrál u Milana na zahradě v chatové oblasti. Konečně po dlouhé zimě a propršeném květnu nastal horký červen. Tak horký, že se Milan stihl před příjezdem Lídy trochu picnout. Pár orosených lahváčů udělalo své.

Lída se na Milana těšila, vždyť se neviděli přes týden a teď konečně volno, sluníčko, rande na zahradě v lůně přírody, co by se mohlo pokazit? Už ve vratech ji bylo jasné, že sex se dnes rozhodně konat nebude! Milan je K.O. a jeho kamarád se nepostaví i kdyby dělala, nevím co.

No nic, tak budou zahradničit. Milan jí nachystal pracovní volné kraťásky. Poněkud ji překvapil. „Jsme tady sami, je teplo a micinka potřebuje luftovat. Já jsem na ostro tak ty taky.“ A v mžiku měla kalhotky i podprsenku dole. To už ji Milan soukal do kraťasů. Bylo to pro ni zvláštní a nové. Lída si v chození na ostro nelibovala, ani když byla sama doma. Natož venku.

článek

Milan ji pohodlně zajel rukou pod kraťasy. Měly volné nohavice, tak to nebyl až takový problém. A prozkoumával prsty vlhkost jejího klína. Nahoru si oblékla volné tričko bez rukávů. Bylo takové horko, že se nedalo moc pracovat, tak si ukuchtili něco k snědku a řádně to oba zapíjeli pivem.

Jak už jsem psala, Lída je požitkářka, miluje slunce a ráda se mu vystavuje. Milan se posadil na lavičku a Lída si na něj sedla obkročmo. Odhodila triko a nastavovala svoje zatuhlá záda slunečním paprskům. Krásně a příjemně ji lechtaly. Milan ji pomalu prohmatával, hladil a lehce masíroval.

I když jeho kamarád v kalhotách si takzvaně ani neškrtl, o to víc se Milan měl k akci. Důkladně prozkoumával Lídinu krásně sluncem rozehřátou kůži. Po krátkém masírování zad i bradavek postupně rukou zajel do kraťásků. Tam už bylo pořádné vlhko. Bleskurychle je Lídě úplně stáhl a odhodil z dosahu. Lída byla na zahradě tak, jak ji bůh stvořil, jako Eva v ráji. Uvelebila se na lavičce a teď si pro změnu nahřívala přední část sebe včetně vlhké mušličky. Provokativně se nastavovala slunečním paprskům tak, že Milan nevydržel. Poklekl k jejímu klínu. Lačně a vášnivě ji začal sát. Důkladně si pohrával s jejími pysky, čím víc měl v hlavě, tím víc ztrácel zábrany a na její poštěváček se přisál jak přísavka. Ve střízlivém stavu by se k takové akci neodhodlal.

článek

Následovala silná vlna orgasmů, která Lídu celou zcela pohltila, byla jak v jiné dimenzi. Milan neúnavně pokračoval a přidával další a další silné vtahy do svých úst. Přišla další a další vlna rozkoše. Po několika číslech si Milan přisedl k Lídě na lavičku a tak vedle sebe seděli hodnou chvíli.

Sousedka z vedlejší zahrady se rozhodla pro zalívání zeleninky, co už byla ve stínu. Jak má ve zvyku nezdravit, tentokrát důrazně a hlasitě pozdravila „Dobrý podvečer pane sousede!“ Lída byla na rozpacích, k její zahradě jsou sice otočeni zády. Část plotu zakrývala zahradní textilie, ale sousedka se zrovna pohybovala v místě, kde kousek zastínění chyběl!

Milan se sice snažil svými pažemi a tělem co nejvíc Lídu zakrýt. Jak na potvoru na oblečení se nedalo dosáhnout. A tak tam seděli na lavičce a čekali až zvědavá sousedka pozalívá své záhonky. Kolik toho sousedka viděla, či neviděla, se nedozvěděli, ale je jasné, že možná někde z povzdálí sledovala jejich milostný a vášnivý akt letního slunovratu. Zvědavá sousedka dopomohla k tomu, že Milan bleskurychle vystřízlivěl! K akci v chatě už přidal i svého z leknutí probuzeného kamaráda v kalhotách. A prožili spolu dlouhou horkou noc.

Foto zdroj: profimedia.cz

3.7.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist