Přistihla jsem svého muže masturbovat v mém krajkovém prádle. Nevím, co s tím.

Byla jsem vdaná téměř rok a náš život se podobal jízdě na horské dráze. S manželem jsme byli natolik pracovně vytížení, že jsme neměli čas ani na hádky. Večer jsme padali únavou a ráno honem do práce.

Vyděláváme, na naše poměry, velmi hezké peníze a poctivě ukládáme celý můj plat, na vysněný domek. Adam mne zahrnoval luxusními dárky, měl vždycky lepší vkus než já a proto mi vyhovovalo nechat se rozmazlovat i spodním prádlem. Modely byly vždy jako na míru, říkala jsem, že mě má pevně ve svých rukou. To, že nás mé spodní prádlo dožene téměř k rozvodu, jsem netušila ani v nejhorším snu.

V práci začaly řádit chřipky a vypadalo to, že jako jedni z mála odoláváme, domů jsme se vraceli pozdě v noci a padli rovnou do postele. Zlom nastal ve středu, kdy jsem se začala být velmi unavená, ale únava ještě nikoho nezabila a tak jsem nad varovnými signály těla, mávla rukou. Ráno, jsem se cítila ještě mnohem hůř, ale zodpovědnost a nemocní kolegové mi nedovolili vzít si na pár dní dovolenou. Stejně na tom byl také Adam. Snažila jsem se sebevíc, ale nakonec mne ředitel poslal domů. Ani jsem nestihla zatelefonovat Adamovi, který pracoval jen o jeden blok dál. Bylo mi hrozně a vůbec jsem netušila, jaké překvapení na mě čeká doma.

S úlevou jsem odemykala dveře a těšila se do postele. Na chodbě ležela Adamova pánská taškaboty, napadlo mě, že mu šéf řekl, co se stalo a teď mě chce překvapit horkým čajem. Z ložnice jsem slyšela hrát hudbu a najednou se mi udělalo špatně od žaludku, co když tam má ženskou? Vždyť se vlastně téměř nevidíme a náš sexuální život díky práci dost pokulhává. V hlavě mi lítaly šílené obrazy, jak si to rozdává s jinou. Vůbec jsem neměla sílu vlítnout tam a zjistit co se děje. Nakonec mi srdce bilo tak, až jsem si myslela, že dostanu infarkt. Vlítla jsem do ložnice, ve které hořely svíčky, závěsy byly zatažené a Adam masturboval v mém prádle před zrcadlem.

[[related]]

Čekala jsem ledacos, ale tohle ani v nejhorším snu ne. Moje spodní prádlo bylo rozložené na posteli a on celý roztoužený vzdychal a ukájel se. Vůbec si nevšiml, že stojím u postele s otevřenou pusou. Rychle jsem vylítla ven a zabouchla za sebou hlavní dveře. Zbláznil se snad? Proč tohle dělá? To mu nestačím já, proč nosí moje prádlo? Je úchyl? Otázky a zas další otázky mi běhaly v hlavě. Já běžela jako o závod a nevěděla co dělat. Plánovali jsme přeci děti, co když budou po něm?

Z šílenství mě vyrušil mobil, volala má nejlepší kamarádka, která nechápala, proč nejsem schopná říct souvislou větu. Nakonec mě vyzvedla venku a odvezla k ní domů. Rozebíraly jsme celou situaci, hledaly informace na internetu, ale stejně jsme na nic nepřišly. Adamovi jsem poslala zprávu, že přespím u Hanky a věřím, že společně najdeme řešení. V tuto chvíli, nevím, co mám dělat, rozvést se? Zůstat a dělat, že se nic nestalo? Upřímně se přiznám, že bych byla raději, kdybych Adama přistihla s ženou, takhle mne postavil do složité situace a já nevím jak z toho ven. Protiví se mi a jeho pohyby v mém prádle mám vryté v hlavě napořád.

Foto zdroj: profimedia.cz

8.3.2013 8:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist