Svedena kolegou

Petra jsem poznala před třemi lety v práci, kam jsem nově nastoupila na místo grafičky. Už na první pohled byl neuvěřitelně sexy, skvěle se oblékal, pod značkovou košilí se mu rýsovaly vypracované svaly a měl neodolatený úsměv. Už jen pomyšlení, že ho uvidím, mě ráno donutilo vstát z postele s úsměvem.

Chodili jsme kolem sebe celé měsíce a pouze jsme se zdvořile pozdravili. Netuším, jak to měl on, ale já ho pokaždé, když mě minul a zahalil mě do oblaku své vůně, vysvlékala očima. Jednou jsme dostali společný projekt, který musel být hodně rychle hotový a tak nám nezbývalo, než se připravit na celodenní práci. Z kanceláří jsme pravidelně odcházeli jako poslední až za tmy. Bylo to pro mě jako mučení. Být vedle něj celý den tak blízko a nesmět se ho dotknout. V duchu jsem se s ním milovala snad tisíckrát.

Představovala jsem se, jak se ho dotýkám, jak hladím jeho hebkou pokožku a přitom se nechávám hladit po celém těle.

„Na co myslíš?“ strčil do mě s úsměvem. Hrklo ve mě jako ve starých pendlovkách. To mu rozhodně nemůžu říct. Jenže Petr byl neodbytný. Čím víc jsem se bránila odpovědi, tím více vyzvídal. A lži mi nespolknul. „Dobře, dobře,“ bránila jsem se smíchem. „Na tebe.“ „Na mě? A na co konkrétně?“ „Na tebe v mé náručí,“ přiznala jsem celá rudá. Petr mě se smíchem objemul a řekl: „Takhle nějak sis to představovala?“ Zamlulala jsem něco neurčitého na souhlas. „A co ještě sis představovala?“ Pošeptala jsem mu to a on se rozesmál hrdelním smíchem.

článek

A pak místo, aby se na mě naštval, přisál se na mé nedočkavé rty a přitom mě během vteřinky zbavil halenky i sukně. Stála jsem tam před ním jen v krajkovém spodním prádle, vzrušená a nedočkavá. Nenechala jsem ho, aby si se mnou hrál, rozepla jsem mu kalhoty a pohladila jeho vzušený penis. Toužil po mě stejně jako já po něm.

Ostatní bylo jen dílem okamžiku. Položil mě na stůl a jazykem mě laskal tak dlouho, až jsem vykřikla v mohutném orgasmu. Potom se na mě položil a divoce přirážel, než se na mě zhoroutil v mohutném orgasmu.

Druhý den jsem nevěděla, jak se tvářit, ale Petr si rozhodně servítky nebral. Přišel za mnou, že potřebuje poradit s něčím v našem projektu a jestli bych se na to mohla podívat. Na chodbě mě však nasměroval do kuchyňky, otočil klíčem v zámku a tam mi vyhrnul sukni a bez předehry a mazlení ho do mě vrazil a divoce přirážel. Mé výkřiky slasti umlčel svou rukou. Další den si mě vzal ve výtahu a další den se schoval pod stůl a v průběhu porady mě zcela nepozorován laskal a vzrušoval pod stolem. Oplatila jsem mu stejně. Od té doby se milujeme každý den. Nikdy nevím, co si na mě vymyslí, ale zatím mě to nepřestalo bavit.

Foto zdroj: profimedia.cz

27.6.2013 12:00| autor: Taylor
Více o tématu: erotický příběhkolega

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist