Přehmaty (nejen) v posteli aneb Nejkurióznější sexuální trapasy

Sex může být někdy velká zábava, ale trochu jiná, než by se dalo čekat. Stačí třeba porovnat dokonalé erotické scény ve filmech s dlouhými útrapami během jejich natáčení. O domácím sexu platí něco podobného. Každý z nás určitě zažil trapné chvilky.

K těm nejběžnějším patří například předčasná ejakulace, která netrápí jen panice příliš vzrušené objektem svého erotického zájmu, nýbrž stát se může muži každého věku. Další trapný okamžik by se dal charakterizovat jako problémy při zasunutí, které zpravidla zcela zastíní sebežhavější erotickou předehru. A óbrtrapasem může být například i oslovení partnerky úplně jiným jménem, zejména pokud se jedná o snoubenku… Samostatnou kapitolou jsou pak různé úrazy. Ať už jsou důsledkem určité přemotivovanosti v podobě snahy o velké eroticko-akrobatické kousky či jsou dány například velmi nestabilní postelí. Nezřídka při sexu dochází k poškození penisu. A pak je tu trapas, jehož následky mohou být ještě horší. Chyceni in flagranti, vděčný námět komedií i tragédií a trapas, který v reálném životě může všem zúčastněným obrátit nejen erotický život vzhůru nohama.

Když trapas tak trapas

O něco méně častější jsou trapasy, které vyplynou ze snahy o nevšední erotický zážitek. Častým nápadem, jak zpestřit milování, je změna místa. „Milovali jsme se s přítelkyní v hlubinách moře, bylo to báječné, než mě do zadku žahla medůza,“ popisuje svůj trapas osmadvacetiletý Jan. „Milování na seníku? Nevím, který blbec si to vymyslel, sláma totiž neuvěřitelně škrábe,“ říká devatenáctiletá Alžběta. „Přítel mě položil do mraveniště s holým zadkem, zrovna když jsme byli v tom nejlepším,“ stěžuje si právem dvaadvacetiletá Alice. Také anální či orální sex nemusí mít vždy ten ideální průběh. „Při polykání jeho sperma jsem se bohužel pozvracela,“ říká devatenáctiletá Eliška.

článek

A téměř nudným klišé už se stalo hledání klíčků po úspěšné bondáži policejními pouty, u něhož nezřídka musejí zasahovat hasiči.

Ovšem velmi kuriózní sexuální zkušenost udělal jistý Němec, který se na baru seznámil s povolnou ženou. Hnán touhou po vášnivém sexu nemarnil čas a pozval si ji k sobě domů. Pozdě litoval, jakou milenku si to vlastně přivedl. Dotyčná totiž byla nymfomanka, a když chtěla pohlavní akt už počtvrté opakovat, chlapíkovi došly síly. Marně žadonil, že už nemůže. Nakonec před ní musel nahý uprchnout na balkon a vyčkat příjezdu policie.

8 nejčastějších přehmatů v posteli 

  • Problémy se zasunutím
  • Špatné oslovení dotyčné
  • Vypadnutí z postele
  • Neschopnost mluvit peprně nebo nevhodná poznámka
  • Přistižení při činu
  • Zranění během sexu
  • Usnutí při sexu
  • Zaseknutí kostýmu, ztráta klíčů od pout atp.

A jaký největší sexuální trapas se kdy stal vám?

Foto zdroj: profimedia.cz

27.10.2014 12:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist