Lukáš Adamec: Věčný kalič s křehkým srdcem

Nadějný slovenský zpěvák Lukáš Adamec se stále vzpamatovává z vítězství v Superstar. Když ho v nedělním finále moderátor Leoš Mareš označil za vítěze, domníval se, že jde o vtip. „Pro mě je vítěz Gabi,“ prohlásil o své soupeřce Gábině Gunčíkové.

Právě s Gábinou, se kterou se v závěru soutěže utkal o první místo, se hodlá podělit také o výhru. Odevzdá jí prý deset procent ze získané sumy 100 tisíc euro – stejně štědrá by podle něj byla Gábina k němu, kdyby se vítězkou stala ona. Ačkoli ho teď čeká nahrávání nové desky a další povinnosti spojené s ročním kontraktem, svou kapelu Siempre Lukáš zanedbávat nehodlá. Dál s ní bude obrážet koncerty a festivaly – a jtím pádem zřejmě o její hudbu stoupne zájem. Lukáš je pro Siempre díky Superstar skvělou reklamou.

Vypětí finálového večera se na Lukášovi nepěkně podepsalo. Na závěrečné party v restauraci Na střídačce na holešovickém Výstavišti moc dlouho nevydržel – po slabé hodince se vypařil s omluvou, že si potřebuje odpočinout a za chvíli bude zpátky. Už se ale neobjevil, skolila ho únava. Fanoušci i novináři na něho čekali marně. Horší ale bylo, že následující ráno nedorazil ani do Snídaně s Novou, ve které slíbil účast. Televizní produkci se neozval a telefon měl vypnutý. Teprve později se omluvil, že byl vyčerpaný a musel spát. Nyní mu hrozí, že dostane od Novy pokutu za porušení smlouvy.

Co se stalo? Stihl se Lukáš během hodinky na after party opít na počest svého vítězství tak, že ho žádný budík ráno neprobudil? To nezní pravděpodobně. Vyčerpání se dá věřit spíš, už s ohledem na Lukášovy nedávné zdravotní problémy. Určitě si vzpomenete, že ho krátce před semifinále postihly problémy s ledvinami a nebylo jisté, zda soutěž nebude muset předčasně ukončit. Nakonec se ale vrátil na pódium v plné síle a došel si až pro vítězství.

Kvůli ledvinovým potížím tak Lukáš titul Česko Slovenské Superstar nebude moci ani pořádně zapít. Přitom dříve býval pěkné kvítko… V telecích letech se choval jako typický rocker,  vymetal mejdany, zanedbával školu a byl hrubý na rodiče, až ho otec vyhodil z domu. „Když se překročí hranice, už není cesty zpět a já si servítky nedělám,“ přiznal jeho táta, který je dneska na Lukáše samozřejmě patřičně hrdý. Staré konflikty jsou zapomenuty…

Mladý zpěvák na druhé straně ukazuje také křehkou stránku duše. Během charitativní akce Superstar na pomoc postiženým lidem se rozplakal. „Rozdávali jsme jim plyšáky, které nám házejí fanynky během SuperStar na pódium… Úplně mě to dostalo!“ přiznal s tím, že jeho starší bratr trpí Downovým syndromem, a tak mu sociální tematika není cizí. Je tedy dost možné, že svého vítězství v hudební soutěži využije i k dobročinnosti. Držme mu palce, ať se na výsluní udrží!

7.6.2011 12:03| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist