Jak zaujmout muže svých snů? Zkus to třeba takhle

Líbí se ti tvůj nový kolega nebo pokukuješ po chlápkovi, kterého občas potkáváš ráno u tramvaje, ale nevíš, jak ho zaujmout, aby si on všiml tebe? Máme pro tebe několik tipů, jak tvému vysněnému nenápadně naznačit, že jsi tady.

prvni-rande-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Chodí kolem tebe a vůbec si nevšimne tvých půvabů? Muže někdy musíš popostrčit, aby tě pozvali na rande. Samozřejmě, že můžeš jít rovnou s kůží na trh a říct mu, že se ti líbí, ale pokud se na to necítíš, poradíme ti, jak ho decentně upozornit, že jsi sexy kočka, kterou by stálo za to pozvat na schůzku.

Chce to problém

Muži rádi zachraňují. Takže abys navázala kontakt s panem Božským, musíš se na oko ocitnout v nesnázích. Tím ti ale neříkáme, abys ze sebe udělala chudinku, co potřebuje prince na bílém koni, aby ji spasil. Ale postačí, když využiješ už pradávného rozdělení rolí a některé věci přenecháš silnějšímu pohlaví. Líbí se ti tvůj soused? Co takhle někdy u něj zazvonit s tím, že prostě nemůžeš hnout se skříní, kterou potřebuješ posunout, abys mohla vymalovat. Tímhle se určitě neshodíš, protože ženská, co si sama chce vymalovat, rozhodně jako chudinka vypadat nebude. Takhle můžeš zaujmout i kolegu v práci, že si do náruče dáš více šanonů, než můžeš unést. A pak jen čekej, jestli se chytne.

Stydlín nebo sukničkář? Podle toho zvol strategii

Jestli je ve tvém hledáčku mužský, co klopí oči jen při pohledu na ženské nohy, tak se neboj jít mu naproti. Tady můžeš klidně převzít jeho roli a pozvat ho na rande. Pokud ses ale zamilovala do lamače dívčích srdcí, co má každý týden jinou, tak je zbytečné se mu nějak nabízet. Chlap, co se otočí za každou sukní, se jednoho dne otočí i za tebou. Takže spíše zapřemýšlej nad tím, jestli mu na pozvání na večeři hned kývneš. Dobrou strategií pro nevyléčitelného sukničkáře je předstírání nezájmu.

Sexy? Buď spíše zajímavá

Hledáš ve skříni tu nejmenší minisukni, co máš, snažíš se o co největší výstřih a rty si přemalováváš už po paté rudou rtěnkou? Tak to stopni. Chceš přeci zaujmout muže, co za něco stojí, a ne armádu nadržených chlapíků. Je sice jasné, že ve vyzývavých šatech se za tebou otočí každý, ale je spíše otázka, kdo tě na to rande pozve. Mnohem efektivnější bude, když si na sebe dáš něco rafinovanějšího, a přitom nenápadně svůdného. Zajímavou ženskou na schůzku určitě pozve každý rád.

Svůdný pohled

Pokud chceš svému vysněnému princi dát najevo, že se ti líbí a nechceš to udělat nijak přímo, nebo dokonce ho pozvat na to rande sama, vsaď na pohled. Muže totiž kolikrát nenapadne, že bys zrovna ty po nich pálila, a tak se před nimi můžeš producírovat v sexy šatech, jak chceš, ale nedojde jim, že je to zrovna kvůli nim. Ti, co si tolik nevěří, mohou naopak nabýt dojmu, že tahle sexy kočka určitě někoho má. Takže to chce jediné a sice přímý pohled z očí do očí. Zadívej se mu do očí a chvíli vydrž. Určitě se tím nijak neshodíš, například v případě, že by o tebe neměl zájem, ale na druhou stranu je to jasný signál, kterého se, pokud má o tebe taky zájem, musí chytnout.

Dotek zmůže hodně

Když k pohledu přidáš jemné poplácání po koleni, buď si jistá, že o tobě jako o ženě začne přemýšlet. Tím neříkáme, že bys to s doteky měla nějak přehánět, stačí opravdu jen přátelské poplácaní. Tady se chce držet citu a vědět, kdy dotek bude přirozený. Tak například pokud mu budeš vyprávět něco důležitého, není od věci mu položit ruku na stehno. Sblížíte se tak, ale nebudeš vypadat nijak dotěrně.

Buď svá

Marně přemýšlíš, co všechno bys bláznivého mohla udělat, aby si tě ten fešák všiml? Nejlepší bude, když zůstaneš přesně taková, jaká jsi. Když budeš upřímná a přirozená. Právě přirozenost je to, co muže přitahuje. Nemá cenu se nějak předvádět a vyprávět vtipy, když ti tohle vůbec nesedí. Není ti přeci patnáct, aby ses před muži nějak předváděla, nejlepší cesta, jak muže zaujmout, je prostě zůstat přesně taková, jaká jsi. Dříve nebo později si tě určitě všimne.

Vnější změna musí jít zevnitř

S tím, abys zůstala svá, souvisí i fakt, že by ses neměla měnit jen kvůli někomu. Samozřejmě, že si tě více chlapi všimnou, když přijdeš s novým účesem a v novém outfitu, ale více si všimnou zvláštního lesku ve tvých očích, rozzářenější tváře a spokojeného výrazu. Rozhodně by sis neměla obarvit vlasy jen proto, abys někoho zaujala. Ale spíše by ses měla zeptat sama sebe, co by tobě udělalo radost a jak bys ty ráda vypadala.

Máš nějaké tipy, jak donutit muže, aby si tě konečně všiml? Nebo s tímhle problém fakt nemáš a říkáš si, že když si nevšimne, jeho mínus? Napiš nám do diskuze svůj názor.

foto-zdroj: shutterstock.com

9.12.2019 4:00| autor: Alžběta Bublanová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist