Šílenosti, rekordy a podivnosti aneb Nový týden s Feminou!

Taky máš někdy pocit, že svět se musel minimálně zbláznit? Kam se podíváš, tam narazíš na nějakou zaručenou novinku, která nemá moc daleko k výmyslům z kategorie UFO. Lidé se předhánějí v hloupostech a čím větší nesmysl, tím více mu věří. A my se na tyhle bláznivosti tento týden zaměříme. Nudit se tedy rozhodně nebudeš!

A co tě čeká?

Lucka Feiková si pro tebe připravila článek se šesti nejdivnějšími činnostmi, které se nazývají sportem. Možná tě překvapví, co všechno se může použít jako sportovní náčinní, prozradíme, že jedním z takových může být živá fretka nebo dokonce manželka. Fakt je to síla, nenech si článek ujít. 

Šílené zkrášlovací metody

A v šílenostech pokračujeme vesele dál. Podívali jsme se na zoubek také ženské kráse a nestačili jsme se divit, co všechno jsou ženy v čele se slavnými hvězdami schopny udělat pro svou krásu. Neštítí se vůbec ničeho, ani krve, ani ptačího trusu, ani facek. No, nechápali jsme. 🙂

Největší kanci

Muži mají geneticky nastavné, že musí rozmnožovat svůj rod. A nektěří ze slavných Hollywoodských herců asi nestihli zaznamenat, že už nežijeme v době kamenné a že se můžou spokojit klidně se dvěmi či třemi dětmi. A tak plodí potomky jak na běžícím páse. Přečti si už v úterý, kterých pět slavných mužů je nejplodnějších a kolik mají dětí. Dohromady je to pořádné číslo. 

Nápady chlapů mají fantazii

O tom se přesvědčí každá žena, kterou někdy nějaký chlap balil. Jak jde o to, aby se nám dostali do srdce a do kalhotek, jejich fantazie je bezbřehá. Ovšem ne vždycky zabere. My si tentokrát posvítili na namlouvací triky, které vážně nefungují. Nebo tě snad berou auta či nekonečné zážitky z cest, ve kterých on je samozřejmě hlavní hrdina? Doporučujeme dát přečíst otravným nápadníkům. 

Naučíme tě šetřit

My ženy to prostě moc neumíme, no. Jakmile vidíme nějakou hezkou věc, zatoužíme po ní a uděláme maximum, abychom ji měly. Jenže potom se nemůžeme divit, že máme neustále průvan v peněžence. Pokud jsi na tom stejně, ale ráda by sis letos dopřála dovolenou svých snů, nenech si ujít článek Lenky Zelnitiusové, ve kterém ti ukážeme pár triků, jak ušetřit. A jako motivaci pro tebe máme i fotogalerii s jedenácti nejkrásnějšími místy světa. 

Femina klub má nové dárky

A nezapomeň se také podívat do našeho věrnostního Femina klubu. Najdeš tam tento týden už slibované nové produkty. Pokud nevíš, jak na ně dosáhnout, mrkni sem. Tady najdeš všechny potřebné informace. 

Tak krásný nový týden s Feminou!

16.5.2016 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist