Ranní probuzení

Nejlepší je to po ránu, jak se píše v Koránu? Nevím, jestli se to v Koránu takhle píše, ale něco na tom je. Občas, když čekám na zastávce prvního ranního autobusu do práce, nostalgicky vzpomínám, co se tady před lety odehrálo za vášnivé probuzení.

S Tomášem jsem se seznámila na inzerát. Jiskřilo to mezi námi už na prvním rande. A první vášnivý polibek na rozloučenou sliboval, že další schůzky budou pokračovat v rychlém erotickém náboji. Říkával mi Čarodějko, že prý jsem ho očarovala, ale to očarování bylo vzájemné. V jeho očích bylo něco magického a čišel z něj takový vnitřní klid.

Scházeli jsme se, jak nám to čas dovolil. Tak se občas stalo, že nastala delší časová prodleva, kterou jsme si nahrazovali esemeskami se silným erotickým nábojem.

„Čarodějko, těším se na středeční noc. Vsunuji ti prsty do vlhkých kalhotek, rozevírám krásně naběhnuté a horké pysky, pomalinku přejíždím po poštěváčku. Rozevíráš se víc a víc, co bys chtěla dál?…“ popisoval mi svoje představy už dva dny před očekávaným setkáním. „Ty docela riskuješ, mám teď polední pauzu v práci a jsem tak nadržená, že snad tady znásilním prvního kolegu, kterého budu mít po ruce!!! Piš mi raději večer, když budu doma v klidu a můžu si sama se sebou pohrát.“ Malinko jsem ho odpálkovala.

V tomto duchu přicházely Tomovy esemesky celou noc. Provokoval tak moc, že jsem doma v ložnici sáhla po vibrátoru. „Ležím v posteli a mám na tebe chuť, beru vibrátor a přejíždím si s ním po vlhké lasturce, líbí se ti to?“ odepsala jsem mu.

článek

Konečně nastala vytoužená žhavá středeční noc. Hned za dveřmi si mě vzal, stáhl domácí kalhoty i s kalhotkami zaráz a vsunul svůj jazyk co nejhlouběji do mého lůna. Po orálním přivítání jsme se rychle přesunuli do ložnice. A promilovali skoro celou noc. Sladce znaveni jsme si na chvíli usnuli v náruči. Po zvonění budíku, kdy jsem musela vstávat do práce, jsme stihli už jen jednu rychlovku, která mě moc neprobudila.

Tomáš mě to ráno doprovázel na autobusovou zastávku. Bylo ještě hodně brzo, město se teprve pomalinku probouzelo s prvním ptačím zpěvem. Ulice liduprázdné, jen pár pejskařů venčilo své miláčky před ranní směnou. Na zastávce nebyla ani noha. Přes město jsme šli moc rychle a byli tak na zastávce hodně s předstihem. Autobus jel až za půl hodiny. Tom usedl na lavičku a já mu dosedla na klín. Malinko jsem podřimovala, když Tomova ruka nevydržela být v klidu. Zajel s ní pod moji bundu a rozepnul mi zip u riflí. Prsty bleskurychle vsunul do kalhotek hodně hluboko. V mžiku jsem byla probuzena a lačně svým lůnem přijímala teplo jeho prstů. Palcem přejížděl po poštěváčku a ukazováček s prostředníkem zasouval rytmicky hlouběji.

„Tome, neblázni, vždyť jsme na veřejném prostranství, co když nás někdo uvidí“ zdráhala jsem se, ale jeho ruku jsem raději zakrývala bundou a kabelkou, aby nebylo vidět, co se pod ní děje. Druhou rukou mi odhrnoval vlasy a líbal mě vášnivě na krk.

I když věděl, že se blíží moje vyvrcholení, stále intenzivně mi masíroval překrvenou lasturku a nepřestával, ani když jsem žadonila, ať už toho nechá. Svíjela jsem se ve vášni silného orgasmu. Chytil mě pevněji kolem pasu, abych mu náhodou neutekla. A nenasytně pokračoval, dokud jsem nebyla uspokojena podruhé. Za chvíli se začali trousit první cestující. Do autobusu jsem nastupovala dost těžko, úplně se mi podlamovala kolena. Dosedla na sedadlo vedle kolegyně se slastným výrazem na tváři. I když většina cestujících byla zamračená a ospalá. Já byla na tento pracovní den příjemně probuzena a suprově naladěna.

Foto zdroj: profimedia.cz

12.12.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist