Co si počít s pasivním partnerem?

Také zjišťujete, že se váš dříve aktivní a milý muž proměnil v nemohoucího a věčně nespokojeného staříka? Připadáte si jako ošetřovatelka a služka v jedné osobě a příjemně strávený volný čas neexistuje? Je nejvyšší čas na změnu!

Ovšem nečekejte doporučení ve smyslu výměny partnera. Na to je vždycky času dost. Pro začátek postačí dát mu jasně najevo, že jste stále mladá a plná života. Pokud však dostáváte pravidelně košem při snaze přimět ho k nějaké aktivitě a užívání si krásných chvil, nezbývá než vzít svůj život do vlastních rukou. Zkrátka být kapku sobecká a myslet pro jednou také na sebe. Ruku na srdce, která z nás touží chřadnout v tak úžasném věku…

Někdy je těžké udělat ten první krok, ale s chutí do toho. Najednou totiž zjistíte, že opět žijete… Chcete si sportem protáhnout tělo? Zhlédnout pěkný film? Proč byste si to neměla dopřát. A pokud zrovna není po ruce kamarádka či kolegyně z práce, která by vyrazila s vámi…nebojte se jít do kina, divadla, na koncert… sama. Že si budete připadat hloupě bez doprovodu? Hoďte to za hlavu. Netrapte se tím, co si o vás pomyslí okolí. Udělejte ze sebe kočku a vzhůru do „boje“. I když budete mít poprvé smíšené pocity, buďte si jistá, že je celkem brzy vystřídá čisté nadšení. Ano, nad lačné pohledy některých mužů je potřeba se povznést. Divit se jim ovšem nemůžete, vždyť vám to přece tak zatraceně sluší.

článek

A co si budeme nalhávat, milé dámy, ujištění, že jsme ještě stále žádoucí našemu sebevědomí, jenom prospěje. Navíc má taková vycházka další výhody. Jen si vzpomeňte na časy, kdy byl váš drahý ještě ochoten opustit teplo domova. To ujídání popcornu v kině, rušení neustálou kontrolou mobilu. Jak vám v divadle usínal na rameni a vy jste musela po každé návštěvě zbavovat své hříšně drahé šaty skvrn od jeho slin. No, není skvělé prožít trošku té kultury bez těchto doprovodných jevů?

Ale přesto…toužíte-li po tom, aby vás partner opět doprovázel, aby s vámi podnikl něco zajímavého, nezapomeňte se doma zmínit, jak jste si to sama báječně užila, koho jste potkala…A uvidíte, co se stane. Pokud mu na vás i po letech alespoň trošku záleží, příště vás samotnou odejít nenechá. A když ještě zaregistruje obdivné pohledy ostatních mužů, protože přece vypadáte báječně, máte vyhráno. Jestli je však i nadále bez zájmu, nabízí se změna poněkud výraznější, co myslíte?

A co vy? Dokážete přimět lenivého partnera k nějaké činnosti? Nebo jste rezignovala a svůj volný čas trávíte každý sám? 

Foto zdroj: profimedia.cz

14.10.2013 8:00| autor: Františka P.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist