Pět tipů, jak udržet letní lásku do zimy

Řada žhavých letních flirtů odchází společně s horkým sluncem, které nám ošálilo smysly. Dá se udělat něco pro to, aby láska vydržela i přes podzim… a nejlépe až za hrob? Máme pro vás několik tipů.

1. Plánujte podzimní výlety
Aby kontakt neusnul s posledními letními dny, naplánujte si už nyní společné akce pro příští měsíce. Hned v září se nabízí vinobraní pořádaná v mnohých městech, využít se dá i prodloužený víkend poskytnutý svátkem Sv. Václava. Najděte si zkrátka zábavné příležitosti, při kterých se můžete vidět a vztah nadále rozvíjet.

2. Zaplujte do rutiny
V čase dovolených je všechno růžové, starosti jdou stranou, čas je bezbřehý. Najednou jste zpátky v rutině všedních dní a ptáte se, jak svou novou lásku zakomponujete do svého nabitého programu. Je potřeba vytvořit si stálé rituály, kterým oba přivyknete – zvyk je železná košile a jakmile si ho vybudujete, nebudete ho chtít měnit. Může to být telefonát o polední pauze, každá středa vyhrazena oblíbené restauraci apod.

[[related]]

3. Poznejte přátele
Uveďte svého nového partnera do společnosti, ve které se běžně pohybujete, a projevte zájem o jeho kamarády. Pro trvalý vztah je důležité, abyste zapadla do jeho „party“ a on byl přijat tou vaší. Jakmile jednou začnete vyrážet na kolektivní akce, znamená to, že se navzájem berete vážně a jste si oficiálně partnery.

4. Vezměte ho na nákupy
S příchodem podzimu se mění i šatník. Krátké šatičky a sexy tričíčka jsou nahrazeny teplejším, tělo zakrývajícím oblečením. Pro „svého objeva“ ale chcete být přitažlivá neustále. Vytáhněte ho do obchodů, ať vám pomůže s výběrem podzimních modelů, nebo ho aspoň nechte do vašeho šatníku promluvit.

5. Udržujte kontakt i v pracovní době
Pochopitelně ho nemůžete od rána do večera bombardovat telefonáty a esemeskami, to by ho mohlo brzy přestat bavit. Ale sem tam krátká sexy
zprávička, na kterou nevyžadujete okamžitou odpověď, zahřeje určitě. Dejte ale pozor, abyste to nebyla vždycky jenom vy, kdo píše jako první. Muž bez iniciativy bývá neskrývaně mužem bez zájmu…

6.9.2012 8:00| autor: Jana Rysková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist