Cvičení, díky němuž dosáhnete úžasného orgasmu

Pro tohle se snad ani nehodí slovo cvičení. Prociťování vlastní sexuální energie je věcí tak nádhernou, že k ní nepotřebujete ani partnera. Ovšem, pokud se tohle naučíte, rozhodně budete sex s partnerem vnímat jinak.

Je to jedna z metod proti únavě

Znáte takovou tu únavu, která není ani psychická, ani fyzická, ale nejste příliš schopni určit odkud ta hluboká prázdnota pochází? Snad ze samotného nitra, samotná vitální, životní energie? Právě takovouto únavu dobře zahání umění intimního ovládání své sexuální energie.

Cítit ji můžete právě teď!

No schválně si to zkuste. Zatněte svaly pánevního dna. Co nejvíc to jde a pak je pomalu uvolněte. Umíte to? Skvělé! A teď se zkuste soustředit na své pocity. Možná to nepůjde hned, ale cíleným uvědomováním si této intimní oblasti uprostřed bříška zjistíte, že tímto „cvičením“ se ve vás rozlévá příjemné teplo, které později můžete s nádechem  rozvádět podél páteře nahoru do hlavy. Zprvu si to jen představujte, kousek po kousku: nejprve si energii nechejte „svést“ jen do břicha, potom k srdci a potom vyskočí až  nahoru. Je to příjemné? Je to velice příjemné…

A stačí pár takových „stahů“ a zjistíte, že se mimoděk usmíváte a jste nabiti jinou energií.

článek

Navíc to vylepšuje orgasmus v posteli

Některé ženy dokonce tvrdí, že toto cvičení rozvinulo jejich schopnost orgasmu, který při vyvrcholení cítí v celém těle a mnohem hlouběji než kdykoliv předtím. I samotná fáze vzrušení bude hlubší a intenzivnější. Fyzické tělo se tady lépe propojuje se srdcem a pocity, rozvíjí se láskyplná energie, která je v tuto chvíli mířena pouze a jen na vaše tělo.

Ideální k procítění jevu, kterému se říká SEBELÁSKA, vědomí vlastní existence, těla i duše. Všechno se spojuje v nádherných pocitech.

Mimochodem, je to v podstatě stejné cvičení, které praktikují muži, tzv. „zadržovaná ejakulace“, nebo orgasmus bez ejakulace. I oni mohou svou silnou sexuální energii směřovat nikoliv ven (a podle spirituální moudrosti se tak vyčerpávat), ale nahoru a nabíjet se tak energií.

A kdy tuhle blaženou chvilku využít?

  • v rámci těšení se na svého partnera, kdy upevňujete erotické pouto k němu
  • při únavě
  • při pocitu, že jste frustrovaná (zkuste se „nakrmit“ tímto pocitem, než otevřete čokoládu nebo začnete plenit ledničku).

A zajímá-li vás tantra, tohle je jedna ze spolehlivých a příjemných možností, jak poprvé poznat sílu svých čaker, energetických míst.

Foto zdroj: profimedia.cz

19.5.2014 12:00| autor: Renata Petříčková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist