7 věcí, na které muži myslí při sexu. Tohle mělo zůstat utajeno!

Také vás vždycky zajímalo, jestli muž při milování zapojuje i jiný orgán, než ten, okolo kterého se to všechno točí? Odpověď zní ano. I chlapský mozek se v posteli dost nadře! Nad čím přemýšlí? Pivo ani cigaretu nehádejte!

Muži nejsou složití, jen občas hůře čitelní. Máte problém s jejich rozkódováním? Toužíte nahlédnout do jejich myšlenek a ulovit si tam nějakou pikantnost? To ale není žádný problém. Mluví za ně řeč těla, gesta i pohledy. Co prozrazují? Že muži se obyčejně zaobírají sedmi myšlenkami!

1. „Zapomněl jsem se osprchovat!“

Co můžeš udělat hned, neodkládej na zítra! I tak by se dala pojmenovat příprava na vášnivou noc! Jenže někdo je líný, další má zase jiné aktivity a tomu poslednímu to prostě vypadne z hlavy. A potom nezbývá nic jiného, než se obávat, jestli je to poznat! Pánové, štěstí přeje připraveným! O tom jste přece už slyšeli, ne? Tak aspoň na ty zuby si dávejte pozor! Zbytky od oběda v horní mezírce sexy nejsou!

2. „Teda, to jsou prsa!“

Dá se říct, že ňadra patří mezi části ženského těla, které se nikdy a nikomu neomrzí! Patří mezi nejoblíbenější „mužské hračky“, a když je na toho svého pyšně vybalíte, za žádná jiná na světě by je nevyměnil! Proč? Protože je momentálně naprosto fascinován tím, co vidí nebo drží.

3. „Na tohle si vzpomenu, až si to budu dělat!“

Každá lidská paměť má složku, do které se ukládají hezké vzpomínky. Pak jde v myšlenkách prožít to příjemné zas a znova! Silnější pohlaví si takhle umí přehrát postelové hrátky do posledního detailu. A že se to může občas hodit, když je člověk doma sám, o tom není pochyb.

článek

4. „Polámal se mraveneček, ví to celá obora!“

Smích? Proč myslíte, že je potřeba občas sáhnout po tak zoufalém činu, jako je rychlé odříkání dětské říkanky? Žádá si ho situace! Hádat můžete dvakrát, jaký je důvod! Oddálení ejakulace. Zní to šíleně, viďte? Ale když to pomáhá, tak proč ne?

5. „Že bych zkusil i tohle?“

První čerpá inspiraci z porna, nebo z rozhovorů s kamarády, druhému se o tom dokonce zdá. Ať tak, nebo tak, poloh a věcí k vyzkoušení je spousta a pánové by je rádi praktikovali na vlastní kůži. Takže nejdřív si vybavit teorii a pak přijde praxe!

6. „Kde se tohle, sakra, naučila?“

Nikdo si nebude stěžovat, když z nenadání uděláte nějaký nový kousek, ale zrnko pochybnosti to určitě zanechá. Zvlášť v případě, že jste spolu už nějaký ten pátek a vy se najednou vytasíte s neočekávanou erotickou pomůckou, nebo zcela jinou taktikou! To se pak dějí věci! Otazník, jestli náhodou nemáte milence a podobně. Každý dobrý skutek…však to znáte!

7. „Hlavně, ať neklesá!“

Noční můra všech svlečených mužů? Asi ta, že chuť na sex by rozhodně byla, ale bohužel ho v danou chvíli nejde tak úplně realizovat. Proč hned myslet na nejhorší? I pozitivní přístup dělá divy! Naděje umírá poslední – vždycky…

Víte ještě o dalších věcech, které zaměstnávají mysl vašich drahých poloviček při milování? Napište nám o tom do diskuze pod článkem!

Foto zdroj: profimedia.cz

31.10.2014 12:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist