Jak se k sobě hodí Kozoroh a…

Zdánlivě prý nudní a staromilní Kozorozi by asi nemuseli být vhodným partnerem pro každého. Tak jak to s nimi je? Nebude to tak zlé, jedno je však jisté. Bytostně se nesnesou s  Berany a osudově se setkávají v něžné lásce s Rybami.

S Beranem…
No, žena Beran se rozhodně nebude s dalším rohatcem nudit. Komplikovaný, divoký a dramatický vztah padající dosti snadno i do sexuálních zvráceností. Ani v opačném případě není Beran muž, kterého by Kozorožka fascinovala. Příliš často se dohromady tato dvě znamení nedávají, jakoby navzájem cítila vzájemnou neshodu.

S Býkem…
Tady je situace o dost lepší, tito dva rohatci jsou schopni v sobě nalézt opravdovou lásku, i když může poněkud váznout komunikace. Býčí žena je pro Kozoroha doslova Bohyní a oba spolu ladí a mají velké šance vytvořit nejen stabilní vztah, ale i rozdávat svůj vzájemný klid svým dětem a rodině.

S Blíženci…
Žena Blíženec je pro Kozoroha neuchopitelná, moc rychlá a patrně jí nikdy Kozoroh nebude umět sexuálně uspokojit. Je prostě jiný a tento vztah vyžaduje hodně tolerance. Naopak to ale neplatí. Muž Blíženec rád loví Kozorožku, fascinuje ho a v posteli si dokonale rozumí.

S Rakem…
Tady je doslova erotická extáze, nesmírná vzájemná přitažlivost naprosto smazává hranice v sexu – je něco normální nebo perverzní? Je to jedno, je to prostě NAŠE!  I Račí žena pod tíhou Kozoroha měkne a rozplývá se samou něhou. Příjemný vztah, poněkud stabilnější, je-li ženou Kozoroh a mužem Rak.

Se Lvem…
Tady se mohou stát terčem boje na ostří nože jejich vzájemné majetnické sklony. Povýšenost  zde doslova kypí a to v obou kombinacích. Příliš často si vzájemně negativně ovlivňují náladu a případná nedorozumění jsou plná komunikačních problémů.

S Pannou…
Pro Pannu muže je žena v Kozorohu tak trochu jako nedotknutelná bohyně. Mají spoustu společných zájmů, ale ne a ne se dostat do postele, jakoby se to tak nějak nehodilo. Nejiné je to i opačně, přesto často dochází k manželství – to je potom opatrné, domácké a naprosto tradiční. Sex tu není hlavní ani u jednoho.

[[related]]

S Váhami…
No i tady je sexuální život až na druhé koleji a sdílené kulturní i jiné zájmy na té první a hlavní. Žijí tak nějak vedle sebe a pranic jim to nevadí. I když žena v Kozorohu se může vedle Váhy muže docela trápit citovou chladností, přece jen, je docela vášnivá a nedostatek projevů citů jí může začít časem nevyhovovat.

Se Štírem…
Vnikají do sebe pomalu, ale jakmile se tak stane, už je nic neoddělí. Kozoroh muž má převahu nad ženou ve Štíru a tak zajišťuje klidnou domácnost. Sex je zvláštní, pomalý, až mysteriózní a nejlepší po nějaké ostré hádce. Neustálé přetahování o domácí žezlo  učiní chvílemi tento vztah tak trochu „italský.“

Se Střelcem…
Nemravní, zvrhlí a vášniví. Do svého domova si nikoho nepustí, stejně jako mezi sebe samé.  Příjemný majetnický vztah, ve kterém je oběma dobře. Oba mají jeden společný cíl – žít pokud možno slušně nebo až na vysoké noze. Pro okolí mohou působit jako povýšený pár.

S Vodnářem…
Tak tady to jiskří od první chvíle a nezřídka to velmi brzy končí partnerstvím nebo manželstvím. Věnují si vzájemnou pozornost a ve vztahu nebývají zbytečné problémy. V posteli se učí jeden od druhého a nikdy se nenudí. Sexuální hry jsou jejich příjemnou doménou.

S Rybami…
Něžný, hebký sex, vztah založený na důvěře a duchovním souznění. Může být něco lehčího, křehčího a přitom silnějšího? Láska a úcta hrají v tomto vztahu zásadní roli. Kozorožčí žena by měla hledat muže v Rybách. Neprohloupí! Platí to i naopak, oba nachází v tom druhém druhou polovinu.

Foto zdroj: profimedia.cz

28.12.2012 12:00| autor: Renata Petříčková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist