Co muži chtějí v posteli?

Zatímco ženy jsou považovány za nevyzpytatelná stvoření, protože málokdy mužům říkají na rovinu, co od nich očekávají a častěji svá přání dávají najevo nepřímo, o mužích zase panuje obecně představa, že vše, co dělají, souvisí přímo či nepřímo se sexem… Vědí ale ženy, jaký sex mají muži nejraději?

Je to s nimi opravdu tak jednoduché?

 
Možná máte pocit, že váš muž miluje sex na všechny způsoby, a tak se nemusíte příliš trápit přemýšlením nad tím, co má vlastně rád. Možná jste ale skrytá přání svého sexuálního partnera ještě neobjevila. Jaká by byla ideální milenka snů vašeho muže? Muži samozřejmě nemají všichni stejná přání, přesto můžete vyzkoušet ve vaší ložnici ty sny, které se v souvislosti s perfektním sexem objevují v mužských představách nejčastěji…
Někdy by mohla učinit první krok ona
 

Muži touží mít v posteli občas ženu, která se jen nepoddává jejich touze a vášni, ale která sama umí být v sexu iniciativní. I muži ve svých erotických fantaziích sní o milování, kdy je žena ovládne a spoutá, bude si hrát na dominu, nebo si sama řekne o sex. Žena nemusí mít strach, že by ji muž odmítl, na jednoznačnou výzvu zareaguje okamžitě.

Přál bych si orální sex častěji

 
Většina mužů považuje orání sex za ideální předehru. Pro vašeho miláčka může být příjemným překvapením, potěšíte-li jej hlazením nebo líbáním penisu a varlat. K dráždění erotogenních zón můžete využít jazyk i ruce, vaše doteky však musí být jemné a citlivé. Oblast šourku a především varlat je velmi citlivá a k dráždění erotogenních zón dochází již při jemné manipulaci. Muži často nemají odvahu svým partnerkám přesně specifikovat, jaké pohyby a mazlení od nich při orálním sexu očekávají, proto by ženy měly vědět, že varlata jsou nejcitlivější částí pohlavních orgánů.
Líbí se mi, když jí mohu dráždit vagínu
 
Mnoho žen pociťuje ostych, když je partner líbá v oblasti pohlavních orgánů, pro muže jde o nejvzrušivější způsob mazlení vůbec. Snem všech mužů je, aby žena uměla dát najevo, že se jí tento druh předehry líbí a nasměrovala svého sexuálního partnera na mazlení míst, kde pociťuje největší vzrušení. Proto muž ocení, když mu dáte najevo, co přesně se vám líbí. Největším zklamáním je pro muže vždy, když se dozví, že vás dráždí už po několikáté na docela špatných místech.
Přál bych si, aby vyzkoušela něco nového
 
Muži jsou posedlí novinkami v sexu, chtějí zkoušet nejrůznější polohy a přejí si změnu. Nemějte jim to za zlé, z biologického hlediska mužům není blízký monogamní vztah a střídání poloh a míst sexu je pro ně, jako by se na chvíli milovali s jinou ženou. Dopřejte jim alespoň občas některou akrobatickou polohu z kámasutry, ačkoliv vás třeba tolik nevzrušuje. Vždy se pak můžete zase vrátit ke svým osvědčeným polohám.
Nesnáším, když je sex „za odměnu“
 
Ženy často dávají najevo mužům své rozladění nebo nesouhlas odmítáním sexu. Někdy skutečně nemají chuť se milovat, když se ještě před chvílí s partnerem nemohli na něčem shodnout, jindy ale uplatňují sex jako nástroj, který má muže potrestat. Ačkoliv sex může fungovat jako odměna a jeho absence jako trest, žena by neměla partnerovu touhu po sexu zneužívat, už vůbec by neměl sex sloužit jako nástroj k vydírání či získání možnosti dosáhnout svého v partnerském vztahu.
Kdy se trochu odváže?
 
Muži si často všímají toho, že ani v posteli se jejich žena nedokáže zcela uvolnit a oprostit od každodenních starostí. Někdy může mít váš partner pocit, že dokonce uvažujete nad něčím docela odlišným – přitom většina mužů sní o tom, že se jejich partnerka zcela oddá sexu a zapomene na svou stále přítomnou sebekontrolu. Některým ženám činí velké potíže přestat svým vnitřním pohledem kontrolovat, jak vypadá a jak působí na muže, se kterým se miluje.
Chci, aby mi dala najevo, že se jí to se mnou líbí
 
Muži nechtějí v posteli unylé loutky, které ani nehlesnou, ale netouží ani po předstíraném vzdychání a křiku. Přejí si, abyste při milování komunikovala a dávala najevo ty emoce, které skutečně cítíte. Největší odměnou je pro muže, budete-li vzrušená a dáte-li to přirozeně najevo. Nemusíte přehánět, ale ani se bát komunikace při sexu.
22.5.2009 12:00| autor: Simona Maxová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist