Humor, móda i super soutěž aneb Nový týden na Femině!

Čas letí jako zběsilý, nepřipadá ti? Před chvílí Vánoce a teď už pomalu ladíme na Velikonoce. Že neladíš? A to my v redakci zase jo. I když nutno podotknout, že tyhle svátky vážně nemusíme.

Připravovat a malovat vajíčka, která skončí v lepším případě na kaši rozbitá na chodníku, v horším případě taky na chodníku, ale ve společnosti pár deci alkoholu a nechat se za to ještě dobrovolně zmrskat, není zrovna náš oblíbený způsob zábavy. Každopádně Velikonoce jsou za dveřmi a my se ti je pokusíme zpříjemnit. 

Tak třeba hned v pondělí nějakou tou romantikou. Protože se na romantických filmech ulítáváme, vybrali jsme z nich těch 5 nej polibků. Schválně, jestli budeš souhlasit, nebo přihodíš do placu nějaký vlastní tip. 

V úterý se můžeš těšit na vážně ulítlé názory slavné krasavice Gwyneth Paltrow na těhotenství a porod. Někdy je mlčeti zlato, to nám můžeš věřit. 🙂 Ale chuť si spravíme veselým aprílovým povídáním. Mrkneme se na to, jak jsme se my v redakci nechali napálit a budeme rádi, když se nám taky pochlubíš s nějakou super nachytávkou. 

A když už jsme zmínili ty Velikonoce, tak prozradíme, že se tento týden vypravíme na Velikonoce do světa. Poradíme ti, kde se dá parádně schovat před pomlázkou a ještě si báječně užít. 

A kromě všech rad a tipů v oblasti módy a krásy, pro tebe máme také skvělý rozhovor se spisovatelkou Hankou Hindrákovou, které právě teď vyšla nová knížka s názvem Očarovaná. Ze zajímavého povídání se dozvíš vážně úžasné věci a co víc, o knížku si můžeš celý týden zasoutěžit. 

Nezapomínáme ani na tvoje bolístky, stále můžeš pokládat dotazy do poradny Jak to vidí chlap, pokud chceš znát názor našeho Reného na svůj problém, nebo do Astoporadny, kde ti naše čarodějka Sára vyloží karty. 

Takže krásný nový týden s Feminou!

30.3.2015 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist