Krásná jako JLo, nová soutěž a zábava aneb Krásný týden s Feminou!

Po krásném víkendu se znovu zapojit do pracovního procesu se vážně nechce. A u nás v redakci se díky tomu rozpoutala vcelku zábavná diskuze na téma výmluvy. Vzpomínali jsme, jak jsme omlouvali své pozdní příchody, když se nám nechtělo do práce nebo do školy, jak barvité jsme vymýšleli omluvy.

Humor nás baví

Svá zpoždění jsme sváděli na vykolejený trolejbus, na stávku v dopravě, na ztracené klíče, jeden spolužák naší módní redaktorky se omluvil se slovy: „Vzpříčil jsem se ve vaně!“ Další prohodil, že vál silný protivítr, jinému ujely schody v metru a další měl takovou zimnici, že čůral led. Není lepší začátek týdne, než smích a dobrá nálada. A my doufáme, že spolu s námi si ji udržíš. A pokud máš nějakou super výmluvu, kterou jsi použila ty, klidně nám ji napiš. Z těch nejlepších pak sestavíme článek.  

Neboj, nezapomněli jsme a stále se skvěle bavíme tvými vtípky pod článkem Sranda, vtípky, zábava. Tento týden už vybereme ten nejlepší a autora odměníme malým dárkem, tak nás nezapomeň sledovat. A bavit se s námi i nadále. 

Co nás tedy tento týden čeká?

Začneme pěkně zostra, a to radikální změnou jídelníčku, díky níž získáš postavu a vzhled jako filmová hvězda. Nevěříš? Pak si přečti tajný recept Jennifer Lopez a vlastně téměř celého Hollywoodu na věčné mládí a štíhlou postavu. A věř nám, zvládneš to i v našich podmínkách. Nejde totiž o nic lehčího, než se stravovat jako vegan. 

Že bez masa si život neumíš představit? Nedivíme se a jsme v tom s tebou. Takový šťavnatý steak, nebo grilované masíčko… mňam. I na všechny milovníky dobrého jídla myslíme a každý den pro tebe chystáme zbrusu nové recepty. Sama nám můžeš přispět svou troškou do mlýna. Stačí nám zaslat tvůj oblíbený recept, o který by ses ráda podělila s ostatními čtenářkami. Recepty můžeš vkládat ZDE.  A připomínáme, že se ti za něj připíšou také body do našeho Femina klubu. BTW, všimla sis, že pro tebe máme nové dárečky? 

Milujeme dárečky

A dárky v podobě výhry v soutěži máme přichystané i pro pět šťastných výherců, kteří správně odpoví na soutěžní otázku v naší nové soutěži. Tentokrát soutěžíme o kosmetiku Matis v hodnotě téměř 1100 korun.  

Chybět nebude ani pořádná hromada zajímavých článků, horoskopů, karta dne a naši poradci ti budou znovu odpovídat v našich poradnách. 

Tak si udrž úsměv na rtu až do pátku a měj krásný týden s Feminou!

8.6.2015 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist