Překvapení ve vlaku

Čeká mě báječný prodloužený wellnes víkend a já se těším jak malá holka. Minule jsem si to nad očekávání užila. Ten masér s kouzelnýma rukama mě naprosto uchvátil. Cesta vlakem sice není moc zábavná, ale to přežiju.

V kupé jsem sama, do sluchátek pouštím písničky, pohodlně se usazuju a zavírám oči. Jo, tak tohle můžu. Když je po chvíli otvírám, zjišťuju, že už sama nejsem. Vedle mě sedí kluk a naproti němu druhý. Něco si povídají a po očku si mě měří. Tlumím zvuk a kývnutím hlavy naznačuju pozdrav. S úsměvem mi kývnutí oplácejí. Hmm, celkem sympatičtí hoši. Ještě každému z nich věnuju úsměv a opět přivírám oči.

Lehce si podupávám do rytmu a už se vidím na masáži. Když si uvědomím teplý dotek na stehně, trhnu sebou a oči otevírám. Ten, co seděl naproti je teď přímo přede mnou a vedle sedící mi po stehně sune svou ruku pomalu k rozkroku. Strhávám sluchátka a těkám udiveně očima z jednoho na druhého. „Co to…“ ani nedořeknu a na rtech mi přistává ukazováček. „No tak, snad bys nekřičela, kouká ti z očí, že na to máš chuť…“ No, vlastně má pravdu, tak se pomalu uvolňuju z obranné pozice. Koneckonců, proč si nezpříjemnit dlouhou cestu a navíc se dvěma fešáky najednou. Kdy zase budu mít takovou příležitost. A jelikož neprotestuju, začíná být aktivní i mladík naproti. Oběma rukama mi jede od kolen směrem nahoru. Přizvedává se a odhrnuje mi tričko ze zipu, který i s knoflíkem obratně rozepíná. Opírám se o ruce a zvedám zadek, aby mohl kalhoty stáhnout.

článek

Ten vedle má mezi tím plné ruce práce s mými ňadry. Bradavky už mi slušně trčí, tak mi je přes tričko důkladně tře. Rifle mám v mžiku dole a mezi stehny jeho hlavu. Nohy mi tlačí od sebe, zevnitř mi je líbá a já cítím, jak vlhnu. Jazykem mi přes kalhotky krouží po poštěváčku a já se vzrušením vzpínám a naznačuju, že je má také sundat. Chápe velice rychle a kalhotky padají na zem. Vrací se v pokleku do mého klína a přivádí mě k šílenství. Do úst se mi dere pevná a mokrá chlouba jeho kamaráda a tak je poslušně otvírám. Nemilosrdně vráží dovnitř a začíná přirážet. Obemykám ho svými rty a pohyby hlavy ho dostávám hlouběji. Chytá mě za ní, zrychluje tempo a jeho vzdychání sílí. Během pár vteřin má ústa plní teplé sperma. Polykám a vzápětí také vrcholím. Klečící mladík vstává, rozepíná kalhoty a otáčí mě do kleku. Držím se za opěradlo a chtivě se nastavuju jeho vzrušenému kopí. Prsty mi ještě projede mokrou lasturku a potom už do mě vniká. Prohýbám se v bedrech a narážím se na něj. Drží mě za boky, občas plácne po zadku a po několika hlubokých přírazech zaplavuje orgasmus i jeho.

Obracím se zpět ještě celá zadýchaná a vidím, že první uspokojený mladík už je zase při chuti. Chlípně zvedá koutek v úsměvu a mně je jasné, že mě čeká další kolo. Posouvám se na kraj sedadla, aby měl lepší přístup. On si kleká mezi mé roztažené nohy, rukou si přejíždí po svém penisu nahoru a dolů a já z něho nemůžu spustit oči. Je u toho tak sexy a moc dobře to ví. Propaluje mě pohledem a já si najednou uvědomuju, že si hladím prsa. „To se mi líbí“ povídá a olizuje si rty. Provokativně si tedy vyhrnuju tričko a laskám si bradavky. Vzrušením zaklání hlavu, ale potom už se neudrží a já jeho tvrdost cítím uvnitř své mokré mušličky. Během té divoké jízdy přichází můj druhý orgasmus a hned po tom dostávám dovnitř další dávku spermatu. Udýchaný klesá na má ňadra. A potom nastává okamžik, o kterém jsem vždycky snila. V každé ruce držím penis a střídavě olizuju a saju a mám dojem, že třetí kolo na sebe nenechá dlouho čekat. Lepší cestu vlakem jsem si nemohla přát…

Foto zdroj: profimedia.cz

4.12.2013 12:00| autor: Emma

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist