Posedlá sexem aneb Z deníku erotomanky: Uspokojená na benzínce…

Dnes jsem zase příšerně nadržená. Jen jsem ráno otevřela oči, v podbřišku mě příjemně zašimralo. Potřebuju sex, je mi jedno kde a je mi jedno s kým. Zvedám se z postele a kráčím do koupelny. Není nic příjemnějšího, než ranní sprcha.

Nechávám vodu dopadat do mé rozespalé tváře a pomalu si namydlenými dlaněmi přejíždím po těle. Jediný dotek napřimuje mé bradavky. Nemůžu si pomoci, vracím se k nim a věnuju se jim s patřičnou péčí. Mé tělo reaguje okamžitě. Cítím, jak vlhnu. Teď už o mytí nemůže být řeč. Pohrávám si s ňadry, mezi prsty mnu bradavky, kroužím okolo nich, mačkám je. Nedočkavě zajíždím rukou do klína, hladím se, dráždím poštěváček. Ukazováčkem kloužu dovnitř a ven, chvíli pomaloučku, chvíli rychleji. Potom se znovu věnuju klitorisu a zároveň si laskám prsa. Vzápětí přichází orgasmus…

Krásný začátek dne. Ale sex je sex. Snad mé myšlenky rozptýlí práce. Sedám do auta, ještě musím natankovat. Na pumpě ani noha a od pultu se na mě široce usmívá pohledný mladík. Hmmm, tak toho ještě neznám. Je vážně dost hezký. Culím se a lovím peněženku. A jak tak na něj zírám, daří se mi jí vytáhnout tak nešikovně, že se mi celý obsah sype na podlahu. Hbitě obíhá pult, sedá si na bobek proti mně a pomáhá mi sbírat. Když se naše pohledy setkají, vidím, že i on na mě hledí se zájmem. Oči mu klesají do mého výstřihu a já vím, že by si dal říct. No, nevím, chci sex a teď to vypadá, že bych si mohla celkem užít.

Dál sbírám drobné a zpod řas sleduju, jak mě hladově pozoruje. V podbřišku mi opět příjemně zavrní. Jo, chci ho! A to hned! „Mohla bych si od vás zavolat do práce? Dnes mám den blbec, od rána nestíhám a ještě jsem zapomněla mobil, potřebuju zavolat, že přijdu později“ a mrkám na něj. „Jistě“ padá z něj a zvedá se. „Telefon mám vzadu na stole.“ Kráčím za ním a chápu se své příležitosti. „Prosím,“ podává mi ho a měří si mě od hlavy až k patě. Mé lehké šatičky rafinovaně odhalují mé křivky a jemu se očividně líbí. Je můj… bleskne mi hlavou. Vyřídila jsem hovor a s úsměvem vracím telefon. Natahuje se pro něj a …má fakt pěkné ruce, jestlipak jsou i šikovné? Bože, jsem hrozná! A tak nažhavená.

článek

Dotek našich rukou je přímo elektrizující a já se neudržím. Telefon letí na podlahu a my se ve vášnivém objetí líbáme. Jeho nesmělost se dočista vytrácí a na povrch vyplouvá jeho živočišný chtíč. Vyhrnuje mi šaty a jeho touha mě rozpaluje. Tlačí mě ke dveřím, které jediným máchnutím ruky zabouchne. Opírá mě o ně a v rychlosti rozepíná kalhoty, které mu sjíždějí ke kotníkům. Stejnou rychlostí stahuje boxerky a já kalhotky. Potom už mi drží jednu nohu přizvednutou a vniká do mě. Je tak mladý a plný síly. Hnětu mu zadek a jdu naproti jeho přirážení. Buší do mě a jeho výdrž je neskutečná.

Přesně tohle jsem dnes potřebovala. Pořádný, divoký a nespoutaný sex. Bradavky mám tak napružené, že se mi rýsují přes šaty. Ač v extázi, všímá si toho a dráždí mi střídavě levou i pravou a ano, jeho ruce jsou velmi šikovné… Prstem krouží okolo a ony trčí a říkají si o další pozornost. Mačká je mezi palcem a ukazováčkem, povytahuje a znovu krouží okolo… Jeden orgasmus střídá druhý a on do mě stále neúnavně buší. Začíná mě opouštět síla v nohou, ale přesto si přeju, aby pořád pokračoval. Když konečně vrcholí, je mi skoro líto, že už to skončilo. „Bylo to úžasný…“ říkáme téměř dvojhlasně. Se smíchem si natahuju kalhotky, on se také obléká a nejistě pootevírá dveře.

U pultu postává nervózní a už dost nasupený chlap. Jakmile nás ale spatří, jeho pohled se mění na pobavený. Dál se nerozhlížím a v rychlosti odcházím. Sice přijdu pozdě, ale tohle rozhodně stálo za to…

Foto zdroj: profimedia.cz

27.11.2013 12:00| autor: Hannah M.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist