Online výklad karet a manuál štěstí aneb Nový týden na Femině!

Přejeme si ho navzájem ke každým narozeninám, svátku, před zkouškami i před pracovním pohovorem nebo prvním rande. Jasně, řeč je o štěstí. Pro každého je štěstím něco jiného, ale všichni bez rozdílu ho chtějí. Určitě i ty…

Manuál štěstí

Být v životě zdravá a šťastná je vlastně přání každé z nás. Ale jak toho štěstí dosáhnout? Tak na to jsme pro tebe připravili vážně prima manuál. Lucka Feiková tě naučí najít štěstí v každé situaci, ve které se zrovna teď nacházíš. A věř nám, že to není vůbec těžké. S tímhle manuálem budeš šťastná opravdu každý den.

Online výklad karet

A pokud tě přeci jen přepadne nějaký ten splín, vstoupí ti do života zklamání, rozchod nebo stres v práci a ty si nevíš rady, co a jak právě teď udělat, pak si určitě nenech ujít Online výklad karet, který pro naše čtenářky každý měsíc připravuje naše Sára. Tento týden můžeš položit svůj dotaz do poradny celé úterý a Sára bude online odpovídat. Už teď se na tebe těší.

Deprese se nevyhýbají ani slavným

To, že každý den v životě nemůže být zalitý jen sluncem, je nám všem jasné. Ale když se k tobě připlíží taková deprese, je to leckdy běh na dlouhou trať zbavit se jí. Ale věř nám, že v tom nejsi sama. Depresemi trpí čím dál více lidí a nevyhýbá se ani celebritám. Které hvězdy si sáhly až na dno a rozhodně bys to do nich neřekla? To si přečti hned v pondělí.

Hubnout jde i ve spánku

Běhat do fitka, držet dietu? To je nudááá. A tak vědci přišli s dalším fakt zajímavým tvrzením, a to, že když půjdeš spát v určitou hodinu, zhubneš. V jakou přesně hodinu bys měla každý den zalehnout, aby byl efekt co největší, to ti prozradíme v úterý.

A těšit se můžeš i na nový kvíz, kde prověříme tvé znalosti voňavých květin, přineseme ti módní trendy ve slunečních brýlích i prima návod, jaké si vybrat přesně podle tvaru tvého obličeje a představíme ti i novinky v kosmetice, na které nám můžeš napsat svůj názor. Určitě ho ocení i naše čtenářky.

Tak krásný nový týden s Feminou!

12.6.2017 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist