Kam za letní láskou?

Rozptýlení, pobláznění, láska na jednu sezónu. Určitě příjemnější, než strávit léto zcela sama. Na dámskou jízdu za flirtem budete dlouho vzpomínat. A kam se vydat? Samozřejmě na jih, kde muži mají žhavá srdce a nemusíte vyvíjet velkou námahu, abyste je dostala do varu.

Španělsko

Španělskou krev snadno ulovíte ve všech španělských letoviscích, kde to trochu žije. Pokud jste divoch připravený tancovat do ranních hodin, měla byste zamířit na vyhlášené diskotéky na Ibize. Ten pravý noční život se tu rozjíždí kolem půlnoci a končí teprve další den v afterklubech. Skupinka kamarádek bez mužského doprovodu nezůstane dlouho nepovšimnuta, naopak, přesně na něco takového místní mladíci čekají. A jestliže vám nejsou po chuti ohniví Španělé, můžete si tu nabrnknout muže ze zcela jiného koutu světa. Turistů sem míří za zábavou mraky a často se mezi nimi objeví i známá zahraniční celebrita. Co byste říkala třeba flirtu s Jamesem Bluntem? Na Ibize není nic nemožné…

Itálie

Italové jsou mistry flirtu. I když patříte k nesmělým povahám a netroufáte si muže oslovit sama, zaujmete-li Itala, ihned převezme iniciativu. Na italské riviéře vás přejdou veškeré mindráky ohledně vašeho vzhledu, nebudete se stačit divit, kolik mužů se za vámi otočí. Kolikrát se ani nemusíte vydávat do barů, osloví vás přímo na pláži. Živější zábava panuje například ve středisku Rimini, kde najdete na sto padesát klubů rozličných hudebních stylů. A pokud se chcete stát svědky velkolepého „růžového“ festivalu La notter rosa, měla byste si pospíšit a vydat se sem už 2. července, kdy se na pobřeží rozsvítí 1500 růžových lampionů a město ožije hudbou a tancem. Na svou letní lásku můžete natrefit přímo v roztančených ulicích.

Řecko

Za flirtováním do Řecka by měly vyrazit ženy milující hru s ohněm. Řekové jsou dvorní, zasypou vás pozorností i lichotkami a užijete si s nimi vášnivý sex. Dejte jen pozor, aby si na vás tento ohnivý gentleman nezačal dělat přílišné nároky. Raději mu nesdělujte, kde jste ubytovaná, a ráno se z jeho ložnice nenápadně vytraťte, ať nemá prostor pro žárlivé scény. A kam se v Řecku vydat na lov? Nabízí se nám například ostrov Zakynthos, zasvěcený bohu Dionýsovi, patronu dobrého jídla, vína a zábavy. Noční život bují hlavně v přímořském městě Laganas, na jehož hlavní třídě najdete řadu rozličně laděných barů a klubů. Hvězdou večera se můžete stát v Karaoke baru La Bamba, na koktejl se nechte pozvat do klubu X-Paradiso.

A jak si poradit s cizincem v posteli se dozvíte v článku S cizincem v posteli.

26.7.2010 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist